Witam,
Do Frozzer - może nie wciskasz wysięgnika do końca gniazda. Wtedy faktycznie zacisk może być luźny i wysięgnik może wypadać. Czy zacisk łączący dolny i górny wysięgnik masz skierowany do dołu czy do góry?
Pozdrawiam,
Grzechutor
Znaleziono 6 wyników
- śr cze 04, 2008 3:34 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: "wylatająca" tyczka w explorerze se
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 24372
- pn lut 19, 2007 3:29 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Ceny wykrywaczy
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5874
Re: Ceny wykrywaczy
Witam,
Na prośbę PROSCANa odpowiadam na zadane wyżej pytania:
1. W sezonie zimowym oraz w okresie świątecznym ceny na część wykrywaczy są promocyjne. Poza tym często dodawane są do wykrywaczy jakieś akcesoria. Zapraszam do zaglądania na naszą stronę, tam wszystkie promocje są na bieżąco ...
Na prośbę PROSCANa odpowiadam na zadane wyżej pytania:
1. W sezonie zimowym oraz w okresie świątecznym ceny na część wykrywaczy są promocyjne. Poza tym często dodawane są do wykrywaczy jakieś akcesoria. Zapraszam do zaglądania na naszą stronę, tam wszystkie promocje są na bieżąco ...
- czw mar 02, 2006 9:00 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewka 10,5"" do ID Excela
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 8497
Re: Cewka 10,5"" do ID Excela
Witam,
Do Fishera ID EXCEL nie pasuje cewka 10,5" od Fishera COIN STRIKE.
ID EXCEL może pracować tylko z cewką 8"., tak jak przewidział to producent.
Pozdrawiam,
Grzechutor
Do Fishera ID EXCEL nie pasuje cewka 10,5" od Fishera COIN STRIKE.
ID EXCEL może pracować tylko z cewką 8"., tak jak przewidział to producent.
Pozdrawiam,
Grzechutor
- wt lut 14, 2006 8:56 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: GTP 1350, Prizm IV czy X-Terra 50?
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8408
Re: GTP 1350, Prizm IV czy X-Terra 50?
Witam,
Minelab SOVEREIGN GT jest sprzedawany w zestawie z akumulatorem NiMH. Akumulator jest zainstalowany na stałe w pakiecie, wyglądającym niemal identycznie jak zasobnik na baterie. Akumulator jest ładowany przez ładowarkę Minelaba. Dodatkowo w zestawie znajduje się również zasobnik na baterie ...
Minelab SOVEREIGN GT jest sprzedawany w zestawie z akumulatorem NiMH. Akumulator jest zainstalowany na stałe w pakiecie, wyglądającym niemal identycznie jak zasobnik na baterie. Akumulator jest ładowany przez ładowarkę Minelaba. Dodatkowo w zestawie znajduje się również zasobnik na baterie ...
- pn sty 30, 2006 9:19 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Wskaźnik do Sovereign GT
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3226
Re: Wskaźnik do Sovereign GT
Witam,
Nie powinno być problemów z używaniem wskaźnika od Sovereigna Elite z Sovereignem GT.
Pozdrawiam,
Grzechutor
Nie powinno być problemów z używaniem wskaźnika od Sovereigna Elite z Sovereignem GT.
Pozdrawiam,
Grzechutor
- śr gru 28, 2005 11:41 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Modernizacja Minelab Muszkieter
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 8534
Re: Modernizacja Minelab Muszkieter
Witam,
Podłokietnik do Minelaba SOVEREIGNA składa się z dwóch metalowych części, śrubek do montażu, osłony neoprenowej, podpórki, paska i szyny do montażu elektroniki. Cena kompletnego podłokietnika w Vikingu w Warszawie wynosi 200 zł.
Pozdrawiam,
Grzechutor
Podłokietnik do Minelaba SOVEREIGNA składa się z dwóch metalowych części, śrubek do montażu, osłony neoprenowej, podpórki, paska i szyny do montażu elektroniki. Cena kompletnego podłokietnika w Vikingu w Warszawie wynosi 200 zł.
Pozdrawiam,
Grzechutor