Wiem, że d... zawracam swoim niezdecydowaniem, ale kolega namiętnie namawia mnie na odstąpienie od moich poprzednich typów i zakup tego:http://www.allegro.pl/item885330867_wykrywacz_whites_mxt_tracker_e_series.html
Zdaje mi się, że jeśli jest polska instrukcja to sprzęt zakupiony w kraju, jeśli w kraju i ma 1,5 roku to powinna być jeszcze gwarancja normalna, a nie 7 dniowa. Poza tym fotki są fabryczne, a miały się pojawić rzeczywiste. Nie ukrywam, że szukam sprzętu na najbliższe 3-4 lata na kolorek.
Archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja46948
MXT z allegro
Re: MXT z allegro
Moje luźne spostrzeżenia:
1. Nie ma zdjęć (kiedy będzie to "jutro" z "realnymi fotami"?);
2. Nie wiemy kiedy był kupiony wykrywacz i gdzie (tylko że użytkowany 1,5 roku);
3. Gwarancji ze sklepu pewnie nie ma, skoro oferowana jest umowna gwarancja 7 dni.
4. Jeśli jest polska instrukcja, to wcale nie oznacza, że został kupiony w kraju.
5. Kolegów można słuchać, ale własne zdanie mieć trzeba.
proscan
1. Nie ma zdjęć (kiedy będzie to "jutro" z "realnymi fotami"?);
2. Nie wiemy kiedy był kupiony wykrywacz i gdzie (tylko że użytkowany 1,5 roku);
3. Gwarancji ze sklepu pewnie nie ma, skoro oferowana jest umowna gwarancja 7 dni.
4. Jeśli jest polska instrukcja, to wcale nie oznacza, że został kupiony w kraju.
5. Kolegów można słuchać, ale własne zdanie mieć trzeba.
proscan
Re: MXT z allegro
http://www.allegro.pl/item901225750_wyk ... s_mxt.html
Wchodzić w to czy może lepiej poczekać na wersje 300 ?
Archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja47341
Wchodzić w to czy może lepiej poczekać na wersje 300 ?
Archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja47341
Re: MXT z allegro
Cena jest jeszcze nieznana, wobec czego trudno powiedzieć czy "warto wchodzić".
proscan
proscan