Znaleziono 16 wyników

autor: sla1971pw
pn sty 03, 2011 8:20 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: jaka wykrywka "dla kumpla"
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4162

Re: jaka wykrywka "dla kumpla"

Najlepiej jakies chinskie za 200zl,jak polamia to nie szkoda. :D
autor: sla1971pw
sob sty 01, 2011 5:41 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

Re: Spectra whites

Dzieki za zainteresowanie.Bez serwisu sie chyba nie obejdzie.
autor: sla1971pw
sob sty 01, 2011 4:14 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

Re: Spectra whites

Sprawdzilem wszystko,probowalem nawet zrobic nowe polaczenie i jedyne co widze to NOT-CONECTED
autor: sla1971pw
sob sty 01, 2011 3:44 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Spectra whites
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 37536

Re: Spectra whites

Przepraszam ze sie podlaczam.U mnie wystapil dzisiaj problem ze sluchawkami (v3i).Dzis rano (w terenie) wlaczam wykrywacz,wlaczam sluchawki i zaczynam szukac.Po okolo 5-ciu minutach sygnal w sluchawkach robi sie bardzo cichy ale sygnal "PROGU" jest wyrazny jak zawsze.Po nastepnych kilku minutach ...
autor: sla1971pw
czw lis 18, 2010 7:10 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Coś powalajacego zasięgiem
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 19248

Re: Coś powalajacego zasięgiem

Mialem kiedys GOLDMAXA i GMAXA (przez jakis czas) i sa to bardzo fajne wykrywki,ale zasiegami to nie powalaly.
autor: sla1971pw
pt paź 22, 2010 6:07 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: spectra v3i niestabilność
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 12067

Re: spectra v3i niestabilność

Sam bym ja od pana kupil. (ile kosztuje?).
autor: sla1971pw
czw paź 14, 2010 8:44 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: koniecznie potrzebuję wykrywacza
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 9214

Re: koniecznie potrzebuję wykrywacza

Albo EXPLORER SE PRO.
autor: sla1971pw
pn wrz 20, 2010 7:31 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: PROxima
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 18231

Re: PROxima

Masz racje proscanie,uciekam z tamtad.
autor: sla1971pw
sob cze 19, 2010 6:00 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Ustawienia Explolera SE
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8101

Re: Ustawienia Explolera SE

Albo masz za wysoka czulosc.
autor: sla1971pw
wt maja 04, 2010 5:34 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Uchwyt sondy XP
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4492

Re: Uchwyt sondy XP

autor: sla1971pw
pn maja 03, 2010 5:09 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Uchwyt sondy XP
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4492

Re: Uchwyt sondy XP

A mozna wiedziec (w przyblizeniu) ile by to kosztowalo?
autor: sla1971pw
ndz maja 02, 2010 8:03 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Uchwyt sondy XP
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4492

Uchwyt sondy XP

Witam Panie Piotrze,zwracam sie do pana z pytaniem odnosnie uchwytow od cewek (ich naprawy).Mam trzy sondy od XP MITO (wloska odmiana GOLDMAX -a),wszystkie maja polamane uchwyty (poza tym sa sprawne).Czy naprawia pan takie usterki?
autor: sla1971pw
czw mar 11, 2010 5:48 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Minelab ETrac
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 37394

Re: Minelab E Trak

Uzywam EX SE od roku i nigdy z czyms takim sie nie spotkalem. :shock:
autor: sla1971pw
pn lut 01, 2010 4:09 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Teknetics T2 a F75
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 46165

t2

Panowie,cena urosla tak bardzo bo rzucili sie na niego arabowie,gdzies w egipcie ktos odkryl miejsce gdzie mozna troche samorodkow znalezc i z tad ta goraczka T2.Mialem go przez ponad rok i przyznam ze to kombain na kolorek,bardzo czuly na malenkie przedmioty,i jako jeden z niewielu wykrywaczy ...