Producent reklamuje tm808 jako wykrywacz, ktory doskonale sobie radzi na zmineralizowanym gruncie.
A uzytkownicy czesto pisza cos zupelnie innego. To samo zreszta dotyczy innych two boxow.
Mozecie napisac cos na ten temat?
Pozdrawiam,
Jarek.
Znaleziono 10 wyników
- czw sie 30, 2007 5:02 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Whites TM 808 - zasięg
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 43646
- śr sie 29, 2007 4:12 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Two boxy - roznice
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3213
Re: Two boxy - roznice
ProScan pisze:sporo można znaleźc tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=701
w miarę możliwości będę coś dopisywał. Bardzo liczę też na wpisy użytkowników wszelkich wykrywaczy "two-box".
Cenna lektura, ale mam niedosyt
- wt sie 28, 2007 3:49 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Two boxy - roznice
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3213
Two boxy - roznice
Witam,
Niestety nie moge znalezc konkretnych informacji o roznicach miedzy poszczegolnymi two boxami. Sama marketingowa sieczka.
Rozwazam zakup dwoch roznych konstrukcji whites tm808 lub eagle eye do garretta.
Interesuje mnie wielkosc sond, ich rozstaw itp. Zakladam, ze te parametry beda mialy ...
Niestety nie moge znalezc konkretnych informacji o roznicach miedzy poszczegolnymi two boxami. Sama marketingowa sieczka.
Rozwazam zakup dwoch roznych konstrukcji whites tm808 lub eagle eye do garretta.
Interesuje mnie wielkosc sond, ich rozstaw itp. Zakladam, ze te parametry beda mialy ...
- ndz cze 24, 2007 1:48 am
- Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
- Temat: Poszukiwania magnetometrem
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 33988
Re: Poszukiwania magnetometrem
Aaaa. Coś kojarzę. Mam instrukcję, jak by co !
proscan
A baardzo chetnie! Po polsku mam tylko kilka stron o kalibracji, ale z tego, co pamietam, jakis czas temu miales tylko rosyjska A moze masz cos o Vallonie?
Lektury nigdy dosc
W życiu nie pomyślałbym by sondę zamocować luźno. W moim pojęciu ...
proscan
A baardzo chetnie! Po polsku mam tylko kilka stron o kalibracji, ale z tego, co pamietam, jakis czas temu miales tylko rosyjska A moze masz cos o Vallonie?
Lektury nigdy dosc
W życiu nie pomyślałbym by sondę zamocować luźno. W moim pojęciu ...
- sob cze 23, 2007 6:47 pm
- Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
- Temat: Poszukiwania magnetometrem
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 33988
Re: Poszukiwania magnetometrem
ProScan pisze:A jaki model używasz ?
OGF-L. Sonde ma mocowana w ten sam sposob, co magnetometr na zdjeciu. Jak przypuszczam ruchoma jest po to, zeby zawsze byla ustawiona wertykalnie. Niezaleznie od pochylenia terenu.
Pozdrawiam,
Jarek.
- pt cze 22, 2007 1:01 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: do militarki.
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4800
Re: do militarki.
Tak, to tylko taka specjalna sonda. Do tego należy dokupić detektor
Na zupełnie specjalne okazje. Jeśli komuś koniecznie potrzebny two-box, to polecam raczej cos w rodzaju TM808 lub podobnego.
A moglbym poprosic o garsc szczegolow?
Od jakiegos czasu zbieram informacje na temat two-boxow ...
Na zupełnie specjalne okazje. Jeśli komuś koniecznie potrzebny two-box, to polecam raczej cos w rodzaju TM808 lub podobnego.
A moglbym poprosic o garsc szczegolow?
Od jakiegos czasu zbieram informacje na temat two-boxow ...
- pt cze 22, 2007 12:24 am
- Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
- Temat: Poszukiwania magnetometrem
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 33988
Re: Poszukiwania magnetometrem
2. Czujnik pozwala na wejście w teren niedostępny dla innych detektorów:
http://www.proscan.gliwice.pl/pict/teren.jpg
Pozwala, ale np w moim egzemplarzu sonda sie zaczepia nawet o wysoka trawe i rozstraja magnetometr, co zmusza do przemieszczania na "granicy postoju" i ...
- czw cze 21, 2007 11:13 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Ramy i wykrywacze pi
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5537
Re: Ramy i wykrywacze pi
marcin.p. pisze:haha nie kopiedal mi niom do zestawu to jest
A kto takie cudo wyprodukowal? Taka cewka to juz w zasadzie rama
Pozdrawiam,
Jarek.
- czw mar 15, 2007 5:24 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Ramy i wykrywacze pi
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5537
Re: Ramy i wykrywacze pi
Witam na forum,
Witam ponownie.
Indukowane napięcie jest proporcjonalne do powierzchni sondy.
Zatem w przypadku zakłóceń (które są wszechobecne i jednorodnie obejmują całą powierzchnię sondy) duża pętla jest bardzo podatna na wszelki śmietnik elektromagnetyczny.
Czy to oznacza, ze ramy takze ...
Witam ponownie.
Indukowane napięcie jest proporcjonalne do powierzchni sondy.
Zatem w przypadku zakłóceń (które są wszechobecne i jednorodnie obejmują całą powierzchnię sondy) duża pętla jest bardzo podatna na wszelki śmietnik elektromagnetyczny.
Czy to oznacza, ze ramy takze ...
- śr mar 14, 2007 11:08 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Ramy i wykrywacze pi
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5537
Ramy i wykrywacze pi
Rozwazam zakup ramy i/lub wykrywacza pi z duuza cewka.
Zastanawiam sie, czy monstrualne cewki np 60 cm wspolpracuja stabilnie z wykrywaczem? Takie rozwiazania sa coraz rzadziej stosowane.
Przy okazji - nie moge namierzyc "aktywnych" producentow ram oraz producentow pi z tak duzymi cewkami ...
Zastanawiam sie, czy monstrualne cewki np 60 cm wspolpracuja stabilnie z wykrywaczem? Takie rozwiazania sa coraz rzadziej stosowane.
Przy okazji - nie moge namierzyc "aktywnych" producentow ram oraz producentow pi z tak duzymi cewkami ...