Znaleziono 87 wyników

autor: bigi
ndz lis 07, 2021 2:11 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Minelab Sovereign - uszkodzenia mechaniczne i wymiana kabla
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 8305

Re: Minelab Sovereign

Witam,

Dzieki za porade - widze ze sa drukowane ramki, moze cos z tym wykombinuje.

Jakby cenowo wygladal taki przeglad i wymiana kabla?

Pozdr
bigi
autor: bigi
sob lis 06, 2021 10:29 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Minelab Sovereign - uszkodzenia mechaniczne i wymiana kabla
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 8305

Minelab Sovereign - uszkodzenia mechaniczne i wymiana kabla

Witam,

Jako ze mam juz cos innego a ten lezy wiec...

Czy mozliwa jest naprawa w sowie:
- Zatrzask baterii (wymiana obudowy?, baterie wewnatrz maja okolo dwoch lat - sa prawie nowe wiec trzeba tylko rozwiazac problem zatrzaskiwania - obecny system widac...)
- Kabel od cewki jest do wymiany (oslona ...
autor: bigi
czw lip 30, 2020 1:48 pm
Forum: Kramik
Temat: Kupie stara baterie do M. Sovereign
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 8384

Kupie stara baterie do M. Sovereign

Witam,
Potrzebuje stara (moze byc niedzialajaca) baterie do Minelab Sovereign. Jedyny warunek to sprawne zatrzaski bez sladow pekniec/ukruszen.
autor: bigi
pt sty 09, 2015 11:11 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
Odpowiedzi: 71
Odsłony: 323673

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Co do kibel sruby to jest to chyba najtansze i pewne rozwiazanie :) Znam przypadek dzialania takiej sruby od 10 lat... wciaz dziala :) Wytrzymalosc wieksza od oryginalu fishera - stanalem na cewce z leksza zmeczony a wykrywacz poszedl dalej. Sruba nie pekla a ja padlem :)
autor: bigi
czw paź 11, 2012 8:25 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
Odpowiedzi: 71
Odsłony: 323673

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

ale o co chodzi ? dziala ? dziala wiec jest OK :D hehe
autor: bigi
wt paź 02, 2012 9:41 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Od tego sie zaczęło...
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 11549

Re: Od tego sie zaczęło...

MT chyba kazdy czytal :) jeszcze bylo pismo "elektronik" czy jakos tak i tam dopiero byly schematy: wzmacniacze, filtry czy zegary hehehe ;)
autor: bigi
pn lut 27, 2012 10:33 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Za kilka lat nad Bałtykiem :)
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 19269

Re: Za kilka lat nad Bałtykiem :)

Gre-gre pisze:A gdy linia brzegowa cofnie się o kilka metrów nasze

Pozdrawiam - Gre-gre.


hmm linia brzegowa chyba cofa sie w glab ladu na poludnie jesli sie dobrze orientuje ;)
autor: bigi
pn lut 27, 2012 10:28 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Oprogramowanie Sovereign
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 5155

Re: Oprogramowanie Sovereign

czy to oznacza ze w tej wykrywce mozna bylo cos "podciagnac" na zworkach ? nie pytam o szczegoly tylko o ogolne informacje :D
autor: bigi
wt sty 31, 2012 3:40 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Poszukiwanie rur za pomoca aCE 250.
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5374

Re: Poszukiwanie rur za pomoca aCE 250.

Dzieki, przekaze :)
autor: bigi
pn sty 30, 2012 10:52 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Poszukiwanie rur za pomoca aCE 250.
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5374

Re: Poszukiwanie rur za pomoca aCE 250.

Wlasnei znajomy mnie pytal czym mozna stwierdzic jak biegna przewody elektryczne wkopane na dzialce na glebokosc ok. 50cm i rury ponoc na podobnej glebokosci. Chodzi mu o ustalenie jak one biegna. Czy da sie do tego wykorzystac ktorys z hobbystycznych wykrywek ?
autor: bigi
ndz sty 22, 2012 6:41 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: A gdy w terenie peknie mocowanie cewki......
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3679

A gdy w terenie peknie mocowanie cewki......

Potrzebny jest pomyslowy Dobromir i troche folii....


https://lh4.googleusercontent.com/-Fn4NTOjvEPI/TxxJX6-QL8I/AAAAAAAAAGo/o2_GYHXWDt4/s640/Photo-0001.jpg

Zeby nie bylo, to naprawde dziala:

https://lh3.googleusercontent.com/-SYb2VGkajhE/TxxJVu9k_kI ...
autor: bigi
czw sty 19, 2012 10:30 am
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: "bojkopisarz"
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 11013

Re: "bojkopisarz"

dwie opcje:

1. albo odwalil taki numer i sie wygadal a teraz probuje to odkrecic
2. albo probowal sie pochwalic zeby zainteresowac innych wlasna osoba

W obu przypadkach mam wrazenie ze mamy doczynienia z [...].
autor: bigi
wt wrz 20, 2011 6:38 am
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Digger / łopatka Minelab'a
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 39598

Re: Digger / łopatka Minelab'a

no wlasnie tez mialem dylemat do czego to moze sluzyc, ja czasami kopie doly na polu takie ze tym malenstwem pol godziny bym ryl jeden ;) hehehe no ale skoro to dla US to OK :)
autor: bigi
pn sie 08, 2011 10:36 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: "Urobek" z plaży
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 9178

Re: "Urobek" z plaży

no ja w rewalu odnioslem wrazenie ze nas z piszczalkami bylo wiecej niz tych co gubili :)
autor: bigi
pn sie 08, 2011 6:11 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: "Urobek" z plaży
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 9178

Re: "Urobek" z plaży

do tej pory jezdzilem rokrocznie do miedzyzdroi, dzienny utarg to okolice 80zl maksymalnie 100zl dziennie + zawsze jakies swiecidelka.
W tym roku pojechalem do rewala, dzienny rekord to 40zl a najmniej 19zl dziennie a swiecidelek calkowicie brak. takze lipa drodzy Panstwo w malych miastach :/