Witam!
Postanowiłem zakupić nową cewkę do swojego E-traca. Chciałbym spróbować czegoś innego , wybrałem dwie cewki :
15x12 DeTech , Nel Tornado . Czy ktoś z koleżanek lub kolegów stosował takie cewki w tym wykrywaczu ?
Pozdrawiam
Znaleziono 7 wyników
- ndz lut 01, 2015 6:13 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: E-trac wybór cewki
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 5680
- czw cze 06, 2013 6:39 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: minelab explorer se pro
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3980
Re: minelab explorer se pro
Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
- śr cze 05, 2013 7:55 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: minelab explorer se pro
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3980
minelab explorer se pro
Witam!
Jestem użytkownikiem w/w sprzętu od dwóch miesięcy ,sprzęt zakupiony byl jako nowy . Mój problem polega na tym , że jak go położę na ziemi to się wzbudza i wydaje różne tonacje . Jak szukam i przemiatam nim to tak się nie wzbudza , bawię się ustawieniami może coś przestawilem ?
Pozdrawiam i ...
Jestem użytkownikiem w/w sprzętu od dwóch miesięcy ,sprzęt zakupiony byl jako nowy . Mój problem polega na tym , że jak go położę na ziemi to się wzbudza i wydaje różne tonacje . Jak szukam i przemiatam nim to tak się nie wzbudza , bawię się ustawieniami może coś przestawilem ?
Pozdrawiam i ...
- pn wrz 12, 2011 7:05 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Sygnał w minelab safari
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7183
Re: Sygnał w minelab safari
Jeszcze raz dziękuję i przepraszam za panikę jaką nasiałem ale już nikomu nie pożyczę mojej niuni nawet swojemu ojcu.
Pozdrawiam .
Pozdrawiam .
- pn wrz 12, 2011 6:53 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Sygnał w minelab safari
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7183
Re: Sygnał w minelab safari
Wykrywa, chyba miał pan rację zmniejszyłem treschold i już nie buczy , jutro go zabiorę jeszcze w teren i sprawdzę . Nikomu więcej nie pożyczę sprzętu .
Dziękuję i pozdrawiam.
Dziękuję i pozdrawiam.
- pn wrz 12, 2011 6:41 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Sygnał w minelab safari
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7183
Re: Sygnał w minelab safari
Odpiąłem i jak dotykam palcem to są różne sygnały ale jak przestaje dotykać to dalej buczy.
- pn wrz 12, 2011 5:56 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Sygnał w minelab safari
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7183
Sygnał w minelab safari
Witam szanownych kolegów i koleżanki!
Mam problem z minelabem safari otóż pożyczyłem go znajomemu , który nie miał do czynienia z wykrywaczami na 3 dni. Oddał mi go ale niestety nie sprawdzałem go , dziś wybrałem się w teren i go włączam i cały czas jest sygnał wiodący bez żadnych zmian tonacji ...
Mam problem z minelabem safari otóż pożyczyłem go znajomemu , który nie miał do czynienia z wykrywaczami na 3 dni. Oddał mi go ale niestety nie sprawdzałem go , dziś wybrałem się w teren i go włączam i cały czas jest sygnał wiodący bez żadnych zmian tonacji ...