Znaleziono 58 wyników

autor: topor1
wt lip 12, 2016 9:53 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F 75 - problem
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 55360

Re: Fisher F 75 - problem

ogółem po co jest to forum stworzone przez pana :?: Chyba jest Pan zmęczony nami czyli głupimi użytkownikami detektorów metali . :shock:
pozdrawiam głupi użytkownik F75 :D
autor: topor1
ndz lip 10, 2016 10:12 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F 75 - problem
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 55360

Re: Fisher F 75 - problem

A ja wciąż walczę z ty fisherkiem f75 kupiłem nową cewkę Ultimatte 13 przez pewien czas było ok ale teraz ma dziwny objaw a mianowicie przy dyskryminacji 0-4 bardzo się wzbudza nie da się z szukać (zmiana sensitivity niema zbyt dużego znaczenia) ale od 5- wzwyż zanikają zakłócenia, zmiana cewki na ...
autor: topor1
ndz lis 18, 2012 11:48 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F 75 - problem
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 55360

Re: Fisher F 75 - problem

to prawda nagrzala mi się w samochodzie od slońca ale po tym byla znośna. Wyniki na żelazo są ok ale kolory slabo, bardzo slabo jeszcze poeksperymentuje z ustawieniami przed zakupem cewki :cry:
autor: topor1
czw lis 15, 2012 10:59 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F 75 - problem
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 55360

Re: Fisher F 75 - problem

mam pytanie kiedyś Pan mi stroil cewkę od F75 byly z nią jakieś problemy ze szczelnością itp.
Zauważylem że mój f75 slabo widzi kolory jak widzi to plytko oraz brak stabilności trzaski itp , próbowalem różnych ustawień ze slabymi rezultatami na żelazo jeszcze jako tako .
Czy to oznacza że cewka ...
autor: topor1
śr paź 12, 2011 9:09 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Stowarzyszenia
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 12514

Re: Stowarzyszenia

a stowarzyszenie poszukiwaczy meteorytów :?:
nie muszą mieć pozwolenia od konserwatora zabytków
autor: topor1
śr paź 12, 2011 8:58 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: TF 900 masakryczne strojenie
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5945

Re: TF 900 masakryczne strojenie

hy ja też ma z tym problem mój TF900 po stojeniu do runtu lub próbie stojenia, nigdy nie uzyskałem idealnej nastawy zawsze reaguje po zmianie wysokości czy w górę czy w dół popiarduje :evil:
autor: topor1
śr cze 22, 2011 5:42 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F75 - części zamienne
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 9844

Re: Fisher F75 - części zamienne

nie wiem o co chodzi z tą delikatnością F75 :shock: mi nic się nie łamie nie urywa nie lata a biegam po lasach już chyba 3 rok z tym sprzętem co do sondy to mam inne zdanie :-k
autor: topor1
pt cze 17, 2011 6:56 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F 75 - problem
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 55360

Re: Fisher F 75 - problem

Co za kapryśne ustrojstwo dziś już wszystko w porządku to wina nagrzania się wykrywacza w samochodzie .
Mam teoretycze pytanie zauważyłem że przy włączonym wykrywaczu dotknięcie metalowej wtyczki od cewki F75 reaguje ale po odkręceniu wtyki od detektora i dotykaniu metalowego gwintu przy elektonice ...
autor: topor1
pt cze 17, 2011 5:24 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F 75 - problem
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 55360

Re: Fisher F 75 - problem

Nie widzę żadnych odkształceń ani przebarwień za krótko była na słońcu , czy w srodku SONDY coś mogło sie roztopić ?

Aż tak tragicznie to nie jest ale było lepiej brrr
autor: topor1
czw cze 16, 2011 9:49 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F 75 - problem
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 55360

Re: Fisher F 75 - problem

wczoraj dwie godziny w terenie i super stabilny ale dziś zostawiłem go w samochodzie na słońcu ](*,) i jak go włączyłem dyskoteka #-o po odłączeniu cewki przestaje wariować.
Po godzinie w cieniu uspokoil się ale nie działa tak jak wczoraj są zakłucenia czy to normale :?:
autor: topor1
wt cze 14, 2011 8:44 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F 75 - problem
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 55360

Re: Fisher F 75 - problem

ok ale widzę że już jest lepiej =D> zobacze w terenie :pa
autor: topor1
czw cze 09, 2011 6:02 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F 75 - problem
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 55360

Re: Fisher F 75 - problem

super =D> ale proszę wysłać w poniedziałek za pobraniem bo nie chciał bym że by walał się na poczcie przez weeked.
autor: topor1
czw cze 09, 2011 4:17 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F 75 - problem
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 55360

Re: Fisher F 75 - problem

Witam
Proszę się nie śpieszyć z f 75 na spokojnie może Pan wysłać po niedzieli :pa
autor: topor1
wt cze 07, 2011 5:58 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Modernizacja discovery TF 900
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 9827

Re: Modernizacja discovery TF 900

hyyy i co z tą przeróbką TF900 :?: jest to wogóle możliwe bo mój też słabo stabilny jest aczkolwiek był na przeglądzie u ProScana i nic nie wykazało zero usterki
autor: topor1
śr cze 01, 2011 8:24 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F 75 - problem
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 55360

Re: Fisher F 75 - problem

uuuu nieszczelna :shock: a ja ją wodą myłem jednak ta linia produkcyjna w Chinach odbija się na jakości :evil:
da się z tym coś zrobić :?: