Wybór

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
cross2900
Posty: 12
Rejestracja: czw sie 26, 2010 7:32 pm

Wybór

Post autor: cross2900 »

q
Ostatnio zmieniony wt lut 04, 2025 11:06 pm przez cross2900, łącznie zmieniany 1 raz.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wybór wykrywacza

Post autor: ProScan »

W temacie napraw to póki co można na mnie liczyć tylko w kwestii Whitesa (Coinmaster). F2 nie robię w ogóle (żeby go otworzyć trzeba niemal zniszczyć panel - po prostu tandetne dziadostwo). Teknetics ma długą gwarancję, więc pewnie przed odsprzedażą się nie skończy.

Nie wydaje mi się by którykolwiek z wymienionych miał regulację głośności.

Ja do tej listy dodałbym ACE 250 (a może poczekać na ACE 350?).

:pa

proscan
cross2900
Posty: 12
Rejestracja: czw sie 26, 2010 7:32 pm

Re: Wybór wykrywacza

Post autor: cross2900 »

q
Ostatnio zmieniony wt lut 04, 2025 11:05 pm przez cross2900, łącznie zmieniany 1 raz.
djanusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 8:53 pm
Lokalizacja: Człuchów

Re: Wybór wykrywacza

Post autor: djanusz »

witam. jeśli mógłbym pomóc ,mam na sprzedaż Whites Silver Eagle ,bardzo dobry na drobnicę -nie ustępuje zasięgiem xlt.
pozdrawiam :pa
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wybór wykrywacza

Post autor: ProScan »

Czyli Coinmaster lub Teknetics chyba że coś jeszcze by się znalazlo w tej cenie ?


Z nowych? Wystarczy przejrzeć oferty sprzedawców.

co z tych dwóch wedug was będzie lepsze


"lepsze" to pojęcie względne. http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1142

który ma lepszy zasięg i dyskryminację ?


Ja nie wiem.

Zasięgi będą lepsze od ace czy ace jednak wygrywa ?


Tego też nie wiem.

:pa

proscan
cross2900
Posty: 12
Rejestracja: czw sie 26, 2010 7:32 pm

Re: Wybór wykrywacza

Post autor: cross2900 »

A może znajdzie się coś z używek wartego uwagi w takowych cenach ?
Co z używek w tych cenach jest warte polecenia ?

pozdr :D
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: Wybór wykrywacza

Post autor: gawron »

poluj na używanego XLT, wrzucisz mu VanMixa cy Mixcośtam15 i bedziesz miał największy zasięg na świecie :smt044 .a tak na poważnie to poluj na używanego XLT, czasami trafiają się okazję
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wybór wykrywacza

Post autor: ProScan »

Co z używek w tych cenach jest warte polecenia ?


Za 1000zł to XLT trudno będzie znaleźć :)

Ale pytanie zbyt ogólne, by na nie odpowiedzieć. Z używek nie polecam nic Bounty Huntera i ogólnie First Texas.

Na allegro jest teraz bodaj X50 za 900zł, ale nie lepiej za wczasu dowiedzieć się, gdzie to serwisować.

:pa

proscan
cross2900
Posty: 12
Rejestracja: czw sie 26, 2010 7:32 pm

Re: Wybór wykrywacza

Post autor: cross2900 »

Odświerzę trochę
zdecydowałem sie na kupno używanego detektora
teraz moimi propozycjami są

1.Tesoro Cibola

2.Rutus Proxima

3.Minelab X-terra 50

Troszkę już pytałem i wychodzi na to że cibola
ale proszę o wasze opinnie

:D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wybór wykrywacza

Post autor: ProScan »

1. Dobry drobnicowiec. Bez identyfikacji. Bardzo dużo używanego sprzętu. Vaquero za 1100zł można kupić. Z tego co czytam to ludziom właśnie brak identyfikacji i kłopoty z nadmiernym kopaniem żelaza przeszkadzają.

2. Uniwersalny. Nie używałem. Jedni chwilą, inni wręcz przeciwnie.

3. Drobnicowiec. Brak serwisu używanych Minelabów. Raczej niezbyt wyczynowy detektor.

:pa

proscan
Bambini
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 7:06 pm

Re: Wybór wykrywacza

Post autor: Bambini »

3. Drobnicowiec. Brak serwisu używanych Minelabów. Raczej niezbyt wyczynowy detektor.

Nie dam złego słowa powiedzieć na ten sprzęt. Manualne strojenie do gruntu, możliwość podłączenia cewki 18,75 . Czuły i lekki, dla mnie bez wad, ale rzeczywiście może być problem z serwisem #-o .
cross2900
Posty: 12
Rejestracja: czw sie 26, 2010 7:32 pm

Re: Wybór wykrywacza

Post autor: cross2900 »

To co z tego polecacie najlepiej ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wybór wykrywacza

Post autor: ProScan »

Bambini, czy wg Ciebie X50 to "wyczynowy" detektor i nie drobnicowiec?

:)

proscan
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: Wybór wykrywacza

Post autor: gawron »

kolego kup cibolę jak ci nie podejdzie to odsprzedaj i kup proximę, jak ta nie będzie pasować to jest jeszcze xterra. te sprzęty jako używki świetnie się sprzedają więc nie umoczysz zbyt wiele za to doświadczenie jakie zdobędziesz będzie bezcenne :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wybór wykrywacza

Post autor: ProScan »

święte słowa.

Salomon nam się objawił na forum!

:D

proscan
ODPOWIEDZ