Znaleziono 45 wyników

autor: Pikador
pn cze 22, 2009 10:05 am
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Szukam osób do Niezależnie Testujących
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 39036

Re: Szukam osób do Niezależnie Testujących

Niewykluczone a nawet bardzo prwdopodobne ;) pewnie zobaczymy się na obchodach rocznicowych :D
autor: Pikador
pn cze 22, 2009 9:49 am
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Szukam osób do Niezależnie Testujących
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 39036

Re: Szukam osób do Niezależnie Testujących

SiD, nie chciałem się rozpisywać, bo nie o to w tym chodzi, ale pisałem wcześniej, że mam kolegów w całej Polsce i (tu sprawa samochodu) można się spotkać i potestować, nie chciałem tworzyć poletka doświadczalnego tylko zrobić tak jak to jest w realu (jest różnica?)
Chciałem znaleźć ludzi podobnych ...
autor: Pikador
pn cze 22, 2009 7:07 am
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Szukam osób do Niezależnie Testujących
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 39036

Re: Szukam osób do Niezależnie Testujących

Witam
Muszę powiedzieć szczerze, że mój projekt "mocno się rozjechał" z wielu przyczyn i kilka razy nosiłem się z zamiarem ogłoszenia tutaj na forum, mojej rezygnacji z projektu.
Po I
Oprócz Withera, nikt więcej się nie zgłosił,
II. Osoba którą prosiłem o udział w projekcie okazała się ...
autor: Pikador
pt mar 13, 2009 11:17 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy Whites "Vision" ???
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 46992

Re: Nowy Whites "Vision" ???

jestem kompletnie rozwalony
Firma wsłuchała się w głosy userów a nawet poszła o krok (milowy) dalej.





Dodano: 12:21
Już się poskładałem i wiem czego mu nie dali
- rozbudowanego zegarka z funkcją odliczania od tyłu oraz możliwością wyświetlania komunikatu np. "wracaj do domu, koniec ...
autor: Pikador
czw mar 12, 2009 6:57 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847487

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

XXI wiek, to tak z zapowiedzi, upadek autorytetów itp, więc nie ma się czym przejmować

Widać, że nie wszyscy śledzą jak i co.

Krótko:
- Mój projekt, nie ma na celu być w opozycji do projektu ProScana.
- Nie ma żadnej "wojny" na wykrywacze.
- W tym całym poważnym hobby, ja osobiscie widzę ...
autor: Pikador
śr mar 11, 2009 7:58 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847487

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Tylko w kwestii wyjaśnienia powiem, że ProScan ma swój całkowicie niezależny od mojego projekt, który jak wiadomo jest mocno zaawansowany i o jakieś cenne uwagi sam prosił.

Pozdrawiam
autor: Pikador
śr mar 11, 2009 3:46 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847487

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

@ staszek
Może, z naciskiem na może, w okolicach Maja uda mi się zorganizować zawody na detektory i tam z założenia ma być dużo emocji, walki, potu i krwi . Oczywiście tytuły i nagrody to pełna symbolika, choć może w tych trudnych czasach, uda się pozyskać przychylność sponsorów a i media jakieś da ...
autor: Pikador
pn mar 09, 2009 7:03 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847487

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

...
Poza tym logistycznie trudno byłoby zorganizować wiele wykrywaczy na raz. Już dwa wykrywacze moga stanowić problem.
...

To nie musi być trudne, przecież znajomych detektorystów mamy w całej Polsce , trudniej będzie znaleźć teren z naturalnie zalegającymi fantami.
Moja koncepcja przewiduje ...
autor: Pikador
ndz mar 08, 2009 2:06 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847487

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

TESTY, to taka sprzętowa "próba sił", czyli który głębiej, lepiej, szybciej, łatwiej itp. Taka forma jest również potrzebna. Dobry poradnik, to też nieoceniona pomoc dla wszystkich zainteresowanych. Oczywiście to moja interpretacja z którą nikt nie musi się zgadzać.
autor: Pikador
sob mar 07, 2009 7:33 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Szukam osób do Niezależnie Testujących
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 39036

Re: Szukam osób do Niezależnie Testujących

Witam
Też "dopadłem" pismo Odkrywcy
No cóż, zapowiedź "test wykrywaczy" w prawym dolnym rogu pierwszej strony mocno myli. Wszak to dopiero preludium do takich testów, ale to nie jest najważniejsze. Przeczytałem i jak sobie to wszystko wyobraziłem, to sam nie wiem, czy z tego wyjdzie TEST, czy ...
autor: Pikador
śr lut 18, 2009 2:59 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Szukam osób do Niezależnie Testujących
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 39036

Re: Szukam osób do Niezależnie Testujących

Panowie źle się ustawiliście . Nie traktujcie mnie jak rywalizacji do kogokolwiek. Z nikim nie mam zamiaru rywalizować (chyba, że w polu ). Nie dorabiajcie ciśnienia całej sprawie . Sprawa jest prosta i jest ponad podziałami i układami towarzyskimi. Powodują mnie niepokojące sygnały i nazbyt ...
autor: Pikador
wt lut 17, 2009 9:25 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Szukam osób do Niezależnie Testujących
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 39036

Re: Szukam osób do Niezależnie Testujących

To bardzo fajnie, mam nadzieję, że nie żartujesz :)
Myślę, że można wszystko nagrywać.
Z jakim jak długo chodzisz z wykrywaczem? Quatro?
Nie pamiętam :oops:
autor: Pikador
wt lut 17, 2009 9:01 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Szukam osób do Niezależnie Testujących
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 39036

Re: Szukam osób do Niezależnie Testujących

Do Pikadora: specjalnie zajrzałem dzisiaj na forum Thesaurus, na którym sie udzielasz i nie widziałem analogicznego wątku (chyba że coś przeoczyłem).

Zobaczyłem natomiast, że Wasz szef już zupełnie odjechał

Czy to z tego powodu szukasz testerów w serwisie "prostak.pl", a nie tam?



proscan ...
autor: Pikador
wt lut 17, 2009 8:54 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Szukam osób do Niezależnie Testujących
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 39036

Re: Szukam osób do Niezależnie Testujących

Gdybym oddalał się od nauki, nie szukałbym ludzi w wykształceniem techniczno- elektronicznym. Panowie nie sposób prowadzić polemikę ze wszystkimi szczegółami. Potrzeba trochę dobrej woli. Jestem otwarty na wszelkie sugestie co do metodologii testów i nie wyobrażam sobie kontaktu z wykrywaczem nie ...
autor: Pikador
wt lut 17, 2009 8:12 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Szukam osób do Niezależnie Testujących
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 39036

Re: Szukam osób do Niezależnie Testujących

bardzo intryguje mnie ta metodyka...
Żeby pokusić się o- w miarę sensowną-opinię na temat średniej klasy wykrywacza, to potrzeba spędzić z nim jakieś dwa tygodnie DZIEŃ W DZIEŃ na wykopkach.Test typu 'wziąłem piszczałę na popołudnie' to mogą jedynie ocenić czy fajnie leży w ręce, czy nie

Ja ...