Dzięki za szybką odpowiedź.
pozdrawiam
Znaleziono 3 wyniki
- pn mar 20, 2006 7:10 pm
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: Częstotliwość???
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 56302
- pn mar 20, 2006 4:47 pm
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: Częstotliwość???
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 56302
Częstotliwość???
Witam forumowiczów.
Mam pytanie szczególnie do P.Proscana.
Jak ma się częstotliwość do zasięgu i czułości.
Czy wykrywacz np. 14.4 kHz, będzie bardziej czuły na kolorową drobnicę od tego z częstotliwoącia 5 kHz?
pozdrawiam
Mam pytanie szczególnie do P.Proscana.
Jak ma się częstotliwość do zasięgu i czułości.
Czy wykrywacz np. 14.4 kHz, będzie bardziej czuły na kolorową drobnicę od tego z częstotliwoącia 5 kHz?
pozdrawiam
- pn mar 20, 2006 12:20 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: MINELAB MUSKETEER vs TESORO CIBOLA
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2923
MINELAB MUSKETEER vs TESORO CIBOLA
Witam szanownych forumowiczów.
Jestem posiadaczem MUSKETEERA mam zamiar przejść na TESORO CIBOLA.
Prosiłbym o spostrzeżenia użytkowników CIBOLI o jego możliwościach.
Głownie chodzi mi o to czy jest on lepszy w swoich osiągach od MUSZKIETERA.
pozdrawiam i dziekuję
Jestem posiadaczem MUSKETEERA mam zamiar przejść na TESORO CIBOLA.
Prosiłbym o spostrzeżenia użytkowników CIBOLI o jego możliwościach.
Głownie chodzi mi o to czy jest on lepszy w swoich osiągach od MUSZKIETERA.
pozdrawiam i dziekuję