tak z ciekawości spytam :)czy to jakas nowość czy to samo co normalne vaquero tylko robione na inny rynek?
http://www.ebay.pl/itm/Tesoro-Vaquero-2 ... 3a7c933e73
tesoro vaquero 2 Germania
-
PartyzantPL
- Posty: 33
- Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am
Re: tesoro vaquero 2
Wersja na rynek niemiecki:)