Jestem w szoku Tak kosztowny sprzęt ...... albo gość jest wyjątkowym "psujem" albo ""zdolnym" racjonalizatorem" albo ten wykrywacz jest poprostu do du...y
Of course, do not try to open your coil... this experiment was made on a coil that was definitly damaged.
co w tłumaczeniu
''Oczywiście ...
Znaleziono 11 wyników
- śr mar 23, 2011 7:49 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Deus inside
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 16409
- ndz mar 06, 2011 12:37 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: J1
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3217
J1
1
- śr mar 02, 2011 5:28 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6913
Re: Jaki wykrywacz - pytanie ściśle indywidualne
Co do konkretnego modelu nie doradzę ale mogę podpowiedzieć
że wykrywacz powinien posiadać statyka żeby w ścianach dało rade szperać bo dynamikiem raczej ciężko. A gniazdo słuchawkowe mam już chyba każdy detektor.
Pozdrawiam

że wykrywacz powinien posiadać statyka żeby w ścianach dało rade szperać bo dynamikiem raczej ciężko. A gniazdo słuchawkowe mam już chyba każdy detektor.
Pozdrawiam
- śr gru 22, 2010 8:40 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Serwis Tesoro
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 45900
- wt lis 09, 2010 5:28 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wybór
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 11163
Re: Wybór wykrywacza
To co z tego polecacie najlepiej ?
- wt lis 09, 2010 4:05 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wybór
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 11163
Re: Wybór wykrywacza
Odświerzę trochę
zdecydowałem sie na kupno używanego detektora
teraz moimi propozycjami są
1.Tesoro Cibola
2.Rutus Proxima
3.Minelab X-terra 50
Troszkę już pytałem i wychodzi na to że cibola
ale proszę o wasze opinnie

zdecydowałem sie na kupno używanego detektora
teraz moimi propozycjami są
1.Tesoro Cibola
2.Rutus Proxima
3.Minelab X-terra 50
Troszkę już pytałem i wychodzi na to że cibola
ale proszę o wasze opinnie
- pn paź 25, 2010 8:05 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Rutus Argo
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 19025
- pn paź 25, 2010 7:40 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Rutus Argo
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 19025
Re: Rutus Argo
A może zdradzi pan rąbka tajemnicy co do ceny Argo ?
- śr wrz 01, 2010 7:10 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wybór
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 11163
Re: Wybór wykrywacza
A może znajdzie się coś z używek wartego uwagi w takowych cenach ?
Co z używek w tych cenach jest warte polecenia ?
pozdr
Co z używek w tych cenach jest warte polecenia ?
pozdr
- ndz sie 29, 2010 5:23 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wybór
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 11163
- sob sie 28, 2010 6:47 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wybór
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 11163
Wybór
q