Znaleziono 19 wyników

autor: kempa
wt maja 08, 2012 4:37 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites Eagle Spectrum
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 25041

Re: Whites Eagle Spectrum

Panie Piotrku co myśli Pan
o tym orzełku który jest
teraz na alledrogo za
900zł? (nie moge wkleić
linku ale to jedyny na
allegro w tej chwili) kabel
chyba chudy... Jak z
częściami i serwisem?nie
będzie problemu?
Pozdrawiam
autor: kempa
sob maja 05, 2012 7:18 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: allegro whites 6000 Di series 2 Coinmaster przypinany
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4171

Re: allegro whites 6000 Di series 2 Coinmaster przypinany

Wiadomo-handlarze
muszą zarobić..ostatnio na
alledrogo był 6000 di pro
sl za 1800zł.... Ja swojego
sprzedałem za 1100 a na
allegro pojawił się ostatnio
za 1500:) -przesadził
gość z ceną
autor: kempa
sob maja 05, 2012 11:56 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: allegro whites 6000 Di series 2 Coinmaster przypinany
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4171

allegro whites 6000 Di series 2 Coinmaster przypinany

witam. co Pan myśli o tym dziadku http://allegro.pl/wykrywacz-white-s-600 ... 0457.html- ? opłaca się? i czy da się do tego założyć cewke deep scan 950? pozdrawiam
autor: kempa
śr paź 12, 2011 6:25 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites 6000 di pro sl, MXT, XLT zasięgi-uniwersalność
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4364

Whites 6000 di pro sl, MXT, XLT zasięgi-uniwersalność

Witam. Jak w temacie- jak wyglądają zasięgi MXT i XLT w porównaniu z di pro sl. I który z tych wykrywwczy jest bardziej uniwersalny?szukam i militarki i monetek. Pozdrawiam
autor: kempa
sob wrz 24, 2011 5:21 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: nowy Detech vlf
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 3919

nowy Detech vlf

http://www.detech-metaldetectors.com/de ... ls/80.html
link do wykrywki.tylko ta cena 1100euro jest mało optymistyczna. Pozdrawiam
autor: kempa
ndz wrz 11, 2011 1:02 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Digger / łopatka Minelab'a
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 39603

Re: Digger / łopatka Minelab'a

To ja ostatnio kupiłem coś takiego firmy Yato w sklepie metalowym-koszt 8zł:-)Jakość wykonania wystarczająca i na monetki saperki nie zabieram. Polecam
autor: kempa
pn wrz 05, 2011 8:29 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: White's Spectrum Silver
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 90031

Re: White's Spectrum Silver

Przez chwile zastanawiałem się nad kupnem tej wykrywki....kolego a na bateriach nowych alkalicznych sprawdzałeś?Widać kolejny "uczciwy" sprzedawca z allegro.
autor: kempa
pt wrz 02, 2011 4:45 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy Garrett 2011
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 11148

Re: Nowy Garrett 2011

Szału nie ma-100$ więcej niż AT pro i z cewką DD 5x8 czyli mniejsza niż w AT pro. Widać Garrett nadrabia w segmencie wykrywek " do złota ". Ciekawe kiedy będą nowości tak jak mówicie za serie GTP,GTI bo swoje lata już mają.
autor: kempa
pt wrz 02, 2011 11:06 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy Garrett 2011
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 11148

Re: Nowy Garrett 2011

3kHz większa częstotliwość niż w AT pro.5 cewek kompatybilnych.2 programy dyskryminacji (na wyświetlaczu)to tyle na pierwszy rzut oka.ciekawe jaka będzie cena tej wykrywki. To chyba odpowiedz na Fishera gold bug DP ?
autor: kempa
pn sie 15, 2011 12:17 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: nowy model TAKTYK PULSE-X II PRO i TAKTYK PHANTOM VLF15/1200
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3498

Re: nowy model TAKTYK PULSE-X II PRO i TAKTYK PHANTOM VLF15/1200

link http://taktykpulse.com.pl/aktualnosci.html
ciekawe jak ta nowość vlf będzie wyglądała i działała. pozdrawiam
autor: kempa
pn sie 15, 2011 12:11 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: nowy model TAKTYK PULSE-X II PRO i TAKTYK PHANTOM VLF15/1200
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3498

nowy model TAKTYK PULSE-X II PRO i TAKTYK PHANTOM VLF15/1200

niecały rok chyba produkowali taktyk pulse x i już zakończenie produkcji? Z tego co na forach czytałem to chyba niezbyt wielką popularność zdobył ten model.Ciekawe jak będzie z tymi nowościami......
autor: kempa
czw lip 28, 2011 4:50 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: szczelność cewki bm950/whites 6000 di pro sl
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2867

szczelność cewki bm950/whites 6000 di pro sl

Witam. Ostatnio na cewce a dokładnie na gumie wokół cewki pojawiły się trzy malutkie dziurki-mogłem o kamień ostry zachaczyć np. Czy taka cewka jest nadal szczelna-mam bagienko na oku a nie chce ryzykować. Czy paprać to np. silikonem czy lepiej odesłać do Pana i w celu wymiany uszczelnienia wokół ...
autor: kempa
śr cze 22, 2011 5:45 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 9164

Re: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?

Dziękuje za odpowiedz.chciałem się upewnić bo na odkrywcy niektórzy spece teorie z sufitu biorą i nijak ma się to do rzeczywistości. Zawsze lepiej pytać kogoś kto zna dobrze temat.pozdrawiam serdecznie
autor: kempa
śr cze 22, 2011 4:09 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 9164

Re: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?

a jak ustawić dyskryminacje wielkościową?pozdrawiam
autor: kempa
pt cze 17, 2011 5:33 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 9164

Re: W 6000 di pro sl - jaki tryb będzie odpowiedni?

Witam. Kolejne moje pytanie. Jak prawidłowo ustawić tryb Tr\Disc? Czy trzeba włączać ten tryb po dostrojeniu w Geb/Norm czy można go włączyć bezpośrednio? Z tego co wyczytałem na różnych forach jest to tryb z dyskryminacją wielkościową. Ustawiłem ten tryb i na nim bezpośrednio włączyłem wykrywacz. I ...