Znaleziono 8 wyników
- ndz paź 08, 2017 7:23 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Opinia nt Golden Mask
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 8873
Re: Opinia nt Golden Mask
Po prawie 3 latach używania, mogę polecić GM
Inne odeszły do innych użytkowników...
- ndz paź 08, 2017 7:19 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: DeepTech Vista Gold czy Ktoś używa Opinie
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 30370
Re: DeepTech Vista Gold czy Ktoś używa Opinie
Witam , "kawe" trochę przybliżyłeś Vistę Gold , czy możesz jeszcze napisać coś na temat odporności na zakłócenia elektromagnetyczne . Miewałem z tym częste problemy . Linie energetyczne są od dawna moją zmorą . Biegam z T2 wersja 6.0 czyli nie najnowsza , jednak jest to mój dziewiąty wykrywacz na ...
- ndz paź 08, 2017 7:16 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: DeepTech Vista Gold czy Ktoś używa Opinie
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 30370
Re: DeepTech Vista Gold czy Ktoś używa Opinie
Vista Gold jest dobrym wykrywaczem, porównywalnym do GM4 WD PRO. Nie jestem handlarzem ale użytkowałem oba, dodatkowo też Vistę Smart +. Twierdzenie, że separacja jest lepsza w G2, czy innym Fisherku, to jakaś pomyłka... miałem też te sprzęty przez kilka lat..nikt mi nie wmówi, że czarne jest białe ...
- ndz lip 28, 2013 9:08 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Velox One
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 35070
Re: Velox One
Są użytkownicy? Czy sie powiesili na kablach?
Jakoś nikt nic nie pisze na temat..
- śr wrz 29, 2010 7:43 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: DFX - Złe wskazania napięcia
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6118
Re: DFX - Złe wskazania napięcia
Wszystko wrócilo do normy po zdjęciu obudowy i jej ponownym skreceniu...
Niczego więcej nie dotykałem..Zapewne problemem był brak jakiegoś przejścia., być może jest jakiś element który z czasem pokrywa sie nalotem i nie przewodzi dobrze prądu. A po ruszeniu śrubek łapnął kontakt.
Narazie pochodzę ...
Niczego więcej nie dotykałem..Zapewne problemem był brak jakiegoś przejścia., być może jest jakiś element który z czasem pokrywa sie nalotem i nie przewodzi dobrze prądu. A po ruszeniu śrubek łapnął kontakt.
Narazie pochodzę ...
- wt wrz 28, 2010 11:10 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: DFX - Złe wskazania napięcia
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6118
Re: DFX - Złe wskazania napięcia
Dzięki za podpowiedź. Już działa jak należy..
To był jeden z tych ciekawych i dziwnych przypadków
Pozdrawiam
To był jeden z tych ciekawych i dziwnych przypadków
Pozdrawiam
- wt wrz 28, 2010 9:31 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: DFX - Złe wskazania napięcia
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6118
Re: DFX - Złe wskazania napięcia
U mnie ta zmiana napięcia się utrzymuje ciągle, bez względu na zmianę kompletu akumulatorków, czy baterii.
Chyba zadzwonię, to ewentualnie się dowiem, jaka jest opcja naprawy.
Dziękuję za odpowiedź
Chyba zadzwonię, to ewentualnie się dowiem, jaka jest opcja naprawy.
Dziękuję za odpowiedź
- pn wrz 27, 2010 9:06 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: DFX - Złe wskazania napięcia
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6118
DFX - Złe wskazania napięcia
Mam DFX-a i jest chyba z nim coś nie tak.
Po włożeniu nowych i naładowanych akumulatorków wskazuje napięcie ok 7,9 V. Gdy wkładam nowe baterie(firmowe) to napięcie ok 10 V. Zmierzyłem napięcia na akumulatorkach miernikiem, ok 10,5 V a na bateriach ok 12,6.
Gdzieś ucieka 2,5 V. Co prawda, nie ...
Po włożeniu nowych i naładowanych akumulatorków wskazuje napięcie ok 7,9 V. Gdy wkładam nowe baterie(firmowe) to napięcie ok 10 V. Zmierzyłem napięcia na akumulatorkach miernikiem, ok 10,5 V a na bateriach ok 12,6.
Gdzieś ucieka 2,5 V. Co prawda, nie ...