Witam,
Dzieki za porade - widze ze sa drukowane ramki, moze cos z tym wykombinuje.
Jakby cenowo wygladal taki przeglad i wymiana kabla?
Pozdr
bigi
Znaleziono 87 wyników
- ndz lis 07, 2021 2:11 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab Sovereign - uszkodzenia mechaniczne i wymiana kabla
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 8305
- sob lis 06, 2021 10:29 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab Sovereign - uszkodzenia mechaniczne i wymiana kabla
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 8305
Minelab Sovereign - uszkodzenia mechaniczne i wymiana kabla
Witam,
Jako ze mam juz cos innego a ten lezy wiec...
Czy mozliwa jest naprawa w sowie:
- Zatrzask baterii (wymiana obudowy?, baterie wewnatrz maja okolo dwoch lat - sa prawie nowe wiec trzeba tylko rozwiazac problem zatrzaskiwania - obecny system widac...)
- Kabel od cewki jest do wymiany (oslona ...
Jako ze mam juz cos innego a ten lezy wiec...
Czy mozliwa jest naprawa w sowie:
- Zatrzask baterii (wymiana obudowy?, baterie wewnatrz maja okolo dwoch lat - sa prawie nowe wiec trzeba tylko rozwiazac problem zatrzaskiwania - obecny system widac...)
- Kabel od cewki jest do wymiany (oslona ...
- czw lip 30, 2020 1:48 pm
- Forum: Kramik
- Temat: Kupie stara baterie do M. Sovereign
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 8384
Kupie stara baterie do M. Sovereign
Witam,
Potrzebuje stara (moze byc niedzialajaca) baterie do Minelab Sovereign. Jedyny warunek to sprawne zatrzaski bez sladow pekniec/ukruszen.
Potrzebuje stara (moze byc niedzialajaca) baterie do Minelab Sovereign. Jedyny warunek to sprawne zatrzaski bez sladow pekniec/ukruszen.
- pt sty 09, 2015 11:11 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
- Odpowiedzi: 71
- Odsłony: 323673
Re: czego to ludziska nie przysyłają...
Co do kibel sruby to jest to chyba najtansze i pewne rozwiazanie
Znam przypadek dzialania takiej sruby od 10 lat... wciaz dziala
Wytrzymalosc wieksza od oryginalu fishera - stanalem na cewce z leksza zmeczony a wykrywacz poszedl dalej. Sruba nie pekla a ja padlem 
- czw paź 11, 2012 8:25 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
- Odpowiedzi: 71
- Odsłony: 323673
Re: czego to ludziska nie przysyłają...
ale o co chodzi ? dziala ? dziala wiec jest OK
hehe
- wt paź 02, 2012 9:41 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Od tego sie zaczęło...
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 11549
Re: Od tego sie zaczęło...
MT chyba kazdy czytal
jeszcze bylo pismo "elektronik" czy jakos tak i tam dopiero byly schematy: wzmacniacze, filtry czy zegary hehehe 
- pn lut 27, 2012 10:33 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Za kilka lat nad Bałtykiem :)
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 19269
Re: Za kilka lat nad Bałtykiem :)
Gre-gre pisze:A gdy linia brzegowa cofnie się o kilka metrów nasze
Pozdrawiam - Gre-gre.
hmm linia brzegowa chyba cofa sie w glab ladu na poludnie jesli sie dobrze orientuje
- pn lut 27, 2012 10:28 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Oprogramowanie Sovereign
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5155
Re: Oprogramowanie Sovereign
czy to oznacza ze w tej wykrywce mozna bylo cos "podciagnac" na zworkach ? nie pytam o szczegoly tylko o ogolne informacje 
- wt sty 31, 2012 3:40 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Poszukiwanie rur za pomoca aCE 250.
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5374
Re: Poszukiwanie rur za pomoca aCE 250.
Dzieki, przekaze 
- pn sty 30, 2012 10:52 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Poszukiwanie rur za pomoca aCE 250.
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5374
Re: Poszukiwanie rur za pomoca aCE 250.
Wlasnei znajomy mnie pytal czym mozna stwierdzic jak biegna przewody elektryczne wkopane na dzialce na glebokosc ok. 50cm i rury ponoc na podobnej glebokosci. Chodzi mu o ustalenie jak one biegna. Czy da sie do tego wykorzystac ktorys z hobbystycznych wykrywek ?
- ndz sty 22, 2012 6:41 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: A gdy w terenie peknie mocowanie cewki......
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3679
A gdy w terenie peknie mocowanie cewki......
Potrzebny jest pomyslowy Dobromir i troche folii....
https://lh4.googleusercontent.com/-Fn4NTOjvEPI/TxxJX6-QL8I/AAAAAAAAAGo/o2_GYHXWDt4/s640/Photo-0001.jpg
Zeby nie bylo, to naprawde dziala:
https://lh3.googleusercontent.com/-SYb2VGkajhE/TxxJVu9k_kI ...
https://lh4.googleusercontent.com/-Fn4NTOjvEPI/TxxJX6-QL8I/AAAAAAAAAGo/o2_GYHXWDt4/s640/Photo-0001.jpg
Zeby nie bylo, to naprawde dziala:
https://lh3.googleusercontent.com/-SYb2VGkajhE/TxxJVu9k_kI ...
- czw sty 19, 2012 10:30 am
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: "bojkopisarz"
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 11013
Re: "bojkopisarz"
dwie opcje:
1. albo odwalil taki numer i sie wygadal a teraz probuje to odkrecic
2. albo probowal sie pochwalic zeby zainteresowac innych wlasna osoba
W obu przypadkach mam wrazenie ze mamy doczynienia z [...].
1. albo odwalil taki numer i sie wygadal a teraz probuje to odkrecic
2. albo probowal sie pochwalic zeby zainteresowac innych wlasna osoba
W obu przypadkach mam wrazenie ze mamy doczynienia z [...].
- wt wrz 20, 2011 6:38 am
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Digger / łopatka Minelab'a
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 39598
Re: Digger / łopatka Minelab'a
no wlasnie tez mialem dylemat do czego to moze sluzyc, ja czasami kopie doly na polu takie ze tym malenstwem pol godziny bym ryl jeden
hehehe no ale skoro to dla US to OK 
- pn sie 08, 2011 10:36 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: "Urobek" z plaży
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 9178
Re: "Urobek" z plaży
no ja w rewalu odnioslem wrazenie ze nas z piszczalkami bylo wiecej niz tych co gubili 
- pn sie 08, 2011 6:11 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: "Urobek" z plaży
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 9178
Re: "Urobek" z plaży
do tej pory jezdzilem rokrocznie do miedzyzdroi, dzienny utarg to okolice 80zl maksymalnie 100zl dziennie + zawsze jakies swiecidelka.
W tym roku pojechalem do rewala, dzienny rekord to 40zl a najmniej 19zl dziennie a swiecidelek calkowicie brak. takze lipa drodzy Panstwo w malych miastach :/
W tym roku pojechalem do rewala, dzienny rekord to 40zl a najmniej 19zl dziennie a swiecidelek calkowicie brak. takze lipa drodzy Panstwo w malych miastach :/