Znaleziono 17 wyników

autor: Mcgaywer
sob mar 08, 2014 12:46 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71878

Re: Prizm z cewką DETECH

Mikołaj Nowosielski
NEL Coils
http://www.nel-coils.pl
autor: Mcgaywer
czw lut 27, 2014 4:35 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71878

Re: Prizm z cewką DETECH

Wiec co byscie wybrali Neila czy Detecha .A moze ma ktos do sprzedania sonde 9.5 Prizm za rozsadne pieniadze
autor: Mcgaywer
śr lut 26, 2014 4:20 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71878

Re: Prizm z cewką DETECH

Witam
Czy moze mi ktos podpowiedziec czy do Prizma 5 G pasuje sonda BM 950 ,albo jakas inna sonda zamiast standartowej .
bo wydaje mi sie ze z moja standartowa jest cos nie tak .Np przy czułosci na maxa potrafi dawac lewe sygnały np przy lekkim uderzeniu o grunt .Po zmniejszeniu czułosci o jeden ...
autor: Mcgaywer
pt sty 17, 2014 10:20 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71878

Re: Prizm z cewką DETECH

Jak cewka działa to ja wiem ,tylko mi chodzi o to co to zmieni w moim wykrywaczu ,bedzie głebszy ,szybszy ,czy bardziej precyzyjny .Mam w starym Classiku I cewke 800 blue max tzw snajperke i ona jest super na zasmiecone pole .
autor: Mcgaywer
pt sty 17, 2014 4:39 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71878

Re: Prizm z cewką DETECH

Dzieki za dyskusje ,co mi da w moim Prizmie 5G cewka DD ,bo nie bardzo sie w tym temacie orientuje.Jakby jakis link do takiej cewki DD.
autor: Mcgaywer
czw sty 16, 2014 7:02 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71878

Re: Prizm z cewką DETECH

Witam
Przepraszam ze długo nic nie odpowiadałem ,tak jak napisał Proscan mam Prizma 5G z recznym strojeniem gruntu .Mysle ze to dobra rzecz to strojenie bo nie kazda gleba jest jednakowa i mozna zrobic korekcje recznie ,tylko trzeba uwazac zeby pod cewka nic nie było w czasie strojenia .Jezeli ...
autor: Mcgaywer
czw sty 02, 2014 2:50 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Prizm z cewką DETECH
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 71878

Re: Prizm z cewką DETECH

Witam
Dzieki Proscan za przeniesienie watku na forum ,i w zwiazku z tym mam pytanie ,moze ktos chodzi z Prizmem 5G i chciałby sie pochwalic lub podzielic informacjami na temat ustawień ,zasiegow i innych .Czy warto kupic sonde Nela lub Detech i co to daje .A moze sprzet ten jest juz niereformowalny ...
autor: Mcgaywer
śr lip 10, 2013 12:07 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: White's Prizm 5G
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 9743

Re: White's Prizm 5G

Witam
W spisie jest White's Prizm VG a ja potrzebuje do White's Prizm 5G nie mam pojecia czy to jest to samo .Jezeli ma Pan instrukcje po polsku do White's Prizm 5G to prosze podac nr konta to wpłace pieniadze
autor: Mcgaywer
wt lip 09, 2013 9:58 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: White's Prizm 5G
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 9743

White's Prizm 5G

Witam
Kupilem wykrywacz White's Prizm 5G i potrzebuje troche informacji u zrodła .Jak sie sprawuje ten wykrywacz w terenie ,na co zwracac uwage do ktorego White's,a
go porownac,no i potrzebowałbym instrukcje w jezyku polskim
autor: Mcgaywer
pt lis 23, 2012 12:06 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 14007

Re: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja

jutro moge zrobic zdjecie tylko jak Panu przesłac?
autor: Mcgaywer
pt lis 23, 2012 12:02 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 14007

Re: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja

Ale tam sa dwa potencjometry i gniazdo na sluchawki ,jak krece tym gornym glosnik reaguje
autor: Mcgaywer
czw lis 22, 2012 11:49 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 14007

Re: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja

to znaczy jedno pokretlo z funkcjami ,jedno sila glosu i słuchawki .A co do instrukcji to czy moge ja odebrac osobiscie bo jestem z okolicy Gliwic
autor: Mcgaywer
czw lis 22, 2012 11:47 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 14007

Re: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja

A tak przy okazji co to jest wart ten wykrywacz i nie chodzi mi o pieniadze?
autor: Mcgaywer
czw lis 22, 2012 11:41 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 14007

Re: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja

Tak to jest ten model .Ja mam taka instrukcje ale tez po angielsku
autor: Mcgaywer
czw lis 22, 2012 10:07 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 14007

Re: Blue max 800 WHITE's Coinmaster CL-1 z dyskryminacja

Prosze podac namiary na konto i ile