Ukraiński Producent Cewek
Ukraiński Producent Cewek
Witam,
jak wyżej:
http://nel-coils.com/index.html
Cewki te z wyglądu przypominają SEFy DeTecha przynajmiej z wyglądu. Ciekawe jak z jakością jest. Cewka kosztuje wg. jednego z forumowiczów na O. 110 euro a firma wysyła je do Polszy.
jak wyżej:
http://nel-coils.com/index.html
Cewki te z wyglądu przypominają SEFy DeTecha przynajmiej z wyglądu. Ciekawe jak z jakością jest. Cewka kosztuje wg. jednego z forumowiczów na O. 110 euro a firma wysyła je do Polszy.
Re: Ukraiński Producent Cewek
Cóż wygląd i wymiary podobne do katuszek firmy Detech, jakość chyba też na dobrym poziomie. Lecz jest jedna poważna wada, ceny na światowym poziomie, czyli bardzo wysokie, jak na ukraińskie wykonanie. Jedno co może cieszyć, to zapowiedź produkcji sondy 2D do wykrywaczy XLT.
Przestrzegł bym przed kupowaniem wysyłkowo na Ukrainie, to ciągle dziki kraj, szczególnie na przejściu granicznym. Mam bardzo niemiłe przeżycia, po tygodniowym tam pobycie pod koniec wakacji. Ludzie, udających bardzo miłych i przyjaźnie nastawionych do Polaków, a prawda jest zupełnie inna.
Tylko dzięki intuicji i darem przewidywania, udało mi się uniknąć, bardzo poważnych konsekwencji. Dawna ziemia polska w okolicach Stanisławowa, jest bardzo urodzajna w fanty, lecz już nigdy tam nie pojadę, chyba że dożyję normalnych czasów.
Przestrzegł bym przed kupowaniem wysyłkowo na Ukrainie, to ciągle dziki kraj, szczególnie na przejściu granicznym. Mam bardzo niemiłe przeżycia, po tygodniowym tam pobycie pod koniec wakacji. Ludzie, udających bardzo miłych i przyjaźnie nastawionych do Polaków, a prawda jest zupełnie inna.
Tylko dzięki intuicji i darem przewidywania, udało mi się uniknąć, bardzo poważnych konsekwencji. Dawna ziemia polska w okolicach Stanisławowa, jest bardzo urodzajna w fanty, lecz już nigdy tam nie pojadę, chyba że dożyję normalnych czasów.
Re: Ukraiński Producent Cewek
Gdyby cena 110 euro była loco Polska, to można byłoby to rozważać, bo ... reszta zgodzę się z tym co powiedział Mintaj (co do systemu, bo co do ludzi, to nie uogólniałbym).
proscan
proscan
Re: Ukraiński Producent Cewek
Kolega kupił od nich cewkę od omegi i wszystko ładnie cacy , bardzo porządnie wykonana dobre tworzywo itp ładnie pracuje . Teraz ja zamówiłem (potrzebny był króliczek) 

Re: Ukraiński Producent Cewek
(potrzebny był króliczek)
A może jednak mrówka?
proscan
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Re: Ukraiński Producent Cewek
Już kolega chyba z niej zrezygnował skoro sprzedaje na aukcji.Hit czy kit?
Re: Ukraiński Producent Cewek
Będę miał swoją w łapie to coś powiem wiecej , na razie czekam na dostawę 
Re: Ukraiński Producent Cewek
Ostatnio zmieniony pt lis 12, 2010 5:38 pm przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Ukraiński Producent Cewek
Dokładnie taką zamówiłem
Okaże sie jak przyjdzie czy nie zmarnowałem 150$
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Re: Ukraiński Producent Cewek
Co ukraińcy wsadzili do cewek ,że jest 30 % głębsza od standardowej?,oraz że jest stabilniejsza,i czulsza na wysoko zmineralizowanych gruntach.
Test dla cewki na 5 kop. to 50 cm.
Czy to nie aby chwyt marketingowy,może powinni współpracowac z Minelabem.
Test dla cewki na 5 kop. to 50 cm.
Czy to nie aby chwyt marketingowy,może powinni współpracowac z Minelabem.
Re: Ukraiński Producent Cewek
Witam mam cewkę
dostałem dzisiaj.
Moja OMEGA dostała prawdziwego kopa w terenie nie zdążyłem sprawdzić ale w domu na czułości 89 5 gr 37 cm 25 cen usa 40 cm stabilnie
Jest bardzo stabilna jak na swoją wielkość 12x 13'', nie wspomnę o wykonaniu .Filmiki wkrótce
dostałem dzisiaj.
Moja OMEGA dostała prawdziwego kopa w terenie nie zdążyłem sprawdzić ale w domu na czułości 89 5 gr 37 cm 25 cen usa 40 cm stabilnie
Jest bardzo stabilna jak na swoją wielkość 12x 13'', nie wspomnę o wykonaniu .Filmiki wkrótce
Re: Ukraiński Producent Cewek
Witam test nela terenowy z pierwszej reki wprawdzie filmiki nie są studyjne ale z życia
http://www.youtube.com/watch?v=w6CWy4ZK39A
http://www.youtube.com/watch?v=SrkmrE5lYU4
http://www.youtube.com/watch?v=w6CWy4ZK39A
http://www.youtube.com/watch?v=SrkmrE5lYU4
Re: Ukraiński Producent Cewek
Kolego Zdzichu ,jeśli można proszę o kontakt na priv. w spr. tej cewki .
Mój adres:
monetarium@interia.pl
Z góry dzięki
Mój adres:
monetarium@interia.pl
Z góry dzięki
Re: Ukraiński Producent Cewek
Ukrainiec ma jeszcze dwa inne modele Hunter 12.5x8,5 i snajperkę prawdziwa bestyjka w śmieciowisku 9.5X5.5 dosłownie
Rozmawiałem z nim przez telefon i mówił ze te cewki najlepiej chodzą na tych modelach Greckich ustawiasz na fula na mokrej trawie > cisza przyjemna dla ucha
Rozmawiałem z nim przez telefon i mówił ze te cewki najlepiej chodzą na tych modelach Greckich ustawiasz na fula na mokrej trawie > cisza przyjemna dla ucha
-
liberty1212
- Posty: 16
- Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am
Re: Ukraiński Producent Cewek
witam
panowie a czy ktoś w Polsce zajmuje się sprowadzeniem tych cewek?
panowie a czy ktoś w Polsce zajmuje się sprowadzeniem tych cewek?