Znaleziono 42 wyniki

autor: IdeL
wt kwie 27, 2010 3:10 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: X-70 problem
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 35908

Re: X-70 problem

Polskie serwisy są jak małe dzieci, "polskie piekiełko", wazeliniarstwo klientów i inne złote myśli mentora Idela
Ahh, jak miło.
Jestem kolejnym mentorem . Nie wiem co orzec
Tylko mam pytanie: czy to nie zabawne, że dorośli ludzie żrą się jak dzieci
Proszę bardzo, ja jestem tylko skromnym ...
autor: IdeL
śr sty 27, 2010 7:16 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: White's Eagle Spectrum na allegro
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 15444

Re: White's Spectrum na allegro

Poszło dzisiaj. Sorki, że z opóźnieniem

Pzdr
autor: IdeL
pn sty 25, 2010 9:35 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: White's Eagle Spectrum na allegro
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 15444

Re: White's Spectrum na allegro

Wiciu_r podaj mi swój mejl to Ci podeślę dzisiaj. Cały łykend miałem wyłącznie dla rodziny.
autor: IdeL
pt sty 22, 2010 11:39 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: White's Eagle Spectrum na allegro
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 15444

Re: White's Spectrum na allegro

Postaram się najpóźniej do poniedziałku Ci to podesłać.
Wcale nie wykluczone, że zainstalowany w tym sprzęcie LCD ma takie podświetlenie. Facet coś pisze o wymianie wyświetlacza - być może nie potrafił tego do końca podłączyć.
autor: IdeL
pt sty 22, 2010 11:00 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: White's Eagle Spectrum na allegro
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 15444

Re: White's Spectrum na allegro

Jesli mogę wtrącę swoje trzy grosze.
Standardowo używam właśnie tego modelu sprzętu, ale wcale nierzadko miałem okazję używania (i porównywania) XLT i przynajmiej mnie protoplasta XLT bardziej odpowiada. Na moja ocenę ma wpływ nie tylko wolne wyświetlanie ale ogólnie spora "mułowatość" w działaniu ...
autor: IdeL
pn wrz 10, 2007 2:35 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: problem z w-3-p
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 10965

Re: problem z w-3-p

Może ja swoje trzy grosze dodam jako, że w swoim życiu dwa takie detektory naprawiałem (i naprawiłem). Dość nieszczęśliwie jest tam rozwiązany styk dla dodalniego bieguna ogniwa - sprężynka, punkt połączeniowy
i przewód zasilający w środku tej sprężyny - brzmi to dość egzotycznie, ale za ...
autor: IdeL
czw lip 12, 2007 3:05 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: dziwna rzecz - czy to sie zdarza?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3549

Re: dziwna rzecz - czy to sie zdarza?

A czy na płycie głownej jest EEPROM ?

Tutaj moze być problem - upgeadowany software a nieadekwatny hardware.



proscan
Jest - sam go wstawiałem. Skoro zapisuje "programy autorskie" to raczej działa. Zresztą pierwszy raz to się zdarzyło a już się z nim trochę nałaziłem.
Choć muszę przyznać ...
autor: IdeL
czw lip 12, 2007 10:57 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: dziwna rzecz - czy to sie zdarza?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3549

dziwna rzecz - czy to sie zdarza?

Zdarzył mi sie wczoraj przedziwny przypadek. Łaziłem sobie z moim upgrade'niętnym do spectruma "silvereaglem" i wskutek sygnalizowania niskiego poziomu baterii podjąłem decyzję o ich wymianie. Wyjąłem bateryjki i włożyłem akumulatorki włączam, cisnę na spust a tutaj cisza w słuchawkach Niemniej ...
autor: IdeL
czw lip 12, 2007 10:43 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Czy gwarancje są imienne
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 8202

Re: Czy gwarancje są imienne

Dopiero wczoraj w nocy czytałem ten wątek na FPSie i muszę przyznać, że mój stosunek do DENARa był dotychczas raczej (jak to ująć :?: ) ..ambiwalentny. Obecnie zaczynam traktować faceta na równi z o. Rydzykiem #-o

Pozdroofki

IdeL
autor: IdeL
wt maja 29, 2007 12:40 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: katarynka ace 250
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 6751

Re: katarynka ace 250

Myślę, że nie każdemu pasuje zdygitalizowanie sygnału akustycznego. Polecam wykrywacze starszej generacji, z pracą statyczną i z sygnałem wiodącym. Wtedy dźwięki będą naturalne, bez "dyskoteki.

Jeżeli Armand ma rację i jeśli sprawa jest aktualna to chętnie odkupię tego ACE - za powiedzmy cenę ...
autor: IdeL
pt sty 26, 2007 8:16 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 10514

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

ProScan pisze:Odpowiedź jest prosta



Dla kogo prosta -> dla tego prosta ;) ;)
Dzięki - pewnie pozostanie mi zakup nowej - szkoda...

:pa

IdeL
autor: IdeL
pt sty 26, 2007 12:16 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 10514

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Trochę się pogubiłem w kwestii tej osłonki.
Zadam wiec pytanie, na które być może ciężko odpowiedzieć: czy będzie pasować na tę odkupioną niesprawną sondę
A w zasadzie chyba już sprawną - bo stroi "powietrze" i substytut gruntu w postaci doniczki z ziemią i cegły - zostały ostatnie prace ...
autor: IdeL
wt sty 23, 2007 1:54 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: narastajacy sygnal
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 13126

Re: narastajacy sygnal

OK, Dzieki. Schemat doszedł. Odesłałem z nawiązką.

Tyle że to jest Whites 2/D, a więc coś zupełnie innego


proscan
Jakoś bardzo skomplikowany to on też nie jest - na upartego w razie Niemca zawsze można zrysować - no chyba, ze ktoś lubi ot tak dla sportu... jeden dzionek z browarkiem i ...
autor: IdeL
pn sty 22, 2007 12:18 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: narastajacy sygnal
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 13126

Re: narastajacy sygnal

Jak tylko wrócę do domu (po pracy) - wyślę go, bo mam go na prywatnym komputerze.
Mam też 6000 di pro - ale oryginał, niestety - zresztą i tak wszyscy w temacie wiedzą skad go wziąć.
..i jakieś dwa clasic'i - jedynkę i trójkę bodajże - zrysowane przez bratnich przyjaciół...


Pozdroofki

IdeL
autor: IdeL
pn sty 22, 2007 10:21 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: narastajacy sygnal
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 13126

Re: narastajacy sygnal

schemat starego coinmastera wystawiłem Ci u Matejki.

No to prosimy o linka.

Ja tutaj nie mogę wstawiać żadnego oryginalnego schematu.



proscan

Wersja zrysowana - ściągnięta od jakiegoś radzieckiego człowieka z netu - więc nie upieram się co do jakości zrysowania -

Link usuwam bo pół ...