Znaleziono 4 wyniki

autor: Rafals
pn gru 26, 2011 11:05 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4353

Re: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?

Tak. Napisz co Ci nie pasuje, wyjaśnię. (u mnie chodziło o wykrywacz f75).
autor: Rafals
pn gru 26, 2011 1:23 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4353

Re: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?

To pewny sprzedawca.
Ja dostałem gwarancję liczoną od chwili gdy sprzęt był u mnie. W tym roku z niej skorzystałem, sprzedający odpowiedział błyskawicznie. Konkretny, rzetelny, nie robił najmniejszych problemów. Wykrywacz wrócił ze Stanów stosunkowo szybko, nie poniosłem żadnych kosztów.
autor: Rafals
wt cze 12, 2007 9:03 pm
Forum: Prace związane z wykrywaczami
Temat: Czy wykrywacz był używany?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 10807

Czy wykrywacz był używany?

Witam
Czy z naukowego punktu widzenia da się jednoznacznie ustalić że dany wykrywacz (konkretnie cxII garretta) był lub nie był używany w przeciągu np 12 miesięcy?

Czy da się wykluczyć że był używany? i uzasadnić to w sposób nie budzący wątpliwości tak, żeby taka opinia mogła być dowodem w ...