Znaleziono 4 wyniki
- sob lut 22, 2014 6:03 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Zmiana częstotliwości XP Gold Maxx
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4883
Re: Zmiana częstotliwości.
Dziękuje za odpowiedż.
- pt lut 21, 2014 3:16 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Zmiana częstotliwości XP Gold Maxx
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4883
Zmiana częstotliwości XP Gold Maxx
Witam.
Proszę mnie tylko nie odsyłać z tym pytaniem do deelerów XP.
Czy technicznie jest mozliwość przerobienia GMP 18khz na dodatkowe 4,6 khz by mógł pracować też z cewką od Gmaxx-a.
Jesli taka operacja była by możliwa to czy Pan chciałby sie jej podjąć.
Dziękuje za odpowiedż.
Proszę mnie tylko nie odsyłać z tym pytaniem do deelerów XP.
Czy technicznie jest mozliwość przerobienia GMP 18khz na dodatkowe 4,6 khz by mógł pracować też z cewką od Gmaxx-a.
Jesli taka operacja była by możliwa to czy Pan chciałby sie jej podjąć.
Dziękuje za odpowiedż.
- czw mar 28, 2013 9:32 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Zmiana kabla / wtyczki od słuchawek
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 12497
Re: Zmiana kabla / wtyczki od słuchawek
Pasują jeszcze idealnie thompsony whp 520d nie dawno wyrwałem na all.
I AKG HEARO 777 są teraz na all. tylko musisz popytać się sprzedawcy czy na 433-434mhz
chodzą czy na 864 mhz bo były takie i takie z tego co się dowiadywałem.
I AKG HEARO 777 są teraz na all. tylko musisz popytać się sprzedawcy czy na 433-434mhz
- śr lut 20, 2013 4:36 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 124785
Re: Słuchawki bezprzewodowe.
Do GMP używam bezprzewodowych Thompson WHP 520D KONIECZNIE 433-434Mhz i są ok żadnych opużnien... tyle że ciężko zdobyć z taką częstotliwością ja na używki(bo nowych nie produkują)ok 2 miesięcy na all... polowałem, i od razu 2 sztuki zawinąłem 