pozdrawiam głupi użytkownik F75
Znaleziono 58 wyników
- wt lip 12, 2016 9:53 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher F 75 - problem
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 55360
Re: Fisher F 75 - problem
ogółem po co jest to forum stworzone przez pana
Chyba jest Pan zmęczony nami czyli głupimi użytkownikami detektorów metali .
pozdrawiam głupi użytkownik F75
pozdrawiam głupi użytkownik F75
- ndz lip 10, 2016 10:12 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher F 75 - problem
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 55360
Re: Fisher F 75 - problem
A ja wciąż walczę z ty fisherkiem f75 kupiłem nową cewkę Ultimatte 13 przez pewien czas było ok ale teraz ma dziwny objaw a mianowicie przy dyskryminacji 0-4 bardzo się wzbudza nie da się z szukać (zmiana sensitivity niema zbyt dużego znaczenia) ale od 5- wzwyż zanikają zakłócenia, zmiana cewki na ...
- ndz lis 18, 2012 11:48 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher F 75 - problem
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 55360
Re: Fisher F 75 - problem
to prawda nagrzala mi się w samochodzie od slońca ale po tym byla znośna. Wyniki na żelazo są ok ale kolory slabo, bardzo slabo jeszcze poeksperymentuje z ustawieniami przed zakupem cewki 
- czw lis 15, 2012 10:59 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher F 75 - problem
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 55360
Re: Fisher F 75 - problem
mam pytanie kiedyś Pan mi stroil cewkę od F75 byly z nią jakieś problemy ze szczelnością itp.
Zauważylem że mój f75 slabo widzi kolory jak widzi to plytko oraz brak stabilności trzaski itp , próbowalem różnych ustawień ze slabymi rezultatami na żelazo jeszcze jako tako .
Czy to oznacza że cewka ...
Zauważylem że mój f75 slabo widzi kolory jak widzi to plytko oraz brak stabilności trzaski itp , próbowalem różnych ustawień ze slabymi rezultatami na żelazo jeszcze jako tako .
Czy to oznacza że cewka ...
- śr paź 12, 2011 9:09 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Stowarzyszenia
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 12514
Re: Stowarzyszenia
a stowarzyszenie poszukiwaczy meteorytów
nie muszą mieć pozwolenia od konserwatora zabytków
nie muszą mieć pozwolenia od konserwatora zabytków
- śr paź 12, 2011 8:58 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: TF 900 masakryczne strojenie
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5945
Re: TF 900 masakryczne strojenie
hy ja też ma z tym problem mój TF900 po stojeniu do runtu lub próbie stojenia, nigdy nie uzyskałem idealnej nastawy zawsze reaguje po zmianie wysokości czy w górę czy w dół popiarduje 
- śr cze 22, 2011 5:42 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher F75 - części zamienne
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9844
Re: Fisher F75 - części zamienne
nie wiem o co chodzi z tą delikatnością F75
mi nic się nie łamie nie urywa nie lata a biegam po lasach już chyba 3 rok z tym sprzętem co do sondy to mam inne zdanie 

- pt cze 17, 2011 6:56 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher F 75 - problem
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 55360
Re: Fisher F 75 - problem
Co za kapryśne ustrojstwo dziś już wszystko w porządku to wina nagrzania się wykrywacza w samochodzie .
Mam teoretycze pytanie zauważyłem że przy włączonym wykrywaczu dotknięcie metalowej wtyczki od cewki F75 reaguje ale po odkręceniu wtyki od detektora i dotykaniu metalowego gwintu przy elektonice ...
Mam teoretycze pytanie zauważyłem że przy włączonym wykrywaczu dotknięcie metalowej wtyczki od cewki F75 reaguje ale po odkręceniu wtyki od detektora i dotykaniu metalowego gwintu przy elektonice ...
- pt cze 17, 2011 5:24 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher F 75 - problem
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 55360
Re: Fisher F 75 - problem
Nie widzę żadnych odkształceń ani przebarwień za krótko była na słońcu , czy w srodku SONDY coś mogło sie roztopić ?
Aż tak tragicznie to nie jest ale było lepiej brrr
Aż tak tragicznie to nie jest ale było lepiej brrr
- czw cze 16, 2011 9:49 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher F 75 - problem
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 55360
Re: Fisher F 75 - problem
wczoraj dwie godziny w terenie i super stabilny ale dziś zostawiłem go w samochodzie na słońcu
i jak go włączyłem dyskoteka
po odłączeniu cewki przestaje wariować.
Po godzinie w cieniu uspokoil się ale nie działa tak jak wczoraj są zakłucenia czy to normale
i jak go włączyłem dyskoteka
po odłączeniu cewki przestaje wariować.
Po godzinie w cieniu uspokoil się ale nie działa tak jak wczoraj są zakłucenia czy to normale
- wt cze 14, 2011 8:44 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher F 75 - problem
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 55360
Re: Fisher F 75 - problem
ok ale widzę że już jest lepiej
zobacze w terenie 
zobacze w terenie 
- czw cze 09, 2011 6:02 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher F 75 - problem
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 55360
Re: Fisher F 75 - problem
super
ale proszę wysłać w poniedziałek za pobraniem bo nie chciał bym że by walał się na poczcie przez weeked.
ale proszę wysłać w poniedziałek za pobraniem bo nie chciał bym że by walał się na poczcie przez weeked.- czw cze 09, 2011 4:17 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher F 75 - problem
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 55360
Re: Fisher F 75 - problem
Witam
Proszę się nie śpieszyć z f 75 na spokojnie może Pan wysłać po niedzieli
Proszę się nie śpieszyć z f 75 na spokojnie może Pan wysłać po niedzieli

- wt cze 07, 2011 5:58 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Modernizacja discovery TF 900
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9827
Re: Modernizacja discovery TF 900
hyyy i co z tą przeróbką TF900
jest to wogóle możliwe bo mój też słabo stabilny jest aczkolwiek był na przeglądzie u ProScana i nic nie wykazało zero usterki
- śr cze 01, 2011 8:24 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Fisher F 75 - problem
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 55360
Re: Fisher F 75 - problem
uuuu nieszczelna
a ja ją wodą myłem jednak ta linia produkcyjna w Chinach odbija się na jakości
da się z tym coś zrobić
da się z tym coś zrobić