cewka Detech SEF 10X12

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
azazar
Posty: 21
Rejestracja: sob gru 05, 2009 3:13 pm

Re: cewka Detech SEF 10X12

Post autor: azazar »

Tak to ten gość, a raczej firma widmo detech :)
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: cewka Detech SEF 10X12

Post autor: terenowiec69 »

Cena nie powala,troszku taniej,ale nawet De tech swojej strony nie posiada ,jak piszesz widmo.
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: cewka Detech SEF 10X12

Post autor: Zapytanie_email »

Witam
Mam pytanie odnośnie cewek do Minelaba Explorer SE przymierzam sie do zmiany ze standardowej 10.5 FBS Slimline na inna i tu pytanie :) Czy Nel czy Detech SEF 10*12 która z nich bedzie lepsza pańskim zdaniem bardziej interesuje mnie stabilność niż zasięg gdzie podejrzewam ze różnice nie bedą zbyt duże Pewnie najlepsza byłaby oryginalna 11" Minelaba ale jej cena zdecydowanie odstrasza Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: cewka Detech SEF 10X12

Post autor: ProScan »

Moim zdaniem jakość wykonania sond DETECH jest wyższa niż NEL.

Ale stabilność - przy porównywalnych rozmiarach - jest cechą osobniczą. Sondy są strojone ręcznie i nie ma dwóch identycznych. Wystarczy że stroiciel przyszedł do pracy na kacu, albo miał gorszy dzień, a wschodnioeuropejska kontrola jakości piła poprzedniego dnia ze stroicielem i mamy ruletkę.

Uchylam się zatem od dywagowania.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ