Znaleziono 4 wyniki
- śr wrz 05, 2007 9:13 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: ACE 250 - wymiana kabla.
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4825
ACE 250 - wymiana kabla.
Witam. W moim ACE 250 zauważam już od dłuższego czasu pewną dolegliwość -bardzo częste wzbudzanie się wykrywacza. Przyczyną prawdopodobnie jest uszkodzenie przykręcanej wtyczki kabla lub jego łączenie z cewką. W związku z czym mam pytanie: czy taka usterka objęta jest gwarancją (Viking), jeśli nie ...
- wt maja 15, 2007 9:56 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Minelab Quattro MP vs X-TERRA 70
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 11123
Re: Minelab Quattro MP vs X-TERRA 70
Witam! Dzięki wielkie za podzielenie się swoimi opiniami. Mam możliwość pochodzenia z X70 i z pewnością z tej możliwości skorzystam. Gorzej będzie z Quattro... Ciężka decyzja
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
- ndz maja 13, 2007 7:08 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Minelab Quattro MP vs X-TERRA 70
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 11123
Re: Minelab Quattro MP vs X-TERRA 70
Może dowiem się chociaż, który z nich jest bardziej stabilny i który lepiej spisuje się w zaśmieconych miejscach?
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
- sob maja 12, 2007 4:22 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Minelab Quattro MP vs X-TERRA 70
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 11123
Minelab Quattro MP vs X-TERRA 70
Witam wszystkich! Zamierzam w najbliższym czasie zamienić wykrywacz na nieco lepszy niż mam obecnie (ACE 250). Padło na Minelaba, zastanawiam się nad dwoma modelami: Quattro MP i X-TERRA 70. Przeczytałem już o nich sporo, szczególnie o X-TERRA 70 ale chciałbym poznać jeszcze kilka opinii. Swoje ...