Zmiana częstotliwości XP Gold Maxx

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
masteo
Posty: 5
Rejestracja: śr sty 11, 2012 9:12 am

Zmiana częstotliwości XP Gold Maxx

Post autor: masteo »

Witam.
Proszę mnie tylko nie odsyłać z tym pytaniem do deelerów XP. 8)
Czy technicznie jest mozliwość przerobienia GMP 18khz na dodatkowe 4,6 khz by mógł pracować też z cewką od Gmaxx-a.
Jesli taka operacja była by możliwa to czy Pan chciałby sie jej podjąć.
Dziękuje za odpowiedż.
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zmiana częstotliwości.

Post autor: ProScan »

Dealer XP wie tylko tyle, ile wykrywacz kosztuje. I na tm wiedza techniczna się kończy.

Tego typu przeróbka jest teoretycznie możliwa, ale ja nie miałbym ochoty nawet zastanawiać się nad tym, a tym bardziej tego typu przeróbek dokonywać, a kolegi na pewno nie było by stać, żeby za nią zapłacić.
(jeśli źle oceniam możliwości finansowe, to przepraszam - ale godzina pracy inżyniera to jakieś 100zł, a w godzinę czy dwie się tego nie zrobi).

:pa

proscan
masteo
Posty: 5
Rejestracja: śr sty 11, 2012 9:12 am

Re: Zmiana częstotliwości.

Post autor: masteo »

Dziękuje za odpowiedż.
ODPOWIEDZ