Znaleziono 3 wyniki

autor: wiesiol44
wt lis 06, 2012 7:16 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: MXT - tryb relict a stabilność
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 113599

Re: MXT - tryb relict a stabilność

Witam,

Dzięki Panowie za pomoc :D

Pozdrawiam
MW.
autor: wiesiol44
sob lis 03, 2012 7:23 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: MXT - tryb relict a stabilność
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 113599

Re: MXT - tryb relict a stabilność

Tracker
autor: wiesiol44
sob lis 03, 2012 10:15 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: MXT - tryb relict a stabilność
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 113599

MXT - tryb relict a stabilność

Witam,

Chodzę z Mxt od roku i zastanawia mnie jedna rzecz - mianowicie zauważyłem że w trybie relict mając spust na środku czułość można śmiało podkręcić powyżej 10 i wykrywacz jest stabilny. Natomiast gdy spust dam do przodu ( a taką konfiguracje sobie upodobałem najbardziej ) wykrywacz zaczyna ...