cewka Detech SEF 10X12
Re: cewka Detech SEF 10X12
Tak to ten gość, a raczej firma widmo detech 
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Re: cewka Detech SEF 10X12
Cena nie powala,troszku taniej,ale nawet De tech swojej strony nie posiada ,jak piszesz widmo.
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: cewka Detech SEF 10X12
Witam
Mam pytanie odnośnie cewek do Minelaba Explorer SE przymierzam sie do zmiany ze standardowej 10.5 FBS Slimline na inna i tu pytanie
Czy Nel czy Detech SEF 10*12 która z nich bedzie lepsza pańskim zdaniem bardziej interesuje mnie stabilność niż zasięg gdzie podejrzewam ze różnice nie bedą zbyt duże Pewnie najlepsza byłaby oryginalna 11" Minelaba ale jej cena zdecydowanie odstrasza Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam
Mam pytanie odnośnie cewek do Minelaba Explorer SE przymierzam sie do zmiany ze standardowej 10.5 FBS Slimline na inna i tu pytanie
Re: cewka Detech SEF 10X12
Moim zdaniem jakość wykonania sond DETECH jest wyższa niż NEL.
Ale stabilność - przy porównywalnych rozmiarach - jest cechą osobniczą. Sondy są strojone ręcznie i nie ma dwóch identycznych. Wystarczy że stroiciel przyszedł do pracy na kacu, albo miał gorszy dzień, a wschodnioeuropejska kontrola jakości piła poprzedniego dnia ze stroicielem i mamy ruletkę.
Uchylam się zatem od dywagowania.

proscan
Ale stabilność - przy porównywalnych rozmiarach - jest cechą osobniczą. Sondy są strojone ręcznie i nie ma dwóch identycznych. Wystarczy że stroiciel przyszedł do pracy na kacu, albo miał gorszy dzień, a wschodnioeuropejska kontrola jakości piła poprzedniego dnia ze stroicielem i mamy ruletkę.
Uchylam się zatem od dywagowania.
proscan