Witam !!!
Gospodarzu sam widzisz ,że jest potrzeba aby z proscana zrobić ASO Minelab Polska i nie broń się przed tym bo to my klienci jesteśmy dla Minelaba a nie odwrotnie .
Reasumując proszę otworzyć w firmie dział handlowy a klientów już Pan Piotr już ma w naszej postaci i jak mówi ...
Znaleziono 13 wyników
- śr mar 31, 2010 4:26 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: kabel do explorera
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 17238
- wt mar 30, 2010 10:15 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab ETrac
- Odpowiedzi: 36
- Odsłony: 37402
Re: Minelab E Trak
Witam !
Dziękuję za pomoc w ustalaniu przyczyny chwilowego zgonu w e-tracu.Pokazało się światełko w tunelu na naprawę gwarancyjną .
Do tej pory tylko pyka w głośniku i nic, pomimo przyjaznej pokojowej temperatury.
Pozdrawiam Cezarian
Dziękuję za pomoc w ustalaniu przyczyny chwilowego zgonu w e-tracu.Pokazało się światełko w tunelu na naprawę gwarancyjną .
Do tej pory tylko pyka w głośniku i nic, pomimo przyjaznej pokojowej temperatury.
Pozdrawiam Cezarian
- wt mar 30, 2010 10:08 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: kabel do explorera
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 17238
Re: kabel do explorera
Witam !
To jest moim zdaniem nie dopuszczalne aby u proscana nie było można było zlecić naprawy ponieważ on nie ma części lub kupić u niego ,to jakiś absurd a on posłusznie wysyła wszystkich do vik..... .
Czy firma minelab nie traktuje poważnie swoich klientów gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych ...
To jest moim zdaniem nie dopuszczalne aby u proscana nie było można było zlecić naprawy ponieważ on nie ma części lub kupić u niego ,to jakiś absurd a on posłusznie wysyła wszystkich do vik..... .
Czy firma minelab nie traktuje poważnie swoich klientów gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych ...
- pn mar 29, 2010 7:09 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab ETrac
- Odpowiedzi: 36
- Odsłony: 37402
Re: Minelab E Trak
Witam !!
Panie kochany gospodarzu ,oczywiście wysuszę detektor ale czy nie ma jakieś wskazówki dla biednego użytkownika??na wysyłaniu sprzętu stracę dużo czasu a sezon w pełni ,może jakaś szybka naprawa na miejscu???
czy raczej to ciężki kaliber i słać do gwaranta??
Pozdrawiam Cezarian
p.s ...
Panie kochany gospodarzu ,oczywiście wysuszę detektor ale czy nie ma jakieś wskazówki dla biednego użytkownika??na wysyłaniu sprzętu stracę dużo czasu a sezon w pełni ,może jakaś szybka naprawa na miejscu???
czy raczej to ciężki kaliber i słać do gwaranta??
Pozdrawiam Cezarian
p.s ...
- ndz mar 28, 2010 5:02 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab ETrac
- Odpowiedzi: 36
- Odsłony: 37402
Re: Minelab E Trak
Witam !
Dzięki za słowa otuchy ,na pewno się przydadzą i oby słowa były prorocze bo jak nie to już kupiłem żyletki
Pozdrawiam Cezarian
Dzięki za słowa otuchy ,na pewno się przydadzą i oby słowa były prorocze bo jak nie to już kupiłem żyletki
Pozdrawiam Cezarian
- ndz mar 28, 2010 12:33 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab ETrac
- Odpowiedzi: 36
- Odsłony: 37402
Re: Minelab E Trak
Witam !
Mam problem podobnej natury ,dlatego skorzystam z istniejącego wątku i opowiem po krotce co mnie spotkało.
Byłem sobie na spacerze w troszkę deszczowy dzień ,ale do końca spaceru wykrywacz e-trac spisywał się nie nagannie i dlatego nie pomyślałem aby zabrać go do domu. Zostawiłem go w ...
Mam problem podobnej natury ,dlatego skorzystam z istniejącego wątku i opowiem po krotce co mnie spotkało.
Byłem sobie na spacerze w troszkę deszczowy dzień ,ale do końca spaceru wykrywacz e-trac spisywał się nie nagannie i dlatego nie pomyślałem aby zabrać go do domu. Zostawiłem go w ...
- czw gru 25, 2008 10:30 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Jak sformatować poprawnie aku do ex se????
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5291
Re: Jak sformatować poprawnie aku do ex se????
Witam!!!!
Przyjmuje te informacje za dobrą monetę i zrobię dokładnie to co Koledzy sugerujecie czyli sprzedam ten aku i kupie pusty zasobnik oraz dobre aku w paluszkach a ładowarkę już mam (BC 900) .W ładowarce tej mam pełną kontrole na ładowaniem i nie tylko.
Reasumując aku do se jest za drogie ...
Przyjmuje te informacje za dobrą monetę i zrobię dokładnie to co Koledzy sugerujecie czyli sprzedam ten aku i kupie pusty zasobnik oraz dobre aku w paluszkach a ładowarkę już mam (BC 900) .W ładowarce tej mam pełną kontrole na ładowaniem i nie tylko.
Reasumując aku do se jest za drogie ...
- czw gru 25, 2008 11:03 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Jak sformatować poprawnie aku do ex se????
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5291
Re: Jak sformatować poprawnie aku do ex se????
Witam!!!
No przyznaje zdenerwowałem się troszkę uwagą kolegi kriss.... ponieważ nie można sądzić innych według siebie .
A co do konkurencji to pomyślałem że po takiej mojej odpowiedzi to nic innego nie nasunie się Panu na myśl jak "nie dobra konkurencja znów atakuje'" ,Boże broń.
Po prostu ...
No przyznaje zdenerwowałem się troszkę uwagą kolegi kriss.... ponieważ nie można sądzić innych według siebie .
A co do konkurencji to pomyślałem że po takiej mojej odpowiedzi to nic innego nie nasunie się Panu na myśl jak "nie dobra konkurencja znów atakuje'" ,Boże broń.
Po prostu ...
- wt gru 23, 2008 6:39 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Jak sformatować poprawnie aku do ex se????
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5291
Re: Jak sformatować poprawnie aku do ex se????
Witam!!!!
[...]
Niestety pomimo przeczytania instrukcji mam dalej pytania a myślałem że to forum jest dla tych co chcą wiedzieć więcej niż tylko to co jest w instrukcji.Czy te pytania można tu zadawać ? czy lepiej przeczytać instrukcje i dać sobie spokój??
Wesołych Świąt Bożonarodzeniowych ...
[...]
Niestety pomimo przeczytania instrukcji mam dalej pytania a myślałem że to forum jest dla tych co chcą wiedzieć więcej niż tylko to co jest w instrukcji.Czy te pytania można tu zadawać ? czy lepiej przeczytać instrukcje i dać sobie spokój??
Wesołych Świąt Bożonarodzeniowych ...
- pn gru 22, 2008 12:41 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Jak sformatować poprawnie aku do ex se????
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5291
Jak sformatować poprawnie aku do ex se????
Witam!!!
Stałem się właścicielem nowiutkiego akumulatora do ex se i pytania brzmią :
jak sformatować poprawnie aku do ex se????
czy w ładowarkach minelaba jest jakaś kontrola naładowania akumulatora??
czy dobrze jest rozładować kompletnie aku???
ile godzin ładuje się aku???
jak rozładować ...
Stałem się właścicielem nowiutkiego akumulatora do ex se i pytania brzmią :
jak sformatować poprawnie aku do ex se????
czy w ładowarkach minelaba jest jakaś kontrola naładowania akumulatora??
czy dobrze jest rozładować kompletnie aku???
ile godzin ładuje się aku???
jak rozładować ...
- śr mar 19, 2008 12:44 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Kabel do cewki garretta Gta 350 ultra
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5032
- śr mar 19, 2008 12:43 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Kabel do cewki garretta Gta 350 ultra
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5032
Re: Kabel do cewki garretta Gta 350 ultra
Witam!!!
Dziękuje za szybką odpowiedź i teraz mam pełną jasność co mam dalej robić. Uważam temat za zakończony ,no chyba że ktoś uważa inaczej to proszę bardzo.
Pozdrawiam życząc wesołych świąt !!!!
Dziękuje za szybką odpowiedź i teraz mam pełną jasność co mam dalej robić. Uważam temat za zakończony ,no chyba że ktoś uważa inaczej to proszę bardzo.
Pozdrawiam życząc wesołych świąt !!!!
- wt mar 18, 2008 10:51 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Kabel do cewki garretta Gta 350 ultra
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5032
Kabel do cewki garretta Gta 350 ultra
Witam!!!
Mam parę krótkich pytań aby długo nie zawracać głowy:
1 jaka różnica jest pomiędzy wersją Gta 350 a Gta 350 ultra???
2 ile kosztuje instrukcja do gta 350 ultra?
3 Ile bedzie kosztować zmiana kabla do cewki?
To wszystkie jak narazie pytania ,wiem że sprzęt nie jest naj....ale mój ...
Mam parę krótkich pytań aby długo nie zawracać głowy:
1 jaka różnica jest pomiędzy wersją Gta 350 a Gta 350 ultra???
2 ile kosztuje instrukcja do gta 350 ultra?
3 Ile bedzie kosztować zmiana kabla do cewki?
To wszystkie jak narazie pytania ,wiem że sprzęt nie jest naj....ale mój ...
