Sygnał w minelab safari
Sygnał w minelab safari
Witam szanownych kolegów i koleżanki!
Mam problem z minelabem safari otóż pożyczyłem go znajomemu , który nie miał do czynienia z wykrywaczami na 3 dni. Oddał mi go ale niestety nie sprawdzałem go , dziś wybrałem się w teren i go włączam i cały czas jest sygnał wiodący bez żadnych zmian tonacji . Odłączyłem cewkę i sygnał dalej jest wiodący:( czy znajomy zepsuł go czy poprzestawiał go tak , że nie mogę dojść do ładu .
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
Mam problem z minelabem safari otóż pożyczyłem go znajomemu , który nie miał do czynienia z wykrywaczami na 3 dni. Oddał mi go ale niestety nie sprawdzałem go , dziś wybrałem się w teren i go włączam i cały czas jest sygnał wiodący bez żadnych zmian tonacji . Odłączyłem cewkę i sygnał dalej jest wiodący:( czy znajomy zepsuł go czy poprzestawiał go tak , że nie mogę dojść do ładu .
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
Re: Sygnał w minelab safari
Może sonda jest uszkodzona? Proszę odpiąć sondę od wykrywacza i dotknąć palcem do pinów od strony wtyczki w wykrywaczu Powinien pojawić się jakiś sygnał.
Można też zacząć od wyboru innego trybu pracy.
proscan
Można też zacząć od wyboru innego trybu pracy.
proscan
Re: Sygnał w minelab safari
Odpiąłem i jak dotykam palcem to są różne sygnały ale jak przestaje dotykać to dalej buczy.
Re: Sygnał w minelab safari
To że buczy, to nic dziwnego - widocznie wysoko ustawiona jest nastawa Threshold.
A metal wykrywa?
prosca
A metal wykrywa?
prosca
Re: Sygnał w minelab safari
Wykrywa, chyba miał pan rację zmniejszyłem treschold i już nie buczy , jutro go zabiorę jeszcze w teren i sprawdzę . Nikomu więcej nie pożyczę sprzętu .
Dziękuję i pozdrawiam.
Dziękuję i pozdrawiam.
Re: Sygnał w minelab safari
Threshold nastawia się w zależności od warunków odsłuchu - widocznie kolega go ni słyszał i pogłośnił.
Widywałem już wykrywacze pożyczane "kolegom" po których czołg przejechał. Tutaj kolega po prostu użył jednej z dostępnych regulacji.
proscan
Widywałem już wykrywacze pożyczane "kolegom" po których czołg przejechał. Tutaj kolega po prostu użył jednej z dostępnych regulacji.
proscan
Re: Sygnał w minelab safari
Jeszcze raz dziękuję i przepraszam za panikę jaką nasiałem ale już nikomu nie pożyczę mojej niuni nawet swojemu ojcu.
Pozdrawiam .
Pozdrawiam .
Re: Sygnał w minelab safari
Polecam choć raz przeczytać instrukcję obsługi i ,,,pożyczać wykrywacz. Nie rozumiem, jak można poszukiwać tym wykrywaczem i nie rozumieć funkcji jego ikon?