Znaleziono 11 wyników

autor: cross2900
śr mar 23, 2011 7:49 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Deus inside
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 16409

Re: Deus inside

Jestem w szoku Tak kosztowny sprzęt ...... albo gość jest wyjątkowym "psujem" albo ""zdolnym" racjonalizatorem" albo ten wykrywacz jest poprostu do du...y

Of course, do not try to open your coil... this experiment was made on a coil that was definitly damaged.
co w tłumaczeniu
''Oczywiście ...
autor: cross2900
ndz mar 06, 2011 12:37 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: J1
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3217

J1

1
autor: cross2900
śr mar 02, 2011 5:28 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6913

Re: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne

Co do konkretnego modelu nie doradzę ale mogę podpowiedzieć
że wykrywacz powinien posiadać statyka żeby w ścianach dało rade szperać bo dynamikiem raczej ciężko. A gniazdo słuchawkowe mam już chyba każdy detektor.


Pozdrawiam
:D
autor: cross2900
śr gru 22, 2010 8:40 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Serwis Tesoro
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 45900

Re: Serwis Tesoro

q
autor: cross2900
wt lis 09, 2010 5:28 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wybór
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11163

Re: Wybór wykrywacza

To co z tego polecacie najlepiej ?
autor: cross2900
wt lis 09, 2010 4:05 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wybór
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11163

Re: Wybór wykrywacza

Odświerzę trochę
zdecydowałem sie na kupno używanego detektora
teraz moimi propozycjami są

1.Tesoro Cibola

2.Rutus Proxima

3.Minelab X-terra 50

Troszkę już pytałem i wychodzi na to że cibola
ale proszę o wasze opinnie

:D
autor: cross2900
pn paź 25, 2010 8:05 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Rutus Argo
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 19025

Re: Rutus Argo

w
autor: cross2900
pn paź 25, 2010 7:40 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Rutus Argo
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 19025

Re: Rutus Argo

A może zdradzi pan rąbka tajemnicy co do ceny Argo ?
autor: cross2900
śr wrz 01, 2010 7:10 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wybór
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11163

Re: Wybór wykrywacza

A może znajdzie się coś z używek wartego uwagi w takowych cenach ?
Co z używek w tych cenach jest warte polecenia ?

pozdr :D
autor: cross2900
ndz sie 29, 2010 5:23 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wybór
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11163

Re: Wybór wykrywacza

q
autor: cross2900
sob sie 28, 2010 6:47 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Wybór
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 11163

Wybór

q