Znaleziono 49 wyników

autor: SZZ
wt sty 26, 2010 3:21 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Whites'y: 5900di pro sl, 6000di pro sl, XL PRO
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2730

Whites'y: 5900di pro sl, 6000di pro sl, XL PRO

Witam,
czym się różnią od siebie następujące modele Whites'a:
- 5900di pro sl,
- 6000di pro sl,
- XL PRO.
Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam.
SZZ
autor: SZZ
śr maja 13, 2009 8:43 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Tesoro Cortes
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 77975

Re: Tesoro Cortes

Jest taka możliwość. U Proscana są wyłączone prywatne wiadomości więc skontaktuj się ze mną na adres szz@o2.pl
Pozdrawiam
autor: SZZ
wt maja 12, 2009 11:33 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Tesoro Cortes
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 77975

Re: Tesoro Cortes

A czemu nie F75? Ma jeden przycisk i jedno pokrętło, co pozwala zmieniać ustawienia operując tylko kciukiem. CZ-3D to już dosyć starszawa konstrukcja.
Przy odrobinie wprawy namierzanie cewką DD nie stanowi żadnego problemu i pin point nie jest potrzebny, bo przełączanie się jest tylko stratą czasu ...
autor: SZZ
pt maja 08, 2009 8:33 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Tesoro Cortes
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 77975

Re: Tesoro Cortes


Wypada poczekać na nowy model Tesoro może coś dobrego wprowadzą na rynek
A dlaczego kolego uparłeś się na zabawkę marki Tesoro? Kumpel przesiadł się z ciężkiego i nieporęcznego Sovereigna GT na X-terrę 70 i jest bardzo zadowolony bo sprzęt ma niezły zasięg, jest lekki i ergonomiczny, nie żre ...
autor: SZZ
czw maja 07, 2009 8:12 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Tesoro Cortes
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 77975

Re: Tesoro Cortes

Witam,
rzadko zaglądam na forum Proscana i nie czytałem tego wątku, więc zabieram głos dopiero teraz, po otrzymaniu linku od Proscana (dziękuję).
Cortes to dla mnie już odległa przeszłość. Po nim był Sovereign GT, Whites XLT, a jest F75. Generalnie oceniam Cortesa jako wykrywacz słaby, wrażliwy ...
autor: SZZ
pt lut 20, 2009 11:48 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Słuchawki do Fishera F 75
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 10639

Re: Słuchawki do Fishera F 75

zawsze mam wątpliwości czy na pole można wjechać mercedesem
Chodziło mi oczywiście o produkowany przed 30 laty, słynny z trwałości model mercedesa zwany "beczką". Miał to być żart, ale chyba mi nie wyszedł
Pofatygowałem się dziś do Vikinga i nabyłem Kossy UR 30 drogą kupna.
Jeszcze raz ...
autor: SZZ
pt lut 20, 2009 9:07 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Słuchawki do Fishera F 75
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 10639

Re: Słuchawki do Fishera F 75

Jeśli jest to stara "beczka" to czemu nie?
Serdecznie dziękuję za opinię i pozdrawiam :D
SZZ
autor: SZZ
pt lut 20, 2009 8:50 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Słuchawki do Fishera F 75
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 10639

Re: Słuchawki do Fishera F 75

Serdecznie dziękuję za opinię i poradę
Interesuje mnie zwłaszcza, czy na słuchawkach Koss można lepiej wyłapywać słabe, głębokie sygnały niż na słuchawkach Garreta. Dał mi niedawno impuls do myślenia o tym głęboki słaby sygnał, który słychać było tylko przy machnięciu w jedną stroną, a przy ...
autor: SZZ
czw lut 19, 2009 5:01 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Słuchawki do Fishera F 75
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 10639

Słuchawki do Fishera F 75

Witam,
czy słuchawki Koss UR 30 będą dobrze współpracowały z Fisherem F 75?
Jakie inne słuchawki możecie polecić do tego wykrywacza?

Z góry dziękuję za informacje na ten temat.
Pozdrawiam
SZZ
autor: SZZ
czw lip 10, 2008 8:31 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: F 75 - położenie języka spustu przy strojeniu i resecie
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5243

Re: F 75 - położenie języka spustu przy strojeniu i resecie

Dzięki za wyjaśnienie moich wątpliwości. Wreszcie jest dla mnie jasne, że
DO PRZODU=OD SIEBIE=DO DOŁU.
A w pistolecie (i każdej innej broni palnej) spust ściąga się wyłącznie do siebie.
Pozdrawiam :pa
autor: SZZ
czw lip 10, 2008 12:54 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: F 75 - położenie języka spustu przy strojeniu i resecie
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5243

F 75 - położenie języka spustu przy strojeniu i resecie

Witam,
czy przełączyć SPUST DO PRZODU przy strojeniu do gruntu i resecie F75 oznacza przełączenie spustu DO DOŁU?

Pytam dlatego, że spust w F75 podobnie jak w XLT można przełączyć do góry, do dołu lub wcisnąć i przy jakiejś operacji, z tego co pamiętam, ten spust w XLT trzeba było wcisnąć ...
autor: SZZ
śr lip 09, 2008 12:06 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Minelab Explorer czy Fisher F75
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 10091

Re: Minelab Explorer czy Fisher F75

yas pisze:zobaczę czy wybiore sovereign gt czy explorera, bo skoro osiągami się nie róznią tylko ten wyświetlacz to nie robi mi to takiej różnicy, a słuch mam dobry :)

Z moich obserwacji wynika, że Explorer SE jest dużo głębszy od Sovereigna GT.
Pozdrawiam
autor: SZZ
wt cze 10, 2008 6:00 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Notch w F75
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6900

Re: Notch w F75

Dzięki za radę :) Dopiero teraz zauważyłem podany link. Pewnie na skutek zmęczenia wczoraj go nie dostrzegłem.
Pozdrawiam serdecznie :pa
autor: SZZ
pn cze 09, 2008 8:48 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Notch w F75
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6900

Re: Notch w F75

Dzięki wam Panowie za wypowiedzi w temacie Pytam dlatego, bo mam świadomość, że dyskryminacja skraca zasięg, co jest mi dobrze znane z Cortesa.
Przypomniało mi się, że Diabelski napisał kiedyś, że w F75 można wyciąć funkcją notch drobne żelazo i w ten sposób nie traci się na zasięgu. Czy możesz to ...
autor: SZZ
pn cze 09, 2008 8:17 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Notch w F75
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6900

Notch w F75

Witam,
Szanowny Proscanie, męczy mnie taka kwestia - dlaczego żeby ustawić notch w F75 trzeba zresetować - przywrócić ustawienia fabryczne wykrywacza?
Czy inczej nie da się?
Pozdrawiam