Osłonka przełożona z :
http://www.whitesmetaldetecting.com/whites_bm950_loops.jpg
Gdzie trzymała się bardzo dobrze, nie spadała, piach praktycznie się nie dostawał.
Na
http://www.detektoren.at/images/mxt2.jpg
Gdzie z kolei jest luźna, spada itd ....
Nie ...
Znaleziono 6 wyników
- pn wrz 20, 2010 7:51 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Osłona cewki ECLIPSE 950
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5864
- sob wrz 18, 2010 1:38 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Osłona cewki ECLIPSE 950
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5864
Osłona cewki ECLIPSE 950
Witam.
Chodzi mi po głowie takie pytanko : czy między cewkami 9,5 cala do różnych modeli Whites'a występowały minimalne różnice w rozmiarze ? Mam taki problem z osłonką do cewki. Osłonka używana na starym Classicu jest najwyraźniej ciut za duża do MXT Nie trzyma się ona za dobrze, gromadzą się ...
Chodzi mi po głowie takie pytanko : czy między cewkami 9,5 cala do różnych modeli Whites'a występowały minimalne różnice w rozmiarze ? Mam taki problem z osłonką do cewki. Osłonka używana na starym Classicu jest najwyraźniej ciut za duża do MXT Nie trzyma się ona za dobrze, gromadzą się ...
- śr sty 06, 2010 12:30 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Moneciak do 2tyś pln
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9248
Re: Moneciak do 2tyś pln
To chyba całkiem rozpowszechniony w Polsce przesąd, co do tajemniczych ogni nad zakopanym złotem
Polecam ten wątek
http://odkrywca.pl/zakopane-zloto,663062.html#663062
Polecam ten wątek
http://odkrywca.pl/zakopane-zloto,663062.html#663062
- czw lip 24, 2008 12:42 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Pokrętło od MXT
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5262
Re: Pokrętło od MXT
Dziękuję
Część właśnie doszła. Czy jest jakiś sposób żeby zapobiec na przyszłość jej spadaniu ??
Część właśnie doszła. Czy jest jakiś sposób żeby zapobiec na przyszłość jej spadaniu ??
- czw lip 24, 2008 10:52 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Garrett GTI 2500 czy Minelab Explorer SE
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 6296
Re: Garrett GTI 2500 czy Minelab Explorer SE
Meteor to prawdopodobieństwo jest nieco większe
Tak tylko się wydaje że na polach nie ma ...
- wt lip 22, 2008 9:43 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Pokrętło od MXT
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 5262
Pokrętło od MXT
Witam
Na którejś z ostatniej wypraw zgubiła mi się taka plastikowa nakładka na pokrętło gain. Czy byłaby możliwość dokupienia samego tego plastikowego elementu ??
Pozdrawiam
Tankista
Na którejś z ostatniej wypraw zgubiła mi się taka plastikowa nakładka na pokrętło gain. Czy byłaby możliwość dokupienia samego tego plastikowego elementu ??
Pozdrawiam
Tankista