Znaleziono 134 wyniki
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: Kumulus
- pn wrz 13, 2021 8:09 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy detektor Rutusa - Atrex
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 20561
Dobra , więc muszę odszczekać to co napisałem wczoraj :wacz
Dziś rano Artur (Saper) zaprosił mnie na testy nowego Rutusa Atrex-a z moimi meteorytami i dziś w południe spotkaliśmy się na jego polu testowym.
Od razu zaznaczam że nie ma mowy abym po dzisiejszym dniu wypowiadał się autorytatywnie o ...
- autor: Kumulus
- ndz wrz 12, 2021 3:35 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy detektor Rutusa - Atrex
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 20561
Rutus jednak zrobił ogromny postęp w swoich detektorach. I moje marzenie chyba jednak się spełni. Moją ulubioną Spectrę porzuconą przez White'sa zastąpi w końcu nasz polski Rutus.
Moim skromnym zdaniem do Spectry jeszcze Rutusowi baaaardzo daleko choć minęło od premiery Whitesa ponad 10 lat ...
- autor: Kumulus
- pt wrz 28, 2018 6:30 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Rosyjski sprzęt
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 77373
Cześć ,
Dla tych którzy są biegli w temacie zamieszczam link do nowego "ruskiego" patentu w detekcji metali .
https://patents.google.com/patent/RU2663250C1/en?oq=ru2663250c1
Jako że nie mam pojęcia o elektronice pytam czy jest coś w tym nowego w detekcji metali czy projekt jest delikatnie mówiąc ...
- autor: Kumulus
- śr lut 08, 2017 10:49 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Pasujące cewki do WHITE`S SPECTRA V3I
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 36859
Zawsze dbałem i dbam o wszelki sprzęt który posiadam . Nigdy też nie narażałem cewek na wysokie czy bardzo niskie temperatury .
Po każdym wyjściu i wykrywacz i cewki są czyszczone również pod osłonami więc w moim przypadku teorie 2 i 3 są wykluczone.
Spectrę miałem przez 6 lat i sprawdziłem na niej ...
- autor: Kumulus
- śr lut 08, 2017 8:22 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Pasujące cewki do WHITE`S SPECTRA V3I
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 36859
W mojej Spectrze jedyną sondą która (przez 3 lata) zachowywała swoje parametry była ukraińska cewka NEL 12"
Standardowe 10" przez 5 lat "zużyłem" 3 szt. Mam dokładnie takie same przekonanie jak @lechowiec
że w Spectrze to TX Boost "psuje" sondy .
- autor: Kumulus
- śr gru 17, 2014 9:15 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Cewka DD do XLT
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 9373
Jeśli pozwolicie to dorzucę swoje 2 grosze choć nie do końca związane z XLT
Te cewki produkują Ci sami ludzie co i cewki NEL-a . Po kształcie i rozmiarze widać że wyglądają tak samo jak cewki do Golden Mask-a Dlaczego tak jest , nie wiem
Sam posiadam taką samą cewkę tylko dedykowaną do Spectry od ...
- autor: Kumulus
- pn gru 01, 2014 7:10 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewki Sondy - waga
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 11038
Tak , moja pierwsza cewka oryginalna made in USA tyle ważyła , bo kabel był "goły" .
Teraz mam nową cewkę kupioną w UK z solidnym kawałkiem ferrytu na kablu , która waży aż 614 gr (bez osłony)
Przypuszczam że waga cewek będzie różna w zależności od wielkości właśnie ferrytu montowanego na kablu