Znaleziono 16 wyników

autor: thor88
pn sie 26, 2013 5:57 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Cewka 13" Detech Ultimate
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 8342

Re: Cewka 13" Detech Ultimate

No trudno dziękuję za zainteresowanie tematem. Pozdr
autor: thor88
pn sie 26, 2013 2:55 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Cewka 13" Detech Ultimate
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 8342

Cewka 13" Detech Ultimate

Witam.Mam problem z dostrojeniem tej cewki do gruntu udaje mi sie to może za 10 razem oczywiscie zmieniam miejsce strojenia.Jaka może być tego przyczyna?Wykrywacz to fisher f75ltd
autor: thor88
sob kwie 13, 2013 10:53 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Fisher f75 ltd częstotliwość - wypływ na parametry pracy
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 6896

Re: Fisher f75 ltd częstotliwość - wypływ na parametry pracy

Wielkie dzięki o to właśnie mi chodziło. Pozdr
autor: thor88
pt kwie 12, 2013 6:50 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Fisher f75 ltd częstotliwość - wypływ na parametry pracy
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 6896

Re: Fisher f75ltd częstotliwość pracy

Wiem tyle ,że słuzy do tego żeby sie detektory nawzajem nie zakłócały ale czy to ma wpływ na zasieg wykrywacza to nie wiem:)może troszke przeciwdziała to falsowaniu na trudnym terenie gdzie wykrywacz wariuje i nie da sie go dobrze wysłuchać?Pozdr
autor: thor88
czw kwie 11, 2013 8:22 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Fisher f75 ltd częstotliwość - wypływ na parametry pracy
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 6896

Fisher f75 ltd częstotliwość - wypływ na parametry pracy

Witam.Prosze o pomoc bo nie moge znalesc jednoznacznej odpowiedzi czemu ma służyc zmiana czestotliwosci w tym wykrywaczu?. Pozdr
autor: thor88
czw lip 19, 2012 1:41 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Porady-kurioza odnośnie napraw - propozycje do rankingu
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5187

Re: Porady-kurioza odnośnie napraw - propozycje do rankingu

Tak myślałem, że to sie dobrze nie skończy.
autor: thor88
śr lut 08, 2012 1:44 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Przedłużenie kabla od sondy
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 86066

Re: Przedłużenie kabla od sondy

Witam mam pytanko czy dało by rade kupic taka przedłużke do kanarka?
autor: thor88
pn lut 06, 2012 7:12 pm
Forum: Konstrukcje samodzielne
Temat: ACE 250 do brodzenia?
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 28803

Re: ACE 250 do brodzenia?

No mi właśnie chodzi o ta wyższą szkołę;)możne ktoś jeszcze będzie chciał skorzystać z takiego sposobu jak już będzie jakiś pomysł;)Pozdr
autor: thor88
pn lut 06, 2012 1:12 pm
Forum: Konstrukcje samodzielne
Temat: ACE 250 do brodzenia?
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 28803

ACE 250 do brodzenia?

Witam.Przeczytałem kiedyś ze można w jakiś sposób uszczelnić kanarka aby służył chociaż do brodzenia?i stad moje pytanie czy jest to możliwe i proszę o ewentualne wskazówki.Z tego co się zorientowałem klawiaturę można przykleić na stale do konstrukcji a w miejscach gdzie wychodzi gniazdo słuchawkowe ...
autor: thor88
wt lis 15, 2011 6:27 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Ukraiński Producent Cewek
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 66060

Re: Ukraiński Producent Cewek

Kolega udziela sie na Pomorskim Forum Eksploracyjnym nick Mikołaj on sprzedaje te cewki na allegro.
autor: thor88
ndz paź 23, 2011 4:23 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Nie drogie i dobre
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 23707

Re: Nie drogie i dobre

Kolego przez te chińskie zabawki mozesz starcic bardzo szybko zapal do poszukiwań idzie zima wiec sezon sie konczy bedziesz mial wiecej czasu na odłożenie jakieś większej gotówki i więcej czasu na doszkolenie sie.Pozdr
autor: thor88
pn sie 08, 2011 3:56 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: "Urobek" z plaży
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 9178

Re: "Urobek" z plaży

Kolego sreberka i złotko tez wrzuc;)
autor: thor88
śr lip 20, 2011 6:48 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: TM 808 problemy z obsługą
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4940

Re: TM 808 problemy z obsługą

Witam!podejrzewam ze TM wzbudza sie z tego powodu ze nie jest dobrze dostarojony do gruntu mi bardzo pomogl na poczatek ten temat
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... hlight=808

Pozdr
autor: thor88
czw lip 07, 2011 12:38 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Cewka do Fishera
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4551

Re: Cewka do Fishera

Dzieki Wielkie za szybka odpowiedz.Pozdr
autor: thor88
śr lip 06, 2011 10:35 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Cewka do Fishera
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4551

Cewka do Fishera

Witam.Mam male pytanko czy cewka 5" od f75 LTD pasuje do F75 i f70?