Znaleziono 36 wyników

autor: slawekdoman
śr lut 25, 2009 10:03 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 16577

Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze

No masz i jeszcze mnie sie dostalo A ja Bogu ducha winny. Napisalem tylko to co jest jest moim zdaniem sluszne. Jakosc oslonek jest przeciez dobra. Ja nie wnikam w zawilosci problemu, widze tylko to co dane mi zobaczyc. Oslonki najnormalniej kupilem i jestem z nich zadowolony. Juz sam nie wiem - czy ...
autor: slawekdoman
śr lut 25, 2009 7:59 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 16577

Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze

Osobiście wolę pozostać przy swojej folii spożywczej

Nie no, Panie Piotrze taki porzadny wykrywacz w torebce foliowej? Oslonka to oslonka, chocby dla samego wygladu.
Zreszta, temat chyba sztucznie rozdmuchany, bo kto lazi z wykrywaczem w ulewny deszcz? Osobiscie, to chyba najbardziej zalezy ...
autor: slawekdoman
śr lut 18, 2009 5:55 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Szukam osób do Niezależnie Testujących
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 39022

Re: Szukam osób do Niezależnie Testujących

ProScan pisze: Ja nie będę testował (chociaż będę miał swój udział), tylko pewien znany w środowisku poszukiwacz, najlepszy wirtuoz wykrywaczy jakiego znam.
proscan


To juz chyba wiem, kto to moze byc :D

Pozdrawiam - Slawek
autor: slawekdoman
śr lut 18, 2009 12:56 am
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Szukam osób do Niezależnie Testujących
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 39022

Re: Szukam osób do Niezależnie Testujących

W tak szczytnym celu, jesli Panu to cos ulatwi i bedzie w czyms pomocne, moge wyslac swoje wykrywacze. Do Pana dyspozycji na czas nieokreslony, oddalbym dwie sztuki (wie Pan jakie) oraz kanarka. Ja nie wiem jak te testy maja wygladac, ale domyslam sie, ze detektory beda porzebne. Jakby cos to bardzo ...
autor: slawekdoman
pn lut 16, 2009 4:30 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Nowe polskie pismo dla poszukiwaczy
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 37316

Re: Nowe polskie pismo dla poszukiwaczy

Jeszcze tylko male slowo ode mnie, bo widze, ze wywolano mnie do tablicy:
Przyznam szczerze, ze nie wiem co o tym myslec. Troche zmacilo to moj spokoj !
Coz, takze moj nick widnieje w podpisie. Nie uznalem, ze jest w tym cos zlego. Faktycznie, bylem uczestnikiem tego zlotu, byla Xterra z ktora ...
autor: slawekdoman
wt lut 10, 2009 6:02 pm
Forum: Pseudodetektory
Temat: Ciemnota w ratuszu (za Twoje i moje pieniądze)
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 18458

Re: Ciemnota w ratuszu (za Twoje i moje pieniądze)



Kto w to uwierzył? Wystąp!

NAIWNA FUJARA

Jeśli ktoś szuka prawdy w programach telewizyjnych, gazetach, wypowiedziach rzeczników prasowych czy paplaninie pospolitych oszustów i nawiedzonych świrów, to niech się pali teraz ze wstydu !!!!



proscan


Troche ostro, ale skoro tak musi byc ...
autor: slawekdoman
wt lut 10, 2009 4:09 pm
Forum: Pseudodetektory
Temat: Ciemnota w ratuszu (za Twoje i moje pieniądze)
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 18458

Re: Ciemnota w ratuszu (za Twoje i moje pieniądze)

Nie to, ze jestem PO-wcem, Waltz-owcem czy zwolennikiem radiestezji :lol: , wpadlem na to przypadkiem :evil:

http://www.youtube.com/watch?v=H4b6j0vO ... re=related

6.2 dlatego, ze w tej czesci sa statystyki ( od 9.20 minuty ).

Pozdrawiam - Slawek
autor: slawekdoman
śr sty 28, 2009 2:26 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Programy z internetu. Za i przeciw.
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 31818

Re: Programy z internetu. Za i przeciw.

Punkt 5 dotyczy bezpośrednio naszego tematu

No i Gosc ma racje, szczegolnie patrzac na zagadnienie przez pryzmat tresci zawartych w punkcie 4

Ogolnie to widac, ze zna XLT, a jesli tak to polecam lekturze punkt 2 i 11.

Pozdrawiam - Slawek

p.s.

Drogi Proscanie,
ja nie kieruje ...
autor: slawekdoman
sob sty 24, 2009 10:44 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Programy z internetu. Za i przeciw.
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 31818

Re: Programy z internetu. Za i przeciw.

Przyznasz szczerze, ze z zaciekawieniem czytalem caly temat.
Panowie, fajne sugestie i opinie, w ogole bardzo ciekawa dyskusja. Pozwole sobie na kilka moich spostrzezen, chociaz ja w przeciwienstwie do Pikadora czy Sida, nie jestem fachowce od wykrywek, jedynie uzytkownikiem.

1. W przeciwienstwi ...
autor: slawekdoman
pt sty 23, 2009 5:39 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Programy z internetu. Za i przeciw.
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 31818

Re: Programy z internetu. Za i przeciw.

Pikador pisze:I jeszcze jedno, wielu ludziom mówie wprost, XLT czy DFX, to nie są najlepsze wykrywacze, są lepsze i to w podobnej cenie.



Czolem Pikador :D Jesli to mozliwe, chcialbym wiedziec jakie to wykrywacze? Chodzi mi zwyczajnie o Twoje zdanie w tej kwestii, zadnych podtekstow!

Pozdrawiam - Slawek
autor: slawekdoman
śr sty 14, 2009 7:32 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: sonda terra 50
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 16237

Re: sonda terra 50

Witam,

Nie - nie prowadzę już napraw gwarancyjnych dla Vikinga.



proscan

Cos czarno widze takie posuniecie ze strony tej firmy. Kupilem u nich juz cztery wykrywacze i pewnie sa to ostatnie sztuki. Przy zakupie nowego sprzetu , zwracam uwage na sprawy serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego ...
autor: slawekdoman
czw lut 07, 2008 11:49 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: duchy czy co?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6950

Re: duchy

dyskryminacja ok.5,strojenie do gruntu trochę więcej niż3/4,czułość tak samo,sygnał był dość cichy wysoki i czysty

Cos mi sie wydaje, ze zbyt wysoko ustawiasz pokretlo strojenia. Dawaj grunt na okolice godziny 12, powinno pomoc.
Co ciekawe, ustawiajac grunt zgodnie z instrukcja, mi takze ...
autor: slawekdoman
sob gru 15, 2007 10:31 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Explorer II - nastawy dyskryminacji
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 8495

Re: Explorer II - nastawy dyskryminacji

Witam!
Dzieki newmc za dobra rade. Jednak jakos uporalem sie z dzwiekiem. Ja biegam od jakiegos czasu z XLT i sama nauka dzwiekow, nie przysporzyla mi klopotow. W porownaniu do XLT, to co slysze w Explolerze to betka. Powiem wiecej, za zadne skarby nie moglem polubic dzwiekow w innym Minelabie - X ...
autor: slawekdoman
wt gru 11, 2007 12:11 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Explorer II - nastawy dyskryminacji
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 8495

Re: Explorer II - nastawy dyskryminacji

Dzieki za wyjasnienia.



Czyżbyś zaopatrzył się w Explorera II, wykrywacz tak krytykowany przez wszystkich miłośników XLT

Tak, od jakiegos czasu obok XLT, bawie sie Explorerem. Chociaz jestem milosnikiem XLT, czy ja gdzies krytykowalem Explorera? (dopiero stane sie krytykiem , zartuje ...
autor: slawekdoman
pn gru 10, 2007 8:49 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Explorer II - nastawy dyskryminacji
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 8495

Explorer II - nastawy dyskryminacji

Mam pytanie, czy takie nastawy dyskryminacji sa dobre do szukania monet(czy duzo moge pominac):
Na accept: Coins, Jewelry, Foil, Pull Tab, Screwcap.
Na reject: Fe Coins, Crowncap i Nail.

Traktuje to jako kompromis miedzy iloscia znalezisk, a mnogoscia wykopanych dolkow. Dzieki za pomoc ...