Znaleziono 9 wyników

autor: zarazq
pn kwie 26, 2010 8:29 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Słuchawki Whites - układ przewodów
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5313

Re: Słuchawki Whites - układ przewodów

Niestety nie posiadam miernika.

Fotka:
Obrazek

fotka dobrej słuchawki:
Obrazek

Może teraz się uda odgadnąć? :)

Pozdrawiam!
autor: zarazq
sob kwie 24, 2010 6:17 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Słuchawki Whites - układ przewodów
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5313

Re: Słuchawki Whites - układ przewodów

Niby prosta sprawa ale za dużo jest tych kombinacji w wyborze co gdzie przylutować (5 kabelków, 3 miejsca). Nie chce się bawić w czarodzieja :)
autor: zarazq
sob kwie 24, 2010 3:59 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Słuchawki Whites - układ przewodów
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5313

Słuchawki Whites - układ przewodów

Witam,
czy mógłby ktoś wrzucić na forum fotkę jak powinny wyglądać przylutowane przewody wewnątrz słuchawki. Mam oderwaną całą wiązkę i nie wiem co do czego.

Z góry dziękuję.
autor: zarazq
śr lis 21, 2007 7:55 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Słuchawki
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5702

Re: Słuchawki

Dzięki wielkie za wszystkie rady :)
autor: zarazq
wt lis 20, 2007 9:55 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Słuchawki
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5702

Re: Słuchawki

Odnawiam temat.

Czy, ktoś może coś o nich napisać? Czy są duże różnice od tańszych np. HD3030/Audio 200 (aktualnie wystawione są na allegro)?

Dzięki za odpowiedź.
autor: zarazq
czw lip 05, 2007 2:36 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: ładowanie akumulatorów White's
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4126

Re: ładowanie akumulatorów White's

Mam oryginalna ładowarkę bez opcji fast charge.

Dzięki za informację.

Ps. mam zupełnie inne pytanko: czy wymiana kabla wiąże się z wysyłką całego wykrywacza? czy można podesłać samą sondę? Pytam z ciekawości :)
autor: zarazq
śr lip 04, 2007 10:40 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: ładowanie akumulatorów White's
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4126

ładowanie akumulatorów White's

Witam,

Jak długo trzeba ładować baterię do Whitesa pro xl (oryginalne akumulatorki) aby były optymalnie naładowane.

Dzięki za odpowiedź.
autor: zarazq
śr cze 13, 2007 9:56 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: praca z xl pro
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4117

Re: praca z xl pro

Kabel "chudy", czy "gruby"?

Chyba chudy (ok. 5mm średnicy).

Wygląda na niedostrojenie do gruntu. Czy HOT ROCK ACCEPT czy REJECT?

REJECT

Jako, że to jest moja pierwsza styczność z dynamikiem być może źle dostrajam do gruntu. Ustawiam wszystko na P (ewentualnie TUNER trochę zmniejszam ...
autor: zarazq
śr cze 13, 2007 5:36 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: praca z xl pro
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4117

praca z xl pro

Witam,

Mam już za sobą parę godzin biegania z xl pro ale pewnych rzeczy dalej nie rozumiem.

1. Mam wrażenie, że wykrywacz nie pracuje stabilnie, często przy szybszym machaniu sondą słyszę dźwięk szarpany i wskazówka potencjometru zatrzymuje mi się na "setce" (tryb GEB DISC). Pomaga jedynie ...