Znaleziono 16 wyników
- pn sie 26, 2013 5:57 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Cewka 13" Detech Ultimate
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 8342
Re: Cewka 13" Detech Ultimate
No trudno dziękuję za zainteresowanie tematem. Pozdr
- pn sie 26, 2013 2:55 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Cewka 13" Detech Ultimate
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 8342
Cewka 13" Detech Ultimate
Witam.Mam problem z dostrojeniem tej cewki do gruntu udaje mi sie to może za 10 razem oczywiscie zmieniam miejsce strojenia.Jaka może być tego przyczyna?Wykrywacz to fisher f75ltd
- sob kwie 13, 2013 10:53 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Fisher f75 ltd częstotliwość - wypływ na parametry pracy
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 6896
Re: Fisher f75 ltd częstotliwość - wypływ na parametry pracy
Wielkie dzięki o to właśnie mi chodziło. Pozdr
- pt kwie 12, 2013 6:50 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Fisher f75 ltd częstotliwość - wypływ na parametry pracy
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 6896
Re: Fisher f75ltd częstotliwość pracy
Wiem tyle ,że słuzy do tego żeby sie detektory nawzajem nie zakłócały ale czy to ma wpływ na zasieg wykrywacza to nie wiem:)może troszke przeciwdziała to falsowaniu na trudnym terenie gdzie wykrywacz wariuje i nie da sie go dobrze wysłuchać?Pozdr
- czw kwie 11, 2013 8:22 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Fisher f75 ltd częstotliwość - wypływ na parametry pracy
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 6896
Fisher f75 ltd częstotliwość - wypływ na parametry pracy
Witam.Prosze o pomoc bo nie moge znalesc jednoznacznej odpowiedzi czemu ma służyc zmiana czestotliwosci w tym wykrywaczu?. Pozdr
- czw lip 19, 2012 1:41 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Porady-kurioza odnośnie napraw - propozycje do rankingu
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5187
Re: Porady-kurioza odnośnie napraw - propozycje do rankingu
Tak myślałem, że to sie dobrze nie skończy.
- śr lut 08, 2012 1:44 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Przedłużenie kabla od sondy
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 86066
Re: Przedłużenie kabla od sondy
Witam mam pytanko czy dało by rade kupic taka przedłużke do kanarka?
- pn lut 06, 2012 7:12 pm
- Forum: Konstrukcje samodzielne
- Temat: ACE 250 do brodzenia?
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 28803
Re: ACE 250 do brodzenia?
No mi właśnie chodzi o ta wyższą szkołę;)możne ktoś jeszcze będzie chciał skorzystać z takiego sposobu jak już będzie jakiś pomysł;)Pozdr
- pn lut 06, 2012 1:12 pm
- Forum: Konstrukcje samodzielne
- Temat: ACE 250 do brodzenia?
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 28803
ACE 250 do brodzenia?
Witam.Przeczytałem kiedyś ze można w jakiś sposób uszczelnić kanarka aby służył chociaż do brodzenia?i stad moje pytanie czy jest to możliwe i proszę o ewentualne wskazówki.Z tego co się zorientowałem klawiaturę można przykleić na stale do konstrukcji a w miejscach gdzie wychodzi gniazdo słuchawkowe ...
- wt lis 15, 2011 6:27 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Ukraiński Producent Cewek
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 66060
Re: Ukraiński Producent Cewek
Kolega udziela sie na Pomorskim Forum Eksploracyjnym nick Mikołaj on sprzedaje te cewki na allegro.
- ndz paź 23, 2011 4:23 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Nie drogie i dobre
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 23707
Re: Nie drogie i dobre
Kolego przez te chińskie zabawki mozesz starcic bardzo szybko zapal do poszukiwań idzie zima wiec sezon sie konczy bedziesz mial wiecej czasu na odłożenie jakieś większej gotówki i więcej czasu na doszkolenie sie.Pozdr
- pn sie 08, 2011 3:56 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: "Urobek" z plaży
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 9178
Re: "Urobek" z plaży
Kolego sreberka i złotko tez wrzuc;)
- śr lip 20, 2011 6:48 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: TM 808 problemy z obsługą
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4940
Re: TM 808 problemy z obsługą
Witam!podejrzewam ze TM wzbudza sie z tego powodu ze nie jest dobrze dostarojony do gruntu mi bardzo pomogl na poczatek ten temat
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... hlight=808
Pozdr
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... hlight=808
Pozdr
- czw lip 07, 2011 12:38 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Cewka do Fishera
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4551
Re: Cewka do Fishera
Dzieki Wielkie za szybka odpowiedz.Pozdr
- śr lip 06, 2011 10:35 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Cewka do Fishera
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4551
Cewka do Fishera
Witam.Mam male pytanko czy cewka 5" od f75 LTD pasuje do F75 i f70?