Mikołaj Nowosielski
NEL Coils
http://www.nel-coils.pl
Znaleziono 17 wyników
- sob mar 08, 2014 12:46 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71878
- czw lut 27, 2014 4:35 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71878
Re: Prizm z cewką DETECH
Wiec co byscie wybrali Neila czy Detecha .A moze ma ktos do sprzedania sonde 9.5 Prizm za rozsadne pieniadze
- śr lut 26, 2014 4:20 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71878
Re: Prizm z cewką DETECH
Witam
Czy moze mi ktos podpowiedziec czy do Prizma 5 G pasuje sonda BM 950 ,albo jakas inna sonda zamiast standartowej .
bo wydaje mi sie ze z moja standartowa jest cos nie tak .Np przy czułosci na maxa potrafi dawac lewe sygnały np przy lekkim uderzeniu o grunt .Po zmniejszeniu czułosci o jeden ...
Czy moze mi ktos podpowiedziec czy do Prizma 5 G pasuje sonda BM 950 ,albo jakas inna sonda zamiast standartowej .
bo wydaje mi sie ze z moja standartowa jest cos nie tak .Np przy czułosci na maxa potrafi dawac lewe sygnały np przy lekkim uderzeniu o grunt .Po zmniejszeniu czułosci o jeden ...
- pt sty 17, 2014 10:20 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71878
Re: Prizm z cewką DETECH
Jak cewka działa to ja wiem ,tylko mi chodzi o to co to zmieni w moim wykrywaczu ,bedzie głebszy ,szybszy ,czy bardziej precyzyjny .Mam w starym Classiku I cewke 800 blue max tzw snajperke i ona jest super na zasmiecone pole .
- pt sty 17, 2014 4:39 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71878
Re: Prizm z cewką DETECH
Dzieki za dyskusje ,co mi da w moim Prizmie 5G cewka DD ,bo nie bardzo sie w tym temacie orientuje.Jakby jakis link do takiej cewki DD.
- czw sty 16, 2014 7:02 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71878
Re: Prizm z cewką DETECH
Witam
Przepraszam ze długo nic nie odpowiadałem ,tak jak napisał Proscan mam Prizma 5G z recznym strojeniem gruntu .Mysle ze to dobra rzecz to strojenie bo nie kazda gleba jest jednakowa i mozna zrobic korekcje recznie ,tylko trzeba uwazac zeby pod cewka nic nie było w czasie strojenia .Jezeli ...
Przepraszam ze długo nic nie odpowiadałem ,tak jak napisał Proscan mam Prizma 5G z recznym strojeniem gruntu .Mysle ze to dobra rzecz to strojenie bo nie kazda gleba jest jednakowa i mozna zrobic korekcje recznie ,tylko trzeba uwazac zeby pod cewka nic nie było w czasie strojenia .Jezeli ...
- czw sty 02, 2014 2:50 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Prizm z cewką DETECH
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 71878
Re: Prizm z cewką DETECH
Witam
Dzieki Proscan za przeniesienie watku na forum ,i w zwiazku z tym mam pytanie ,moze ktos chodzi z Prizmem 5G i chciałby sie pochwalic lub podzielic informacjami na temat ustawień ,zasiegow i innych .Czy warto kupic sonde Nela lub Detech i co to daje .A moze sprzet ten jest juz niereformowalny ...
Dzieki Proscan za przeniesienie watku na forum ,i w zwiazku z tym mam pytanie ,moze ktos chodzi z Prizmem 5G i chciałby sie pochwalic lub podzielic informacjami na temat ustawień ,zasiegow i innych .Czy warto kupic sonde Nela lub Detech i co to daje .A moze sprzet ten jest juz niereformowalny ...
- śr lip 10, 2013 12:07 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: White's Prizm 5G
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 9743
Re: White's Prizm 5G
Witam
W spisie jest White's Prizm VG a ja potrzebuje do White's Prizm 5G nie mam pojecia czy to jest to samo .Jezeli ma Pan instrukcje po polsku do White's Prizm 5G to prosze podac nr konta to wpłace pieniadze
W spisie jest White's Prizm VG a ja potrzebuje do White's Prizm 5G nie mam pojecia czy to jest to samo .Jezeli ma Pan instrukcje po polsku do White's Prizm 5G to prosze podac nr konta to wpłace pieniadze
- wt lip 09, 2013 9:58 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: White's Prizm 5G
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 9743
White's Prizm 5G
Witam
Kupilem wykrywacz White's Prizm 5G i potrzebuje troche informacji u zrodła .Jak sie sprawuje ten wykrywacz w terenie ,na co zwracac uwage do ktorego White's,a
go porownac,no i potrzebowałbym instrukcje w jezyku polskim
Kupilem wykrywacz White's Prizm 5G i potrzebuje troche informacji u zrodła .Jak sie sprawuje ten wykrywacz w terenie ,na co zwracac uwage do ktorego White's,a
go porownac,no i potrzebowałbym instrukcje w jezyku polskim
- pt lis 23, 2012 12:06 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 14007
Re: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
jutro moge zrobic zdjecie tylko jak Panu przesłac?
- pt lis 23, 2012 12:02 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 14007
Re: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
Ale tam sa dwa potencjometry i gniazdo na sluchawki ,jak krece tym gornym glosnik reaguje
- czw lis 22, 2012 11:49 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 14007
Re: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
to znaczy jedno pokretlo z funkcjami ,jedno sila glosu i słuchawki .A co do instrukcji to czy moge ja odebrac osobiscie bo jestem z okolicy Gliwic
- czw lis 22, 2012 11:47 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 14007
Re: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
A tak przy okazji co to jest wart ten wykrywacz i nie chodzi mi o pieniadze?
- czw lis 22, 2012 11:41 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 14007
Re: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
Tak to jest ten model .Ja mam taka instrukcje ale tez po angielsku
- czw lis 22, 2012 10:07 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 14007
Re: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
Prosze podac namiary na konto i ile