Znaleziono 134 wyniki

autor: Kumulus
pn lip 22, 2024 6:36 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Słuchawki Spectra V3i - remont
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 90784

Re: Słuchawki Spectra V3i - remont

Witam ,

Tutaj masz kolego takie plastiki do słuchawek Spectry. Tanio nie jest ale zawsze to jakaś alternatywa.

https://www.ebay.com/itm/225359662743

:pa
autor: Kumulus
pn sie 14, 2023 9:03 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Zasobnik na baterie do White's XLT
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 15046

Re: Zasobnik na baterie do White's XLT

ProScan pisze:Przepraszam Robert, ale nie zauważyłem Twojej reakcji. Wyślij email jeśli temat aktualny.

:pa

proscan
wysłałem :D
autor: Kumulus
wt cze 06, 2023 7:08 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Zasobnik na baterie do White's XLT
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 15046

Re: Zasobnik na baterie do White's XLT

Ja też byłbym zainteresowany . Jeśli jest taka możliwość to wziąłbym 2 szt :)
autor: Kumulus
pn wrz 13, 2021 8:09 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy detektor Rutusa - Atrex
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 20561

Re: Nowy detektor Rutusa - Atrex

Dobra , więc muszę odszczekać to co napisałem wczoraj :wacz

Dziś rano Artur (Saper) zaprosił mnie na testy nowego Rutusa Atrex-a z moimi meteorytami i dziś w południe spotkaliśmy się na jego polu testowym.
Od razu zaznaczam że nie ma mowy abym po dzisiejszym dniu wypowiadał się autorytatywnie o ...
autor: Kumulus
ndz wrz 12, 2021 3:35 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy detektor Rutusa - Atrex
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 20561

Re: Nowy detektor Rutusa - Atrex


Rutus jednak zrobił ogromny postęp w swoich detektorach. I moje marzenie chyba jednak się spełni. Moją ulubioną Spectrę porzuconą przez White'sa zastąpi w końcu nasz polski Rutus.

Moim skromnym zdaniem do Spectry jeszcze Rutusowi baaaardzo daleko choć minęło od premiery Whitesa ponad 10 lat ...
autor: Kumulus
pt wrz 28, 2018 6:30 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Rosyjski sprzęt
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 77373

Re: Rosyjski sprzęt

Cześć ,
Dla tych którzy są biegli w temacie zamieszczam link do nowego "ruskiego" patentu w detekcji metali .

https://patents.google.com/patent/RU2663250C1/en?oq=ru2663250c1

Jako że nie mam pojęcia o elektronice pytam czy jest coś w tym nowego w detekcji metali czy projekt jest delikatnie mówiąc ...
autor: Kumulus
śr lut 08, 2017 10:49 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Pasujące cewki do WHITE`S SPECTRA V3I
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 36859

Re: Pasujące cewki do WHITE`S SPECTRA V3I

Zawsze dbałem i dbam o wszelki sprzęt który posiadam . Nigdy też nie narażałem cewek na wysokie czy bardzo niskie temperatury .
Po każdym wyjściu i wykrywacz i cewki są czyszczone również pod osłonami więc w moim przypadku teorie 2 i 3 są wykluczone.
Spectrę miałem przez 6 lat i sprawdziłem na niej ...
autor: Kumulus
śr lut 08, 2017 8:22 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Pasujące cewki do WHITE`S SPECTRA V3I
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 36859

Re: Pasujące cewki do WHITE`S SPECTRA V3I

W mojej Spectrze jedyną sondą która (przez 3 lata) zachowywała swoje parametry była ukraińska cewka NEL 12"
Standardowe 10" przez 5 lat "zużyłem" 3 szt. Mam dokładnie takie same przekonanie jak @lechowiec
że w Spectrze to TX Boost "psuje" sondy .
autor: Kumulus
czw gru 15, 2016 11:17 am
Forum: Teoria dla opornych
Temat: Częstotliwość???
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 56274

Re: Częstotliwość???

DFX :D
autor: Kumulus
śr gru 17, 2014 9:15 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Cewka DD do XLT
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 9373

Re: Cewka DD do XLT

Jeśli pozwolicie to dorzucę swoje 2 grosze choć nie do końca związane z XLT
Te cewki produkują Ci sami ludzie co i cewki NEL-a . Po kształcie i rozmiarze widać że wyglądają tak samo jak cewki do Golden Mask-a Dlaczego tak jest , nie wiem
Sam posiadam taką samą cewkę tylko dedykowaną do Spectry od ...
autor: Kumulus
pn gru 01, 2014 7:10 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cewki Sondy - waga
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 11038

Re: Cewki Sondy - waga

Tak , moja pierwsza cewka oryginalna made in USA tyle ważyła , bo kabel był "goły" .
Teraz mam nową cewkę kupioną w UK z solidnym kawałkiem ferrytu na kablu , która waży aż 614 gr (bez osłony)
Przypuszczam że waga cewek będzie różna w zależności od wielkości właśnie ferrytu montowanego na kablu

autor: Kumulus
śr paź 22, 2014 7:35 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Rosyjski sprzęt
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 77373

Re: Rosyjski sprzęt

Odgrzeję kotleta 8)

Nie wiem czy zauważyliście zmianę face liftingu rosyjskiego producenta wykrywaczy AKA ?
Jak dla mnie "I śmieszno, i straszno"
To stare rosyjskie (!) powiedzonko pasuje jak ulał do tego co zrobili ! Zresztą zobaczcie sami .... :-k

http://www.aka-detectors.com

:pa
autor: Kumulus
śr wrz 24, 2014 6:24 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Przedłużacze, przedłużki, adaptery - by proscan (galeria)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 25429

Re: Przedłużacze, przedłużki, adaptery - by proscan (galeria

Czy w ofercie jest przewidziany przedłużacz kabla do Whites-a Spectry :roll:

:pa
autor: Kumulus
sob sie 31, 2013 7:37 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Czy sonda 6x10dd od dfx jest kompatybilna z mxt?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2831

Re: Czy sonda 6x10dd od dfx jest kompatybilna z mxt?

Jeśli tylko jest sprawna to TAK 8)

pozdrawiam