White's za ok 600zł, zawsze to jakaś alternatywa dla chinoli, lub wykrywacz dla dziecka, prostota bije po oczach i te kolorowe ledy i sztyca:)
https://www.whiteselectronics.com/product/xventure/
Znaleziono 33 wyniki
- pt lut 10, 2017 10:17 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy White's venture
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 7441
- sob maja 23, 2015 6:17 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowości Whites 2015 Treasure Master
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 15984
Nowości Whites 2015 Treasure Master
Właśnie pojawiły się nowe budżetowe wykrywki od whitesa widać że wzmocnili podłokietnik który w serii coinmaster/prizm strzelał, zapowiada się ciekawie:) : http://www.kellycodetectors.com/products/all-purpose/n960-8000345/treasuremaster
i http://md-arena.com/whites-treasuremaster-i-whites ...
i http://md-arena.com/whites-treasuremaster-i-whites ...
- pn gru 02, 2013 5:06 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy kompaktowy minelab do złota
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 7651
Nowy kompaktowy minelab do złota
Witam. Nowa premiera minelaba 9 grudnia: http://minelab.newsweaver.co.uk/cw4nudi ... p=42946375
- wt paź 08, 2013 8:51 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Whites MX-5
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 9458
Re: Whites MX-5
O kompatybilności z serią eclipse pisze w Key Features w drugim linku:) Pozdro 
- pn paź 07, 2013 8:39 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Whites MX-5
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 9458
Whites MX-5
Jak w temacie taki coinmaster gt o częstotliwości 14 kHz. Na razie jest w kellyco http://www.kellycodetectors.com/whites/ ... #!lightbox i dane techniczne: http://www.kellycodetectors.com/whites/mx5-detail.php
P.S. Z tego co przeczytałem pasują do niego wszystkie cewki serii eclipse, czyli mamy takiego lżejszego matrixa
P.S. Z tego co przeczytałem pasują do niego wszystkie cewki serii eclipse, czyli mamy takiego lżejszego matrixa
- wt cze 04, 2013 8:44 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: kupię podłokietnik xp gold maxx
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6290
Re: kupię podłokietnik xp gold maxx
Nie wspominając o cenach w naszym kraju za white`s-a nie dość że człowiek mniej zarabia niż w uk. to musi płacić za sprzęt 25-30% więcej, a i podejście do klienta firmy z Warszawki zeszło na psy, kiedyś było o wiele lepsze, no ale to warszawka... Wracając do wykrywek whitesa, to już nasi południowi ...
- wt kwie 02, 2013 6:16 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Deus z sondą z przewodem!
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9912
- czw gru 20, 2012 10:41 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: tesoro vaquero 2 Germania
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 6319
Re: tesoro vaquero 2
Wersja na rynek niemiecki:)
- wt gru 18, 2012 12:20 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Facelifting Coinmaster® GT Metal Detector
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3756
Facelifting Coinmaster® GT Metal Detector
Dziś zauważyłem że firma white`s zrobiła mały facelifting prizmowi 6T http://whites.co.uk/coinmastergt.html i ograniczyła serię do trzech modeli ( wszystkie teraz pod nazwą coinmaster )
- pt lip 27, 2012 4:59 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: NOwe cewki detech 13"
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 17868
Re: NOwe cewki detech 13"
U mnie wszystko było ok. karton cały i cewka też, to zależy na kogo trafi przesyłka po drodze, ja kiedyś kupiłem w UK MXT300 i dhl nie obchodził się z przesyłką gładko, obudowa wyświetlacza zrobiła w pudle dziurę ale też przeżył i wszystko było ok:)
Daj znać jak ceweczka w terenie, Pozdro. Krzychu.
Daj znać jak ceweczka w terenie, Pozdro. Krzychu.
- śr lip 25, 2012 2:56 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: NOwe cewki detech 13"
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 17868
Re: NOwe cewki detech 13"
Kolega sprawdzi to zobaczymy, ja dlatego kupiłem SEF 10x12 wersję białą specjalnie dla V3 V3i VX3 i nie narzekam. Działać będzie na pewno tylko jak i czy poprawnie na wszystkich częstotliwościach? Zobaczymy.
- śr lip 25, 2012 8:29 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: NOwe cewki detech 13"
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 17868
Re: NOwe cewki detech 13"
Tak tylko na allegro podana jest cena za sef tą najmniejszą i dość długi czas realizacji zamówienia, mnie wyszedł sef 10x12 wersja biała do spectry za ok 566zł z przesyłką i jak zamówiłem ją wieczorem w niedzielę, to rano w środę miałem w Polsce. ( DPD )
P.S. Daj znać jak się zachowuje ta 13" w ...
P.S. Daj znać jak się zachowuje ta 13" w ...
- pn lip 23, 2012 9:44 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: NOwe cewki detech 13"
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 17868
Re: NOwe cewki detech 13"
Np tu http://www.nuggets.at/DETECH-ULTIMATE-D ... -SuchSpule , ja kupiłem tam swojego sefa 2,5 dnia i kurier DPD był pod moimi drzwiami i ceny dobre, przesyłka powyżej 100 euro gratis.
- czw maja 10, 2012 8:47 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Cewka SEF spectra VX3???
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2901
Re: Cewka SEF spectra VX3???
Dzięki
Czyli biała będzie lepiej się sprawować:)
- czw maja 10, 2012 1:56 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Cewka SEF spectra VX3???
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2901
Cewka SEF spectra VX3???
Witam planuję zakup cewki SEF 10x12 do mojego vx3 i mam pytanie czy jest jakaś różnica między czarną , a białą odmianą poza kolorem i ceną? http://www.nuggets.at/DETECH-30x25-cm-1 ... -SuchSpule i http://www.nuggets.at/DETECH-25x30-cm-1 ... -SuchSpule
