Znaleziono 21 wyników
- wt sty 29, 2013 2:08 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: safari quattro włącznik
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 14314
Re: safari quattro włącznik
Czyli sprawa wygląda beznadziejnie
Pozostaje mi nadzieja , że póki co będzie odpalał za tym kilku-dziesiątym razem a między czasie odkładac na nowy sprzęt 
- ndz sty 27, 2013 10:42 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: safari quattro włącznik
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 14314
Re: safari quattro włącznik
To znaczy wystarczy przeczyścic styki i po sprawie? Czy to nieco grubsza sprawa?
Sorki, ale w tej dziedzinie jestem ograniczony
Sorki, ale w tej dziedzinie jestem ograniczony
- sob sty 26, 2013 9:16 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: safari quattro włącznik
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 14314
Re: safari włącznik
Pozwolę podpiąc się pod temat. Mam identyczny problem w swoim quattro jak kolega wyżej. Niestety mój sprzęt nie jest na gwarancji ani nawet nie był kupiony w Polsce.
Może jest ktoś w stanie mi podpowiedziec gdzie jest problem?
Z góry dziękuję.
Może jest ktoś w stanie mi podpowiedziec gdzie jest problem?
Z góry dziękuję.
- śr lis 28, 2012 6:42 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: snajperki
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2520
snajperki
Witam,
Czy dobrym rozwiązaniem będzie zamiana snajperki 4,5x7 na 8x6? Producentem obydwu cewek jest DeTech.
Może już ktoś przerabiał ten temat?
Czy dobrym rozwiązaniem będzie zamiana snajperki 4,5x7 na 8x6? Producentem obydwu cewek jest DeTech.
Może już ktoś przerabiał ten temat?
- sob mar 19, 2011 6:47 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka Detech SEF 10X12
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 41691
Re: cewka Detech SEF 10X12
Tak to ten gość, a raczej firma widmo detech 
- sob mar 19, 2011 10:11 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka Detech SEF 10X12
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 41691
Re: cewka Detech SEF 10X12
W końcu jestem szczęśliwym posiadaczem cewki 10x12 detecha. Po krótki testach stwierdzam wyraźną poprawę w stabilności i co najważniejsze reakcja na cel w porównaniu z wcześniejszą slimline jest dużo lepsza. 100% zadowolenia. Ceweczkę kupiłem z Bułgarii nową, z przesyłką wyniosła mnie taniej jak w ...
- czw lut 24, 2011 12:23 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: zakup wykrywacza co wybrać ??
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6662
Re: zakup wykrywacza co wybrać ??
Według mnie sam sprzęt to jakieś 25% sukcesu reszta to szczęście i dobra miejscówka 
- czw lut 24, 2011 10:52 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: zakup wykrywacza co wybrać ??
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 6662
Re: zakup wykrywacza co wybrać ??
Potwierdzę to co koledzy wyżej napisali. ACE na początek najlepszy wybór, a i sprzedać poźniej można łatwiej i po dobrej cenie. Kupując coś skomplikowanego na początek to szybko możesz się zrazić i ze złości wykrywkę owiniesz wkoło drzewa 
- wt gru 21, 2010 11:00 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka Detech SEF 10X12
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 41691
Re: cewka Detech SEF 10X12
slimline - najbardziej niestabilna cewka jaka mozna miec przy minelabie, nie dorowna SEF, 12x10 (pomimo rozmiaru) jest rownie stabilna, jesli nie stabilniejsza od snajperki detecha o ktorej wspominales
marcinch1979 wnioskuję, że miałeś osobiście do czynienia z tymi cewkami. Prosze o więcej ...
marcinch1979 wnioskuję, że miałeś osobiście do czynienia z tymi cewkami. Prosze o więcej ...
- pn gru 20, 2010 12:06 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka Detech SEF 10X12
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 41691
Re: cewka Detech SEF 10X12
Przez zimę będę zbierał kaskę, może ktoś się jeszcze odezwie.
Pożyczając cewkę to i tak na wiele sobie nie pozwolę z racji pogody dość brutalnej jak dla mnie
Pożyczając cewkę to i tak na wiele sobie nie pozwolę z racji pogody dość brutalnej jak dla mnie

- pn gru 20, 2010 10:53 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka Detech SEF 10X12
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 41691
Re: cewka Detech SEF 10X12
Z moją cewką jest problem nie z roślinnością(tu jest spokojna) tylko w momencie gdy znajdzie się odrobina żelaznych śmieci jest masa wówczas w słuchawkach dźwięków nie do przerobienia przez mój mózg Już nie wspomnę, że stoję w jednym miejscu i macham aż się uspokoi i poinformuje, ze mam pod cewką ...
- czw gru 16, 2010 6:25 pm
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: Cewki sie stroi?
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 14479
Re: Cewki sie stroi?
Jeśli nie kłopot to prosiłbym o słów kilka odnośnie tego strojenia cewek 
- czw gru 16, 2010 5:37 pm
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: Cewki sie stroi?
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 14479
Re: Cewki sie stroi?
Pamiętać też należy, że czasami dwie identyczne sondy mogą się inaczej zachowywać, bo mogą mieć różne parametry (są strojone ręcznie, więc już opuszczając fabrykę mogą się różnić).
proscan
To cewki się stroi ? Myślałem, że nawija się coś w srodku cewki i po wszystkim. Muszę sie troche ...
- czw gru 16, 2010 4:44 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka Detech SEF 10X12
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 41691
Re: cewka Detech SEF 10X12
To czyli kupując tą cewkę wyrzucę pieniądze w błoto i nic nie zmienię w pracy wykrywacza
Posiadam snajperkę firmy detech 4,5x7 i jestem zaskoczony jej stabilnością i szybkością reakcji na przedmiot, czułość ustawiam na max i biegam na poletkach dość mocno zaśmieconych, gdzie ze standardową jestem ...
Posiadam snajperkę firmy detech 4,5x7 i jestem zaskoczony jej stabilnością i szybkością reakcji na przedmiot, czułość ustawiam na max i biegam na poletkach dość mocno zaśmieconych, gdzie ze standardową jestem ...
- śr gru 15, 2010 9:06 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: cewka Detech SEF 10X12
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 41691
cewka Detech SEF 10X12
Witam,
Może ktoś z własnego doświadczenia może mi powiedzieć, czy zamieniając standardową cewke slimline na wspomniana w temacie cewkę detecha, mój minelab quattro bedzie szybciej reagował w średnio zaśmieconym terenie i będzie bardziej stabilny?
Może ktoś z własnego doświadczenia może mi powiedzieć, czy zamieniając standardową cewke slimline na wspomniana w temacie cewkę detecha, mój minelab quattro bedzie szybciej reagował w średnio zaśmieconym terenie i będzie bardziej stabilny?