Dociski Explorer II SE

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Dociski Explorer II SE

Post autor: ProScan »

Obrazek

Ten po lewej grubszy, po prawej chudszy.

Docisk dolny z XS-a:

ObrazekObrazek

:pa

proscan
j570
Posty: 3
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 8:07 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Dociski Explorer II SE

Post autor: j570 »

Witam.
Czy ktoś może mi podać dokładne wymiary blaszek z docisków SE?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Dociski Explorer II SE

Post autor: ProScan »

Wyjdzie na to, że ja mam podać. A jaki problem żeby samemu zmierzyć?

:?:

proscan
j570
Posty: 3
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 8:07 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Dociski Explorer II SE

Post autor: j570 »

Jakbym miał co zmierzyć to bym zmierzył. Zgubiłem, tę od dolnej sztycy. W rewanżu mogę wysłać kilka bo dotnę na laserze. Dlatego potrzebuję dokładne wymiary i ewentualne zapotrzebowanie.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Dociski Explorer II SE

Post autor: ProScan »

Dobra, zmierzę. Ale wymiar jest dokładnie taki, jaki otwór pozostał po zgubionej blaszce.

OK. Mam:

18x10x1

:pa

proscan
j570
Posty: 3
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 8:07 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Dociski Explorer II SE

Post autor: j570 »

Dzięki bardzo. Poszło na laser. Na piłowanie ręczne nie mam czasu.Zrobię kontrolnie kilka grubości zobaczymy która podpasuje.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Dociski Explorer II SE

Post autor: ProScan »

1 mm, tak jak napisałem. Mi zajmowało kilak minut docięcie nożycami i wyoblenie pilnikiem.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ