przedłużki jeszcze się przydają.jezioro Piaseczno,podniosło poziom o 1 metr.po rozruchu kopalni w Bogdance,lustro wody opadło o 1,5 metra a w ubiegłym roku,zaczęło wracać[po kilkunastu latach] do poprzedniego stanu.
A tak zupełnie po za tematem... Czy takie zagęszczenie poszukiwaczy jak widoczne na foto jest wogóle możliwe... Bo coś mi się wydaje że wzajemnie tak by się zakłócili że ani jedna wykrywka nie pracowała by stabilnie... Ale być może to tylko moje odczucie
Ty chyba dążysz do tego aby podnieść mi ciśnienie... Zaręczam... Ta sztuka Ci się nie uda... Pamiętaj kto ma Twoją ceFkę we władaniu... Jak przeciągniesz strunę nie odeślę... W sumie to dobry pretekst aby się spotkać... Zdrowia życzę dla całej rodzinki bo to chyba najistotniejsze...