Znaleziono 3 wyniki

autor: reinfeld
pn mar 20, 2006 7:10 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: Częstotliwość???
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 56302

Re: Częstotliwość???

Dzięki za szybką odpowiedź.
pozdrawiam
autor: reinfeld
pn mar 20, 2006 4:47 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: Częstotliwość???
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 56302

Częstotliwość???

Witam forumowiczów.
Mam pytanie szczególnie do P.Proscana.
Jak ma się częstotliwość do zasięgu i czułości.
Czy wykrywacz np. 14.4 kHz, będzie bardziej czuły na kolorową drobnicę od tego z częstotliwoącia 5 kHz?
pozdrawiam
autor: reinfeld
pn mar 20, 2006 12:20 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: MINELAB MUSKETEER vs TESORO CIBOLA
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2923

MINELAB MUSKETEER vs TESORO CIBOLA

Witam szanownych forumowiczów.
Jestem posiadaczem MUSKETEERA mam zamiar przejść na TESORO CIBOLA.
Prosiłbym o spostrzeżenia użytkowników CIBOLI o jego możliwościach.
Głownie chodzi mi o to czy jest on lepszy w swoich osiągach od MUSZKIETERA.
pozdrawiam i dziekuję