Zobaczyłem natomiast, że Wasz szef już zupełnie odjechał
Czy to z tego powodu szukasz testerów w serwisie "prostak.pl", a nie tam?
proscan
ProScan pisze:Do Pikadora: specjalnie zajrzałem dzisiaj na forum Thesaurus, na którym sie udzielasz i nie widziałem analogicznego wątku (chyba że coś przeoczyłem).
Zobaczyłem natomiast, że Wasz szef już zupełnie odjechał![]()
Czy to z tego powodu szukasz testerów w serwisie "prostak.pl", a nie tam?
proscan
Pikador pisze:Jak widzisz u Ciebie nie ma chętnych na bycie testerem, może dojść do tego, że swoje ogłoszenie będę musiał zamieścić jeszcze gdzieś.
Witcher pisze: I dodam jeszcze może od serca- Brakuje mi takich testów/informacji jakie można zobaczyć na forach np.strzeleckich.To dziwne biorąc pod uwagę ilość oraz ceny wykrywaczy.
pastuszek pisze:Z punktu widzenia szarych użytkowników, klientów- sprawą drugorzędną jest czy test odbywa się wedle subiektywnych czy obiektywnych kryteriów.
Najważniejsze by był rzetelny.
SiD pisze:pastuszek pisze: bo test opłacony to właśnie test nieobiektywny.
Armand pisze:SiD pisze: bo test opłacony to właśnie test nieobiektywny.
Błąd logiczny. Jeżeli test jest wykonany wg. znanych, powtarzanych reguł, czyli stosowana jest metodyka badawcza, nie ma znaczenia czy jest opłacany czy nie. Poza tym, czytelnik testu, znając reguły testu, sam może dokonać interpretacji i wniosków końcowych.