Znaleziono 16 wyników
- pn sty 03, 2011 8:20 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: jaka wykrywka "dla kumpla"
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4162
Re: jaka wykrywka "dla kumpla"
Najlepiej jakies chinskie za 200zl,jak polamia to nie szkoda. 
- sob sty 01, 2011 5:41 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Spectra whites
- Odpowiedzi: 40
- Odsłony: 37536
Re: Spectra whites
Dzieki za zainteresowanie.Bez serwisu sie chyba nie obejdzie.
- sob sty 01, 2011 4:14 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Spectra whites
- Odpowiedzi: 40
- Odsłony: 37536
Re: Spectra whites
Sprawdzilem wszystko,probowalem nawet zrobic nowe polaczenie i jedyne co widze to NOT-CONECTED
- sob sty 01, 2011 3:44 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Spectra whites
- Odpowiedzi: 40
- Odsłony: 37536
Re: Spectra whites
Przepraszam ze sie podlaczam.U mnie wystapil dzisiaj problem ze sluchawkami (v3i).Dzis rano (w terenie) wlaczam wykrywacz,wlaczam sluchawki i zaczynam szukac.Po okolo 5-ciu minutach sygnal w sluchawkach robi sie bardzo cichy ale sygnal "PROGU" jest wyrazny jak zawsze.Po nastepnych kilku minutach ...
- czw lis 18, 2010 7:10 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Coś powalajacego zasięgiem
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 19248
Re: Coś powalajacego zasięgiem
Mialem kiedys GOLDMAXA i GMAXA (przez jakis czas) i sa to bardzo fajne wykrywki,ale zasiegami to nie powalaly.
- wt lis 16, 2010 7:06 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Pokrowiec na ekran i pudełko elektroniki Whites Spectrfa V3i
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 2855
Re: Pokrowiec na ekran i pudełko elektroniki Whites Spectrfa V3i
Szkoda ze w polsce nikt nie robi. 
- pt paź 22, 2010 6:07 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: spectra v3i niestabilność
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 12067
Re: spectra v3i niestabilność
Sam bym ja od pana kupil. (ile kosztuje?).
- czw paź 14, 2010 8:44 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: koniecznie potrzebuję wykrywacza
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9214
Re: koniecznie potrzebuję wykrywacza
Albo EXPLORER SE PRO.
- pn wrz 20, 2010 7:31 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: PROxima
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 18231
Re: PROxima
Masz racje proscanie,uciekam z tamtad.
- sob cze 19, 2010 6:00 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Ustawienia Explolera SE
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 8101
Re: Ustawienia Explolera SE
Albo masz za wysoka czulosc.
- wt maja 04, 2010 5:34 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Uchwyt sondy XP
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4492
- pn maja 03, 2010 5:09 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Uchwyt sondy XP
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4492
Re: Uchwyt sondy XP
A mozna wiedziec (w przyblizeniu) ile by to kosztowalo?
- ndz maja 02, 2010 8:03 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Uchwyt sondy XP
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4492
Uchwyt sondy XP
Witam Panie Piotrze,zwracam sie do pana z pytaniem odnosnie uchwytow od cewek (ich naprawy).Mam trzy sondy od XP MITO (wloska odmiana GOLDMAX -a),wszystkie maja polamane uchwyty (poza tym sa sprawne).Czy naprawia pan takie usterki?
- czw mar 11, 2010 5:48 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab ETrac
- Odpowiedzi: 36
- Odsłony: 37394
Re: Minelab E Trak
Uzywam EX SE od roku i nigdy z czyms takim sie nie spotkalem. 
- pn lut 01, 2010 4:09 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Teknetics T2 a F75
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 46165
t2
Panowie,cena urosla tak bardzo bo rzucili sie na niego arabowie,gdzies w egipcie ktos odkryl miejsce gdzie mozna troche samorodkow znalezc i z tad ta goraczka T2.Mialem go przez ponad rok i przyznam ze to kombain na kolorek,bardzo czuly na malenkie przedmioty,i jako jeden z niewielu wykrywaczy ...