Znaleziono 21 wyników

autor: azazar
wt sty 29, 2013 2:08 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: safari quattro włącznik
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 14314

Re: safari quattro włącznik

Czyli sprawa wygląda beznadziejnie :( Pozostaje mi nadzieja , że póki co będzie odpalał za tym kilku-dziesiątym razem a między czasie odkładac na nowy sprzęt :?
autor: azazar
ndz sty 27, 2013 10:42 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: safari quattro włącznik
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 14314

Re: safari quattro włącznik

To znaczy wystarczy przeczyścic styki i po sprawie? Czy to nieco grubsza sprawa?
Sorki, ale w tej dziedzinie jestem ograniczony :oops:
autor: azazar
sob sty 26, 2013 9:16 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: safari quattro włącznik
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 14314

Re: safari włącznik

Pozwolę podpiąc się pod temat. Mam identyczny problem w swoim quattro jak kolega wyżej. Niestety mój sprzęt nie jest na gwarancji ani nawet nie był kupiony w Polsce.
Może jest ktoś w stanie mi podpowiedziec gdzie jest problem?
Z góry dziękuję.
autor: azazar
śr lis 28, 2012 6:42 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: snajperki
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2520

snajperki

Witam,
Czy dobrym rozwiązaniem będzie zamiana snajperki 4,5x7 na 8x6? Producentem obydwu cewek jest DeTech.
Może już ktoś przerabiał ten temat?
autor: azazar
sob mar 19, 2011 6:47 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka Detech SEF 10X12
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 41691

Re: cewka Detech SEF 10X12

Tak to ten gość, a raczej firma widmo detech :)
autor: azazar
sob mar 19, 2011 10:11 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka Detech SEF 10X12
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 41691

Re: cewka Detech SEF 10X12

W końcu jestem szczęśliwym posiadaczem cewki 10x12 detecha. Po krótki testach stwierdzam wyraźną poprawę w stabilności i co najważniejsze reakcja na cel w porównaniu z wcześniejszą slimline jest dużo lepsza. 100% zadowolenia. Ceweczkę kupiłem z Bułgarii nową, z przesyłką wyniosła mnie taniej jak w ...
autor: azazar
czw lut 24, 2011 12:23 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: zakup wykrywacza co wybrać ??
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 6662

Re: zakup wykrywacza co wybrać ??

Według mnie sam sprzęt to jakieś 25% sukcesu reszta to szczęście i dobra miejscówka :D
autor: azazar
czw lut 24, 2011 10:52 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: zakup wykrywacza co wybrać ??
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 6662

Re: zakup wykrywacza co wybrać ??

Potwierdzę to co koledzy wyżej napisali. ACE na początek najlepszy wybór, a i sprzedać poźniej można łatwiej i po dobrej cenie. Kupując coś skomplikowanego na początek to szybko możesz się zrazić i ze złości wykrywkę owiniesz wkoło drzewa :D
autor: azazar
wt gru 21, 2010 11:00 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka Detech SEF 10X12
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 41691

Re: cewka Detech SEF 10X12

slimline - najbardziej niestabilna cewka jaka mozna miec przy minelabie, nie dorowna SEF, 12x10 (pomimo rozmiaru) jest rownie stabilna, jesli nie stabilniejsza od snajperki detecha o ktorej wspominales


marcinch1979 wnioskuję, że miałeś osobiście do czynienia z tymi cewkami. Prosze o więcej ...
autor: azazar
pn gru 20, 2010 12:06 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka Detech SEF 10X12
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 41691

Re: cewka Detech SEF 10X12

Przez zimę będę zbierał kaskę, może ktoś się jeszcze odezwie.

Pożyczając cewkę to i tak na wiele sobie nie pozwolę z racji pogody dość brutalnej jak dla mnie :smt013
autor: azazar
pn gru 20, 2010 10:53 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka Detech SEF 10X12
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 41691

Re: cewka Detech SEF 10X12

Z moją cewką jest problem nie z roślinnością(tu jest spokojna) tylko w momencie gdy znajdzie się odrobina żelaznych śmieci jest masa wówczas w słuchawkach dźwięków nie do przerobienia przez mój mózg Już nie wspomnę, że stoję w jednym miejscu i macham aż się uspokoi i poinformuje, ze mam pod cewką ...
autor: azazar
czw gru 16, 2010 6:25 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: Cewki sie stroi?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 14479

Re: Cewki sie stroi?

Jeśli nie kłopot to prosiłbym o słów kilka odnośnie tego strojenia cewek :)
autor: azazar
czw gru 16, 2010 5:37 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: Cewki sie stroi?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 14479

Re: Cewki sie stroi?


Pamiętać też należy, że czasami dwie identyczne sondy mogą się inaczej zachowywać, bo mogą mieć różne parametry (są strojone ręcznie, więc już opuszczając fabrykę mogą się różnić).



proscan


To cewki się stroi ? Myślałem, że nawija się coś w srodku cewki i po wszystkim. Muszę sie troche ...
autor: azazar
czw gru 16, 2010 4:44 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka Detech SEF 10X12
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 41691

Re: cewka Detech SEF 10X12

To czyli kupując tą cewkę wyrzucę pieniądze w błoto i nic nie zmienię w pracy wykrywacza
Posiadam snajperkę firmy detech 4,5x7 i jestem zaskoczony jej stabilnością i szybkością reakcji na przedmiot, czułość ustawiam na max i biegam na poletkach dość mocno zaśmieconych, gdzie ze standardową jestem ...
autor: azazar
śr gru 15, 2010 9:06 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: cewka Detech SEF 10X12
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 41691

cewka Detech SEF 10X12

Witam,
Może ktoś z własnego doświadczenia może mi powiedzieć, czy zamieniając standardową cewke slimline na wspomniana w temacie cewkę detecha, mój minelab quattro bedzie szybciej reagował w średnio zaśmieconym terenie i będzie bardziej stabilny?