Witam,
Chodzę z Mxt od roku i zastanawia mnie jedna rzecz - mianowicie zauważyłem że w trybie relict mając spust na środku czułość można śmiało podkręcić powyżej 10 i wykrywacz jest stabilny. Natomiast gdy spust dam do przodu ( a taką konfiguracje sobie upodobałem najbardziej ) wykrywacz zaczyna ...