Znaleziono 3 wyniki

autor: j570
śr sie 27, 2014 6:34 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Dociski Explorer II SE
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8498

Re: Dociski Explorer II SE

Dzięki bardzo. Poszło na laser. Na piłowanie ręczne nie mam czasu.Zrobię kontrolnie kilka grubości zobaczymy która podpasuje.
autor: j570
wt sie 26, 2014 7:08 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Dociski Explorer II SE
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8498

Re: Dociski Explorer II SE

Jakbym miał co zmierzyć to bym zmierzył. Zgubiłem, tę od dolnej sztycy. W rewanżu mogę wysłać kilka bo dotnę na laserze. Dlatego potrzebuję dokładne wymiary i ewentualne zapotrzebowanie.
autor: j570
ndz sie 24, 2014 7:50 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Dociski Explorer II SE
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8498

Re: Dociski Explorer II SE

Witam.
Czy ktoś może mi podać dokładne wymiary blaszek z docisków SE?