Znaleziono 36 wyników
- śr lut 25, 2009 10:03 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 16577
Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
No masz i jeszcze mnie sie dostalo A ja Bogu ducha winny. Napisalem tylko to co jest jest moim zdaniem sluszne. Jakosc oslonek jest przeciez dobra. Ja nie wnikam w zawilosci problemu, widze tylko to co dane mi zobaczyc. Oslonki najnormalniej kupilem i jestem z nich zadowolony. Juz sam nie wiem - czy ...
- śr lut 25, 2009 7:59 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 16577
Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Osobiście wolę pozostać przy swojej folii spożywczej
Nie no, Panie Piotrze taki porzadny wykrywacz w torebce foliowej? Oslonka to oslonka, chocby dla samego wygladu.
Zreszta, temat chyba sztucznie rozdmuchany, bo kto lazi z wykrywaczem w ulewny deszcz? Osobiscie, to chyba najbardziej zalezy ...
Nie no, Panie Piotrze taki porzadny wykrywacz w torebce foliowej? Oslonka to oslonka, chocby dla samego wygladu.
Zreszta, temat chyba sztucznie rozdmuchany, bo kto lazi z wykrywaczem w ulewny deszcz? Osobiscie, to chyba najbardziej zalezy ...
- śr lut 18, 2009 5:55 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Szukam osób do Niezależnie Testujących
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 39022
Re: Szukam osób do Niezależnie Testujących
ProScan pisze: Ja nie będę testował (chociaż będę miał swój udział), tylko pewien znany w środowisku poszukiwacz, najlepszy wirtuoz wykrywaczy jakiego znam.
proscan
To juz chyba wiem, kto to moze byc
Pozdrawiam - Slawek
- śr lut 18, 2009 12:56 am
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Szukam osób do Niezależnie Testujących
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 39022
Re: Szukam osób do Niezależnie Testujących
W tak szczytnym celu, jesli Panu to cos ulatwi i bedzie w czyms pomocne, moge wyslac swoje wykrywacze. Do Pana dyspozycji na czas nieokreslony, oddalbym dwie sztuki (wie Pan jakie) oraz kanarka. Ja nie wiem jak te testy maja wygladac, ale domyslam sie, ze detektory beda porzebne. Jakby cos to bardzo ...
- pn lut 16, 2009 4:30 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Nowe polskie pismo dla poszukiwaczy
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 37316
Re: Nowe polskie pismo dla poszukiwaczy
Jeszcze tylko male slowo ode mnie, bo widze, ze wywolano mnie do tablicy:
Przyznam szczerze, ze nie wiem co o tym myslec. Troche zmacilo to moj spokoj !
Coz, takze moj nick widnieje w podpisie. Nie uznalem, ze jest w tym cos zlego. Faktycznie, bylem uczestnikiem tego zlotu, byla Xterra z ktora ...
Przyznam szczerze, ze nie wiem co o tym myslec. Troche zmacilo to moj spokoj !
Coz, takze moj nick widnieje w podpisie. Nie uznalem, ze jest w tym cos zlego. Faktycznie, bylem uczestnikiem tego zlotu, byla Xterra z ktora ...
- wt lut 10, 2009 6:02 pm
- Forum: Pseudodetektory
- Temat: Ciemnota w ratuszu (za Twoje i moje pieniądze)
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 18458
Re: Ciemnota w ratuszu (za Twoje i moje pieniądze)
Kto w to uwierzył? Wystąp!
NAIWNA FUJARA
Jeśli ktoś szuka prawdy w programach telewizyjnych, gazetach, wypowiedziach rzeczników prasowych czy paplaninie pospolitych oszustów i nawiedzonych świrów, to niech się pali teraz ze wstydu !!!!
proscan
Troche ostro, ale skoro tak musi byc ...
- wt lut 10, 2009 4:09 pm
- Forum: Pseudodetektory
- Temat: Ciemnota w ratuszu (za Twoje i moje pieniądze)
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 18458
Re: Ciemnota w ratuszu (za Twoje i moje pieniądze)
Nie to, ze jestem PO-wcem, Waltz-owcem czy zwolennikiem radiestezji
, wpadlem na to przypadkiem
http://www.youtube.com/watch?v=H4b6j0vO ... re=related
6.2 dlatego, ze w tej czesci sa statystyki ( od 9.20 minuty ).
Pozdrawiam - Slawek
http://www.youtube.com/watch?v=H4b6j0vO ... re=related
6.2 dlatego, ze w tej czesci sa statystyki ( od 9.20 minuty ).
Pozdrawiam - Slawek
- śr sty 28, 2009 2:26 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Programy z internetu. Za i przeciw.
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 31818
Re: Programy z internetu. Za i przeciw.
Punkt 5 dotyczy bezpośrednio naszego tematu
No i Gosc ma racje, szczegolnie patrzac na zagadnienie przez pryzmat tresci zawartych w punkcie 4
Ogolnie to widac, ze zna XLT, a jesli tak to polecam lekturze punkt 2 i 11.
Pozdrawiam - Slawek
p.s.
Drogi Proscanie,
ja nie kieruje ...
No i Gosc ma racje, szczegolnie patrzac na zagadnienie przez pryzmat tresci zawartych w punkcie 4
Ogolnie to widac, ze zna XLT, a jesli tak to polecam lekturze punkt 2 i 11.
Pozdrawiam - Slawek
p.s.
Drogi Proscanie,
ja nie kieruje ...
- sob sty 24, 2009 10:44 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Programy z internetu. Za i przeciw.
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 31818
Re: Programy z internetu. Za i przeciw.
Przyznasz szczerze, ze z zaciekawieniem czytalem caly temat.
Panowie, fajne sugestie i opinie, w ogole bardzo ciekawa dyskusja. Pozwole sobie na kilka moich spostrzezen, chociaz ja w przeciwienstwie do Pikadora czy Sida, nie jestem fachowce od wykrywek, jedynie uzytkownikiem.
1. W przeciwienstwi ...
Panowie, fajne sugestie i opinie, w ogole bardzo ciekawa dyskusja. Pozwole sobie na kilka moich spostrzezen, chociaz ja w przeciwienstwie do Pikadora czy Sida, nie jestem fachowce od wykrywek, jedynie uzytkownikiem.
1. W przeciwienstwi ...
- pt sty 23, 2009 5:39 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Programy z internetu. Za i przeciw.
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 31818
Re: Programy z internetu. Za i przeciw.
Pikador pisze:I jeszcze jedno, wielu ludziom mówie wprost, XLT czy DFX, to nie są najlepsze wykrywacze, są lepsze i to w podobnej cenie.
Czolem Pikador
Pozdrawiam - Slawek
- śr sty 14, 2009 7:32 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: sonda terra 50
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 16237
Re: sonda terra 50
Witam,
Nie - nie prowadzę już napraw gwarancyjnych dla Vikinga.
proscan
Cos czarno widze takie posuniecie ze strony tej firmy. Kupilem u nich juz cztery wykrywacze i pewnie sa to ostatnie sztuki. Przy zakupie nowego sprzetu , zwracam uwage na sprawy serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego ...
Nie - nie prowadzę już napraw gwarancyjnych dla Vikinga.
proscan
Cos czarno widze takie posuniecie ze strony tej firmy. Kupilem u nich juz cztery wykrywacze i pewnie sa to ostatnie sztuki. Przy zakupie nowego sprzetu , zwracam uwage na sprawy serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego ...
- czw lut 07, 2008 11:49 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: duchy czy co?
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6950
Re: duchy
dyskryminacja ok.5,strojenie do gruntu trochę więcej niż3/4,czułość tak samo,sygnał był dość cichy wysoki i czysty
Cos mi sie wydaje, ze zbyt wysoko ustawiasz pokretlo strojenia. Dawaj grunt na okolice godziny 12, powinno pomoc.
Co ciekawe, ustawiajac grunt zgodnie z instrukcja, mi takze ...
Cos mi sie wydaje, ze zbyt wysoko ustawiasz pokretlo strojenia. Dawaj grunt na okolice godziny 12, powinno pomoc.
Co ciekawe, ustawiajac grunt zgodnie z instrukcja, mi takze ...
- sob gru 15, 2007 10:31 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Explorer II - nastawy dyskryminacji
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 8495
Re: Explorer II - nastawy dyskryminacji
Witam!
Dzieki newmc za dobra rade. Jednak jakos uporalem sie z dzwiekiem. Ja biegam od jakiegos czasu z XLT i sama nauka dzwiekow, nie przysporzyla mi klopotow. W porownaniu do XLT, to co slysze w Explolerze to betka. Powiem wiecej, za zadne skarby nie moglem polubic dzwiekow w innym Minelabie - X ...
Dzieki newmc za dobra rade. Jednak jakos uporalem sie z dzwiekiem. Ja biegam od jakiegos czasu z XLT i sama nauka dzwiekow, nie przysporzyla mi klopotow. W porownaniu do XLT, to co slysze w Explolerze to betka. Powiem wiecej, za zadne skarby nie moglem polubic dzwiekow w innym Minelabie - X ...
- wt gru 11, 2007 12:11 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Explorer II - nastawy dyskryminacji
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 8495
Re: Explorer II - nastawy dyskryminacji
Dzieki za wyjasnienia.
Czyżbyś zaopatrzył się w Explorera II, wykrywacz tak krytykowany przez wszystkich miłośników XLT
Tak, od jakiegos czasu obok XLT, bawie sie Explorerem. Chociaz jestem milosnikiem XLT, czy ja gdzies krytykowalem Explorera? (dopiero stane sie krytykiem , zartuje ...
Czyżbyś zaopatrzył się w Explorera II, wykrywacz tak krytykowany przez wszystkich miłośników XLT
Tak, od jakiegos czasu obok XLT, bawie sie Explorerem. Chociaz jestem milosnikiem XLT, czy ja gdzies krytykowalem Explorera? (dopiero stane sie krytykiem , zartuje ...
- pn gru 10, 2007 8:49 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Explorer II - nastawy dyskryminacji
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 8495
Explorer II - nastawy dyskryminacji
Mam pytanie, czy takie nastawy dyskryminacji sa dobre do szukania monet(czy duzo moge pominac):
Na accept: Coins, Jewelry, Foil, Pull Tab, Screwcap.
Na reject: Fe Coins, Crowncap i Nail.
Traktuje to jako kompromis miedzy iloscia znalezisk, a mnogoscia wykopanych dolkow. Dzieki za pomoc ...
Na accept: Coins, Jewelry, Foil, Pull Tab, Screwcap.
Na reject: Fe Coins, Crowncap i Nail.
Traktuje to jako kompromis miedzy iloscia znalezisk, a mnogoscia wykopanych dolkow. Dzieki za pomoc ...