Znaleziono 4 wyniki

autor: masteo
sob lut 22, 2014 6:03 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Zmiana częstotliwości XP Gold Maxx
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4883

Re: Zmiana częstotliwości.

Dziękuje za odpowiedż.
autor: masteo
pt lut 21, 2014 3:16 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Zmiana częstotliwości XP Gold Maxx
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4883

Zmiana częstotliwości XP Gold Maxx

Witam.
Proszę mnie tylko nie odsyłać z tym pytaniem do deelerów XP. 8)
Czy technicznie jest mozliwość przerobienia GMP 18khz na dodatkowe 4,6 khz by mógł pracować też z cewką od Gmaxx-a.
Jesli taka operacja była by możliwa to czy Pan chciałby sie jej podjąć.
Dziękuje za odpowiedż.
autor: masteo
czw mar 28, 2013 9:32 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Zmiana kabla / wtyczki od słuchawek
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 12497

Re: Zmiana kabla / wtyczki od słuchawek

Pasują jeszcze idealnie thompsony whp 520d nie dawno wyrwałem na all.
I AKG HEARO 777 są teraz na all. tylko musisz popytać się sprzedawcy czy na 433-434mhz :D chodzą czy na 864 mhz bo były takie i takie z tego co się dowiadywałem.
autor: masteo
śr lut 20, 2013 4:36 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 124785

Re: Słuchawki bezprzewodowe.

Do GMP używam bezprzewodowych Thompson WHP 520D KONIECZNIE 433-434Mhz i są ok żadnych opużnien... tyle że ciężko zdobyć z taką częstotliwością ja na używki(bo nowych nie produkują)ok 2 miesięcy na all... polowałem, i od razu 2 sztuki zawinąłem :P