Znaleziono 3 wyniki

autor: klema
pt lip 04, 2008 8:15 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: X terra 70 problem
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 18627

Re: X terra 70 problem

W niedzielę sprawdzę na piaseczku
wyjąłem baterie i z otwartą klapką suszę na wszelki wypadek
zobaczymy jakie będą efekty

Pozdrawiam Piotr
autor: klema
czw lip 03, 2008 6:52 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: X terra 70 problem
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 18627

Re: X terra 70 problem

Witam ,stroiłem kilka razy , a klepanie pomaga czasami np przy zimnym lucie
nadmienie jeszcze że nie jestem nowicjuszem ,kopie od ładnych kilku lat a x terra to mój piąty wykrywacz
Pozdrawiam Piotr
autor: klema
śr lip 02, 2008 4:34 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: X terra 70 problem
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 18627

X terra 70 problem

Witam wszystkich w moim pierwszym poście .
Od kilku tygodni jestem posiadaczem x terry 70 zakupionej w firmie Viking, do tej pory chodziłem z nią po terenie piaszczystym ale w ostatni weekend wybrałem się na grunty gliniaste i tu zaczeły się problemy,
wykrywka jakiś czas pracowała normalnie a ...