Za kilka lat nad Bałtykiem :)

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Za kilka lat nad Bałtykiem :)

Post autor: KrisssK »

Czy kiedyś nadejdzie czas że popołudnie nad naszym Bałtykiem będzie wyglądało tak? Oby nie... :uhaha

Obrazek
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Za kilka lat nad Bałtykiem :)

Post autor: ProScan »

To akurat jest jakiś "competition hunting", ale faktycznie poszukiwaczy plażowych coraz więcej.

:pa

proscan
Gre-gre
Posty: 24
Rejestracja: pn sie 03, 2009 7:42 pm
Lokalizacja: BRZEźNICA BYCHAWSKA

Re: Za kilka lat nad Bałtykiem :)

Post autor: Gre-gre »

A gdy linia brzegowa cofnie się o kilka metrów nasze przedłużki do kanarków
przejdą do lamusa... :smt022

Pozdrawiam - Gre-gre.
Rufa
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 11, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: laski,piaski i karaski

Re: Za kilka lat nad Bałtykiem :)

Post autor: Rufa »

przedłużki jeszcze się przydają.jezioro Piaseczno,podniosło poziom o 1 metr.po rozruchu kopalni w Bogdance,lustro wody opadło o 1,5 metra a w ubiegłym roku,zaczęło wracać[po kilkunastu latach] do poprzedniego stanu.
Bynak

Re: Za kilka lat nad Bałtykiem :)

Post autor: Bynak »

A tak zupełnie po za tematem... Czy takie zagęszczenie poszukiwaczy jak widoczne na foto jest wogóle możliwe... Bo coś mi się wydaje że wzajemnie tak by się zakłócili że ani jedna wykrywka nie pracowała by stabilnie... Ale być może to tylko moje odczucie :D

Pozdrawiam !
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Za kilka lat nad Bałtykiem :)

Post autor: KrisssK »

Bynak, no jak nie możliwe jak możliwe... :).
Poza tym oni nie szukają MD-kami :-D
Bynak

Re: Za kilka lat nad Bałtykiem :)

Post autor: Bynak »

Ty chyba dążysz do tego aby podnieść mi ciśnienie... Zaręczam... Ta sztuka Ci się nie uda... Pamiętaj kto ma Twoją ceFkę we władaniu... Jak przeciągniesz strunę nie odeślę... W sumie to dobry pretekst aby się spotkać... ;) Zdrowia życzę dla całej rodzinki bo to chyba najistotniejsze...

Pozdrawiam !
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Za kilka lat nad Bałtykiem :)

Post autor: KrisssK »

proszę nie trolować w moim wątku...
Bynak

Re: Za kilka lat nad Bałtykiem :)

Post autor: Bynak »

A żeś mnie ubiegł z tym trolowaniem... Widać że tą sztukę kształciłeś od lat... Przepraszam Piotrze ale z Krzyśkiem zawsze warto potrolować...

Pozdrawiam !
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Za kilka lat nad Bałtykiem :)

Post autor: bigi »

Gre-gre pisze:A gdy linia brzegowa cofnie się o kilka metrów nasze

Pozdrawiam - Gre-gre.


hmm linia brzegowa chyba cofa sie w glab ladu na poludnie jesli sie dobrze orientuje ;)
Gre-gre
Posty: 24
Rejestracja: pn sie 03, 2009 7:42 pm
Lokalizacja: BRZEźNICA BYCHAWSKA

Re: Za kilka lat nad Bałtykiem :)

Post autor: Gre-gre »

bigi pisze:
Gre-gre pisze:A gdy linia brzegowa cofnie się o kilka metrów nasze

Pozdrawiam - Gre-gre.


hmm linia brzegowa chyba cofa sie w glab ladu na poludnie jesli sie dobrze orientuje ;)

Pisząc tego posta siedziałem w łódce... ;)
Pozdrawiam - Gre-gre.
ODPOWIEDZ