Znaleziono 9 wyników
- śr kwie 08, 2009 9:11 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: regulacja głośności w ace 150/250
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 17264
Re: regulacja głośności w ace 150/250
w takim razie nie pozostaje nic innego jak cierpiliwie poczekac na twoje testy Proscanie. Zycze sukcesu 
- śr kwie 08, 2009 8:43 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: regulacja głośności w ace 150/250
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 17264
Re: regulacja głośności w ace 150/250
Myslalem aby juz wczesniej takie cos u swego wykrywacza zastosowac, tylko ze ja nie posiadam zbyt duzego doswiadczenia w ingerencje w uklady elektroniczne wiec dalem spokoj. Ilez to razy w rerenie az sie prosilo aby taki potencjometr byl na swoim miejscu, bo odglosy glosniczka czasami doprowadzaly ...
- wt kwie 07, 2009 8:12 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: regulacja głośności w ace 150/250
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 17264
regulacja głośności w ace 150/250
witam. Dzis znalazlem taki filmik podajacy jak zmienic gniazdo sluchawkowe na pokretlo regulacji glosnosci . Pytam sie czy nie odbije sie to na wlasciwosciach detektora i czy zaleca sie taka przerobke we wlasnym zakresie, niby nic trudnego. link---- http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=XpBAxqjYDQI
- wt sty 01, 2008 2:38 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: warunki zimowe
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8196
Ace250 - zimą
Zima da sie chodzic z wykrywka na terenie oslonietym , trawy , w lesie. Ale co sie ostatnio dzialo z moim garrecikiem to szok i kupa poszarpanych nerwow. Chodzilem w lesie (bo miekko bylo) przy temp. - 4'C detektorek brzeczal pojedynczym sygnalem przy przemiataniu. Czy to normalne, o co to chodzi ?
- śr gru 26, 2007 8:55 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Ace 250, akumulatory
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4513
akumulatorki, ace 250
ProScanie, tu naleza Ci sie podziekowania za twa solidnosc, drugi moj post i rozwiales me watpliwosci .Dzieki za fachowosc, wiem juz napewno ze jesli mi sprzecik nawali tylko tu sie zglosze po rzetelna porade. Faktycznie , akumulatorki maja napiecie 1.2 v, 

- wt gru 25, 2007 9:10 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Ace 250, akumulatory
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4513
Ace 250, akumulatory
Witam.
Moje pytanie jest proste, jakie akumuletorki moge zastosowac do mojej wykrywki.Pisze poniewaz zaladowalem nowe akumulatorki ,energizery' NiMH HR6 typ AA, i wskaznik naladowania baterii w wykrywaczu pokazuje tylko jedna kreske naladowania, choc akumulatorki dopiero co wyjete z ladowarki.
Moje pytanie jest proste, jakie akumuletorki moge zastosowac do mojej wykrywki.Pisze poniewaz zaladowalem nowe akumulatorki ,energizery' NiMH HR6 typ AA, i wskaznik naladowania baterii w wykrywaczu pokazuje tylko jedna kreske naladowania, choc akumulatorki dopiero co wyjete z ladowarki.
- czw mar 22, 2007 5:22 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garret - Ace 250
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5081
Garret Ace 250
Czesc .
Dzis pierwszy raz wyruszylem naswoje poszukiwania z nowiutkim ACE 250.
Skutecznoscia swa jak na poczatek mnie zadziwil. Szukalem w lesie, gdzie wczesniej sie dowiedzialem ze w 1 wojnie św. przechodzil front. Znalazlem kilka pociskow od mauserka a miedzy nimi znajdowalem kule olowiane ...
Dzis pierwszy raz wyruszylem naswoje poszukiwania z nowiutkim ACE 250.
Skutecznoscia swa jak na poczatek mnie zadziwil. Szukalem w lesie, gdzie wczesniej sie dowiedzialem ze w 1 wojnie św. przechodzil front. Znalazlem kilka pociskow od mauserka a miedzy nimi znajdowalem kule olowiane ...
- pn mar 19, 2007 5:51 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garret - Ace 250
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5081
Re: Garret - Ace 250
Czesc.
Dziekuje Ci ProScanie za naprawde wyjasniajaca i rozwiewajaca moje przypuszczenia odpowiedz.Zaraz zloze do ,,Vikinga'' - zamowienie na nowy sprzecik. Oczywiscie moj to byl blad (ortografia), sorki. Narazie. znajde tym sprzecikiem np bagnet,chelm ?
Oczywiście, że tak (chociaż Chełm trafić ...
Dziekuje Ci ProScanie za naprawde wyjasniajaca i rozwiewajaca moje przypuszczenia odpowiedz.Zaraz zloze do ,,Vikinga'' - zamowienie na nowy sprzecik. Oczywiscie moj to byl blad (ortografia), sorki. Narazie. znajde tym sprzecikiem np bagnet,chelm ?
Oczywiście, że tak (chociaż Chełm trafić ...
- ndz mar 18, 2007 10:10 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garret - Ace 250
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5081
Garret - Ace 250
Siemka wszystkim forumowiczom.
Troszke sie dzisiaj naczytalem o wykrywaczach.Przyznam sie jako poczatkujacy , troche zglupialem zamiast sie doszkolic.Duzo sie pisze o sprzecie, ale co ma powiedziec ktos calkiem ,,zielony'' w te klocki , skoro moze nawet nie trzymal w rece zadnego wykrywacza.
Zapal ...
Troszke sie dzisiaj naczytalem o wykrywaczach.Przyznam sie jako poczatkujacy , troche zglupialem zamiast sie doszkolic.Duzo sie pisze o sprzecie, ale co ma powiedziec ktos calkiem ,,zielony'' w te klocki , skoro moze nawet nie trzymal w rece zadnego wykrywacza.
Zapal ...