Znaleziono 6 wyników

autor: garret
ndz mar 29, 2009 10:17 pm
Forum: Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum
Temat: Problem z logowaniem
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 14035

Re: Problem z logowaniem

w moich postach na tamtym koncie pisalem o wyjasnienie m.in bo kupilem akumulatorki paluszki i nie pokazywalo naladowania baterii ile jest w ace 250 i drugi moj post byl o cewke, bo przy przemiataniu dawala pojedyncze sygnaly, a chyba pisales proscanie ze mozliwe ze byla peknieta cewka od spodu i ...
autor: garret
ndz mar 29, 2009 10:08 pm
Forum: Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum
Temat: Problem z logowaniem
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 14035

Re: Problem z logowaniem

stary moj nick- garret , email: usuwam - uwaga na spamerów , acha, przy probie odzyskania hasla byl komunikat ze dane lub login sa nieaktywne lub cos podobnego
autor: garret
ndz mar 29, 2009 9:59 pm
Forum: Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum
Temat: Problem z logowaniem
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 14035

Re: Problem z logowaniem

jesli to nie dzial do pisnia moich postow , to poprosze o przeniesienie go w odpowiednie miesjce, dzieki proscanie
autor: garret
ndz mar 29, 2009 9:58 pm
Forum: Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum
Temat: Problem z logowaniem
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 14035

Re: Problem z logowaniem

probowalem odzyskac haslo ale jak wpisalem kod potwierdzajacy kilka razy mi wyskoczylo powiadomienie ze zle wpisalem ten kod, i dlatego zalozylem nowe konto ;d Chociarz i tak wolalbym na moim starym koncie sie logowac,
autor: garret
ndz mar 29, 2009 9:47 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Problem z Fisherem F4 (sam się wyłącza i inne)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 12947

Re: Problem z Fisherem F4 (sam się wyłącza i inne)

taaak, nie trudno zauwazyc ze nie stosuje sluchawek, zreszta w lesie w krzakach to udreka chodzenie z nimi. Proscanie, ja juz bylem tu zarejestrowany ze 2 latka temu ale nie moglem aktywowac sie z tym samym nickiem, a wtedy dawalem posty dotyczace kanarka ace 250. Mysle zakupic akumulatory ...
autor: garret
ndz mar 29, 2009 9:20 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Problem z Fisherem F4 (sam się wyłącza i inne)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 12947

Re: Problem z Fisherem F4

czesc.
Podpisuje sie do kolegi postu, poniewaz dzis mialem podobny przypadek z moim F4 i nowymi bateriami.Z poczatku myslalem ze to dlatego ze w wykrywaczu wyczerpaly mi sie stare baterie do zera. Temperatora byla ok 8 stopni C. Wlozylem nowe baterie TOSHIBA. Czasami detektor wylacza mi sie jak ...