Znaleziono 5 wyników

autor: paszkaa
śr lis 22, 2017 11:12 pm
Forum: Konstrukcje samodzielne
Temat: Felezjoo PI -Miał ktoś z tym do czynienia?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 20979

Felezjoo PI -Miał ktoś z tym do czynienia?

Witam serdecznie nabyłem ostatnio na allegro Felezjoo PI ,jest to płytka z guzikami, głośnik i kawałek kabla z cewką ,chciał bym z tego zrobić ramę 160/160cm mniej więcej .jestem zielony w temacie ale pewnie nie jest to nic trudnego,chodzi mi o jakiekolwiek informacje zdjęcia linki czy coś w tym ...
autor: paszkaa
czw lis 26, 2015 5:05 pm
Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
Temat: Wykrywacz ramowy z rozróżnianiem koloru.
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 11925

Re: Wykrywacz ramowy z rozróżnianiem koloru.

Witam panie Proscan .
Pytanie;chcę kupić wykrywacz ramowy z rozróżnianiem kolorów do 6000 tyś zl czy jest jakiś sprzęt w tych granicach cenowych dający w miarę rzetelny odczyt do maks 120cm na przedmiot np; srebrny taki jak misa 25/25 cm?
Czy po prostu zainwestować w Lorenz deepmax x3 ? ,który ...
autor: paszkaa
śr lis 25, 2015 10:11 pm
Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
Temat: Wykrywacz ramowy z rozróżnianiem koloru.
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 11925

Wykrywacz ramowy z rozróżnianiem koloru.

Witam serdecznie,szukam informacji na temat jak wyżej ,posiadam ramkę pi ale nie daje ona informacji o tym czy metal jest ,,Fe,, czy nie ,zastanawiam się nad zakupem tego typu wykrywacza-

http://allegro.pl/golden-mask-deep-hunter-pro-rama-120-x-120-cm-i5817003531.html

wiem że również nie określa ...
autor: paszkaa
wt lis 11, 2014 12:02 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: FRAME DETEKTOR PI -miał ktoś do czynienia,prosze o pomoc.
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 9287

Re: FRAME DETEKTOR PI -miał ktoś do czynienia,prosze o pomoc

A czy ma pan w serwisie możliwość sprawdzenia czy jest w pełni sprawny?
autor: paszkaa
pn lis 10, 2014 11:23 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: FRAME DETEKTOR PI -miał ktoś do czynienia,prosze o pomoc.
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 9287

FRAME DETEKTOR PI -miał ktoś do czynienia,prosze o pomoc.

https://www.youtube.com/watch?v=8XP3LfCv29Q
Witam nabyłem taki właśnie wykrywacz i nie wiem jak go się obsługuje, stroi i td ,morze ma pan instrukcje do niego ?Wykrywacz jest używani i nie jestem pewien czy dobrze działa bo reaguje tylko na wielkie obiekty jak auto,
cewka ma 110|110cm ,czy będzie ...