tesoro vaquero 2 Germania

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
maślana
Posty: 11
Rejestracja: wt wrz 28, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Polkowice

tesoro vaquero 2 Germania

Post autor: maślana »

tak z ciekawości spytam :)czy to jakas nowość czy to samo co normalne vaquero tylko robione na inny rynek?
http://www.ebay.pl/itm/Tesoro-Vaquero-2 ... 3a7c933e73
PartyzantPL
Posty: 33
Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am

Re: tesoro vaquero 2

Post autor: PartyzantPL »

Wersja na rynek niemiecki:)
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: tesoro vaquero 2

Post autor: ProScan »

ODPOWIEDZ