Znaleziono 3 wyniki
- wt wrz 15, 2015 6:53 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F4
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 58331
Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F
Ok to poczekam , a jaki będzie koszt takiej przejściówki?
- wt wrz 15, 2015 5:59 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F4
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 58331
Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F
Do fisher F2 starszy model bo gniazdo jest na wtyk DIN ? A przy cewce jest wtyczka MIC? Chyba tak nazywają się te wtyczki.Przy wykrywaczu stare gniazdo z ootworami a przy cewce nowa wtyczka z otworami i przykręcane(nakrętka):-) cewka NEL TORNADO FOR FISHER
- wt wrz 15, 2015 10:26 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F4
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 58331
Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F
Witam.
Potrzebuję przejściówki do fisher f2 aby podpiąć cewkę nel tornado,jest możliwość zamówienia w proscan takiej przejściówki?
Potrzebuję przejściówki do fisher f2 aby podpiąć cewkę nel tornado,jest możliwość zamówienia w proscan takiej przejściówki?