Jestem świeżo upieczonym użytkownikiem komputera i nie mogę odszukać
twojego linku do opisu ustawienia wewn.potencjometru stroj.do gruntu w
Ciboli.Jeżeli mógłbyś podać mi go tutaj,będę b.wdzięczny.
ProScan-gdzie ten link
Re: ProScan-gdzie ten link
już podałem - jest w oryginalnym wątku.