Panie Piotrku co myśli Pan
o tym orzełku który jest
teraz na alledrogo za
900zł? (nie moge wkleić
linku ale to jedyny na
allegro w tej chwili) kabel
chyba chudy... Jak z
częściami i serwisem?nie
będzie problemu?
Pozdrawiam
Znaleziono 19 wyników
- wt maja 08, 2012 4:37 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Whites Eagle Spectrum
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 25041
- sob maja 05, 2012 7:18 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: allegro whites 6000 Di series 2 Coinmaster przypinany
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4171
Re: allegro whites 6000 Di series 2 Coinmaster przypinany
Wiadomo-handlarze
muszą zarobić..ostatnio na
alledrogo był 6000 di pro
sl za 1800zł.... Ja swojego
sprzedałem za 1100 a na
allegro pojawił się ostatnio
za 1500:) -przesadził
gość z ceną
muszą zarobić..ostatnio na
alledrogo był 6000 di pro
sl za 1800zł.... Ja swojego
sprzedałem za 1100 a na
allegro pojawił się ostatnio
za 1500:) -przesadził
gość z ceną
- sob maja 05, 2012 11:56 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: allegro whites 6000 Di series 2 Coinmaster przypinany
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4171
allegro whites 6000 Di series 2 Coinmaster przypinany
witam. co Pan myśli o tym dziadku http://allegro.pl/wykrywacz-white-s-600 ... 0457.html- ? opłaca się? i czy da się do tego założyć cewke deep scan 950? pozdrawiam
- śr paź 12, 2011 6:25 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Whites 6000 di pro sl, MXT, XLT zasięgi-uniwersalność
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4364
Whites 6000 di pro sl, MXT, XLT zasięgi-uniwersalność
Witam. Jak w temacie- jak wyglądają zasięgi MXT i XLT w porównaniu z di pro sl. I który z tych wykrywwczy jest bardziej uniwersalny?szukam i militarki i monetek. Pozdrawiam
- sob wrz 24, 2011 5:21 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: nowy Detech vlf
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 3919
nowy Detech vlf
http://www.detech-metaldetectors.com/de ... ls/80.html
link do wykrywki.tylko ta cena 1100euro jest mało optymistyczna. Pozdrawiam
link do wykrywki.tylko ta cena 1100euro jest mało optymistyczna. Pozdrawiam
- ndz wrz 11, 2011 1:02 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Digger / łopatka Minelab'a
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 39603
Re: Digger / łopatka Minelab'a
To ja ostatnio kupiłem coś takiego firmy Yato w sklepie metalowym-koszt 8zł:-)Jakość wykonania wystarczająca i na monetki saperki nie zabieram. Polecam
- pn wrz 05, 2011 8:29 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: White's Spectrum Silver
- Odpowiedzi: 63
- Odsłony: 90031
Re: White's Spectrum Silver
Przez chwile zastanawiałem się nad kupnem tej wykrywki....kolego a na bateriach nowych alkalicznych sprawdzałeś?Widać kolejny "uczciwy" sprzedawca z allegro.
- pt wrz 02, 2011 4:45 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy Garrett 2011
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 11148
Re: Nowy Garrett 2011
Szału nie ma-100$ więcej niż AT pro i z cewką DD 5x8 czyli mniejsza niż w AT pro. Widać Garrett nadrabia w segmencie wykrywek " do złota ". Ciekawe kiedy będą nowości tak jak mówicie za serie GTP,GTI bo swoje lata już mają.
- pt wrz 02, 2011 11:06 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy Garrett 2011
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 11148
Re: Nowy Garrett 2011
3kHz większa częstotliwość niż w AT pro.5 cewek kompatybilnych.2 programy dyskryminacji (na wyświetlaczu)to tyle na pierwszy rzut oka.ciekawe jaka będzie cena tej wykrywki. To chyba odpowiedz na Fishera gold bug DP ?
- pn sie 15, 2011 12:17 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: nowy model TAKTYK PULSE-X II PRO i TAKTYK PHANTOM VLF15/1200
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3498
Re: nowy model TAKTYK PULSE-X II PRO i TAKTYK PHANTOM VLF15/1200
link http://taktykpulse.com.pl/aktualnosci.html
ciekawe jak ta nowość vlf będzie wyglądała i działała. pozdrawiam
ciekawe jak ta nowość vlf będzie wyglądała i działała. pozdrawiam
- pn sie 15, 2011 12:11 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: nowy model TAKTYK PULSE-X II PRO i TAKTYK PHANTOM VLF15/1200
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3498
nowy model TAKTYK PULSE-X II PRO i TAKTYK PHANTOM VLF15/1200
niecały rok chyba produkowali taktyk pulse x i już zakończenie produkcji? Z tego co na forach czytałem to chyba niezbyt wielką popularność zdobył ten model.Ciekawe jak będzie z tymi nowościami......
- czw lip 28, 2011 4:50 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: szczelność cewki bm950/whites 6000 di pro sl
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2867
szczelność cewki bm950/whites 6000 di pro sl
Witam. Ostatnio na cewce a dokładnie na gumie wokół cewki pojawiły się trzy malutkie dziurki-mogłem o kamień ostry zachaczyć np. Czy taka cewka jest nadal szczelna-mam bagienko na oku a nie chce ryzykować. Czy paprać to np. silikonem czy lepiej odesłać do Pana i w celu wymiany uszczelnienia wokół ...
- śr cze 22, 2011 5:45 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 9164
Re: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
Dziękuje za odpowiedz.chciałem się upewnić bo na odkrywcy niektórzy spece teorie z sufitu biorą i nijak ma się to do rzeczywistości. Zawsze lepiej pytać kogoś kto zna dobrze temat.pozdrawiam serdecznie
- śr cze 22, 2011 4:09 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 9164
Re: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
a jak ustawić dyskryminacje wielkościową?pozdrawiam
- pt cze 17, 2011 5:33 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 9164
Re: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
Witam. Kolejne moje pytanie. Jak prawidłowo ustawić tryb Tr\Disc? Czy trzeba włączać ten tryb po dostrojeniu w Geb/Norm czy można go włączyć bezpośrednio? Z tego co wyczytałem na różnych forach jest to tryb z dyskryminacją wielkościową. Ustawiłem ten tryb i na nim bezpośrednio włączyłem wykrywacz. I ...