Znaleziono 3 wyniki
- śr sie 27, 2014 6:34 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Dociski Explorer II SE
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8498
Re: Dociski Explorer II SE
Dzięki bardzo. Poszło na laser. Na piłowanie ręczne nie mam czasu.Zrobię kontrolnie kilka grubości zobaczymy która podpasuje.
- wt sie 26, 2014 7:08 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Dociski Explorer II SE
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8498
Re: Dociski Explorer II SE
Jakbym miał co zmierzyć to bym zmierzył. Zgubiłem, tę od dolnej sztycy. W rewanżu mogę wysłać kilka bo dotnę na laserze. Dlatego potrzebuję dokładne wymiary i ewentualne zapotrzebowanie.
- ndz sie 24, 2014 7:50 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Dociski Explorer II SE
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8498
Re: Dociski Explorer II SE
Witam.
Czy ktoś może mi podać dokładne wymiary blaszek z docisków SE?
Czy ktoś może mi podać dokładne wymiary blaszek z docisków SE?