FRAME DETEKTOR PI -miał ktoś do czynienia,prosze o pomoc.

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
paszkaa
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 10, 2014 10:51 pm

FRAME DETEKTOR PI -miał ktoś do czynienia,prosze o pomoc.

Post autor: paszkaa »

https://www.youtube.com/watch?v=8XP3LfCv29Q
Witam nabyłem taki właśnie wykrywacz i nie wiem jak go się obsługuje, stroi i td ,morze ma pan instrukcje do niego ?Wykrywacz jest używani i nie jestem pewien czy dobrze działa bo reaguje tylko na wielkie obiekty jak auto,
cewka ma 110|110cm ,czy będzie ona w ogóle widzieć np: 5-10 naboi od karabinu w kupie z powiedzmy 50 cm? czy tylko skrzynie amunicji na 2 metrach ?
pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: FRAME DETEKTOR PI -miał ktoś do czynienia,prosze o pomoc

Post autor: ProScan »

Instrukcję? Przecież to produkt polski, z Pieszyc.

Dlaczego zwraca się Pan z tym do mnie?

Wykrywacze ramowe z racji wymiarów sondy z reguły są mało czułe na drobne przedmioty.

:pa

proscan
paszkaa
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 10, 2014 10:51 pm

Re: FRAME DETEKTOR PI -miał ktoś do czynienia,prosze o pomoc

Post autor: paszkaa »

A czy ma pan w serwisie możliwość sprawdzenia czy jest w pełni sprawny?
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: FRAME DETEKTOR PI -miał ktoś do czynienia,prosze o pomoc

Post autor: ProScan »

Ja się nie zajmuję polskimi konstrukcjami.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ