Znaleziono 4 wyniki
- pn gru 26, 2011 11:05 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4353
Re: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?
Tak. Napisz co Ci nie pasuje, wyjaśnię. (u mnie chodziło o wykrywacz f75).
- pn gru 26, 2011 1:23 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4353
Re: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?
To pewny sprzedawca.
Ja dostałem gwarancję liczoną od chwili gdy sprzęt był u mnie. W tym roku z niej skorzystałem, sprzedający odpowiedział błyskawicznie. Konkretny, rzetelny, nie robił najmniejszych problemów. Wykrywacz wrócił ze Stanów stosunkowo szybko, nie poniosłem żadnych kosztów.
Ja dostałem gwarancję liczoną od chwili gdy sprzęt był u mnie. W tym roku z niej skorzystałem, sprzedający odpowiedział błyskawicznie. Konkretny, rzetelny, nie robił najmniejszych problemów. Wykrywacz wrócił ze Stanów stosunkowo szybko, nie poniosłem żadnych kosztów.
- wt cze 12, 2007 9:03 pm
- Forum: Prace związane z wykrywaczami
- Temat: Czy wykrywacz był używany?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 10807
Czy wykrywacz był używany?
Witam
Czy z naukowego punktu widzenia da się jednoznacznie ustalić że dany wykrywacz (konkretnie cxII garretta) był lub nie był używany w przeciągu np 12 miesięcy?
Czy da się wykluczyć że był używany? i uzasadnić to w sposób nie budzący wątpliwości tak, żeby taka opinia mogła być dowodem w ...
Czy z naukowego punktu widzenia da się jednoznacznie ustalić że dany wykrywacz (konkretnie cxII garretta) był lub nie był używany w przeciągu np 12 miesięcy?
Czy da się wykluczyć że był używany? i uzasadnić to w sposób nie budzący wątpliwości tak, żeby taka opinia mogła być dowodem w ...
- wt cze 05, 2007 12:12 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: najlepszy na militarke i inne przedmioty rownierz:/
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 4154