Troszke sie dzisiaj naczytalem o wykrywaczach.Przyznam sie jako poczatkujacy , troche zglupialem zamiast sie doszkolic.Duzo sie pisze o sprzecie, ale co ma powiedziec ktos calkiem ,,zielony'' w te klocki , skoro moze nawet nie trzymal w rece zadnego wykrywacza.
Zapal poszukiwania i mnie tez dopadl , zwlaszcza ze wiosna za pasem , i mozna sobie poszperac w terenie . Ze wszystkich wykrywaczy metali , szegolnie zapadl mi na uwadze GARRET ACE 250, i od razu powiem ze nie oczekuje od niego tego ze zaraz znajde czolg .
I tu mam pytanie do ProScana : czy oprucz np. monetek, lusek od naboi znajde tym sprzecikiem np bagnet,chelm ? Moze taki temat byl nieraz poruszony , ale nigdy zawiele porad.