Podaję link na Allegro akumulatorki 9V http://www.allegromat.pl/aukcja40304 odnalazłem akum. tej firmy, ale ta pozycja 300mAh gdzieś się zapodziała.Są
Cameliony 250 mAh.Ja kupiłem te z podanego wyżej linku.Nie wiem czy dobre.
Znaleziono 10 wyników
- śr lis 11, 2009 10:36 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: BATIMEX
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 11016
- śr lis 11, 2009 12:26 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: BATIMEX
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 11016
BATIMEX
Znalazłem na Allegro ładowarkę i akumulatorki 9V NiMH 300mAh 8.4V
firmy BATIMEX -co sądzicie o jej wyrobach ?
firmy BATIMEX -co sądzicie o jej wyrobach ?
- wt lis 10, 2009 12:02 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Zasilanie 9V
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 5286
zasilanie 9V
Ano nie wyjaśnił.A niezależnie od tego myślałem,że napięcie 9.6 V może
nabałaganić w elektronice,a 8.4V będzie za niskie-może mnie ktoś oświeci ?
nabałaganić w elektronice,a 8.4V będzie za niskie-może mnie ktoś oświeci ?
- pn lis 09, 2009 5:32 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Zasilanie 9V
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 5286
Zasilanie 9V
Proszę mi doradzić jaki akumulatorek mam kupić:
-9V NiMH 200mAh nap.9.6V
-9V NiMH 300mAh nap.8.4V
i o co chodzi z tymi napięciami...
-9V NiMH 200mAh nap.9.6V
-9V NiMH 300mAh nap.8.4V
i o co chodzi z tymi napięciami...
- ndz lis 08, 2009 5:34 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Tesoro Silver uMax i Cibola
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 28587
Emeryt do fachmanów
Przyglądnąłem się Waszej dyskusji na temat mnie interesujący i stwierdziłem
że powinienem był zainicjować ją przed zakupem Ciboli,no ale wtedy nie miałem pojęcia o istnieniu tej strony-a naprawdę jest SUPER.
Linków nie przeczytałem,bo za komuny angielskiego w szkołach nie uczono,
ale to czego ...
że powinienem był zainicjować ją przed zakupem Ciboli,no ale wtedy nie miałem pojęcia o istnieniu tej strony-a naprawdę jest SUPER.
Linków nie przeczytałem,bo za komuny angielskiego w szkołach nie uczono,
ale to czego ...
- czw lis 05, 2009 10:52 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: ProScan-gdzie ten link
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2918
ProScan-gdzie ten link
Jestem świeżo upieczonym użytkownikiem komputera i nie mogę odszukać
twojego linku do opisu ustawienia wewn.potencjometru stroj.do gruntu w
Ciboli.Jeżeli mógłbyś podać mi go tutaj,będę b.wdzięczny.
twojego linku do opisu ustawienia wewn.potencjometru stroj.do gruntu w
Ciboli.Jeżeli mógłbyś podać mi go tutaj,będę b.wdzięczny.
- czw lis 05, 2009 10:41 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: zmiana ustawienia fabrycznego
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5664
Do ProScana
Mistrzu-jestem również początkującym użytkownikiem komputera i nijak
nie mogę znaleźć linku do demonstracji podkręcania wewn.potencjometru
ustawienia gruntu w Ciboli-będę wdzięczny za podanie go na tym poście.
nie mogę znaleźć linku do demonstracji podkręcania wewn.potencjometru
ustawienia gruntu w Ciboli-będę wdzięczny za podanie go na tym poście.
- pn lis 02, 2009 12:35 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: zmiana ustawienia fabrycznego
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5664
do Proscana
Jeżeli dobrze zrozumiałem,to Pan również sprzedaje wykrywacze Tesoro?
Jeżeli tak,to po nabyciu pewnego doświadczenia po swój następny model
zwrócę się do Pana,tym bardziej,że jestem mieszkańcem Opolszczyzny.
Szkoda,że zamknąłem sobie drogę do korzystania z Pana umiejętności,ale
mimo wszystko ...
Jeżeli tak,to po nabyciu pewnego doświadczenia po swój następny model
zwrócę się do Pana,tym bardziej,że jestem mieszkańcem Opolszczyzny.
Szkoda,że zamknąłem sobie drogę do korzystania z Pana umiejętności,ale
mimo wszystko ...
- pt paź 30, 2009 11:38 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: zmiana ustawienia fabrycznego
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5664
zmiana ustawienia fabrycznego
czy można zoptymalizować fabryczne ustawienie strojenia do gruntu w Tesoro uMax i Ciboli .Czytałem gdzieś,że ma trochę "zapasu" na wewnętrznym potencjometrze.Chodzi mi o Tesoraki sprzedawane w Denar Gdynia.
- pt paź 30, 2009 10:55 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Tesoro Silver uMax i Cibola
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 28587
Tesoro Silver uMax i Cibola
Ww wykrywacze mają fabryczne ustawienia strojenia do gruntu.
Czy istnieje możliwość regulacji wewnętrznego potencjometru do naszych
warunków glebowych ?Chcę kupić któryś z tych modeli i dlatego proszę o radę.
Czy istnieje możliwość regulacji wewnętrznego potencjometru do naszych
warunków glebowych ?Chcę kupić któryś z tych modeli i dlatego proszę o radę.