W niedzielę sprawdzę na piaseczku
wyjąłem baterie i z otwartą klapką suszę na wszelki wypadek
zobaczymy jakie będą efekty
Pozdrawiam Piotr
Znaleziono 3 wyniki
- pt lip 04, 2008 8:15 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: X terra 70 problem
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 18627
- czw lip 03, 2008 6:52 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: X terra 70 problem
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 18627
Re: X terra 70 problem
Witam ,stroiłem kilka razy , a klepanie pomaga czasami np przy zimnym lucie
nadmienie jeszcze że nie jestem nowicjuszem ,kopie od ładnych kilku lat a x terra to mój piąty wykrywacz
Pozdrawiam Piotr
nadmienie jeszcze że nie jestem nowicjuszem ,kopie od ładnych kilku lat a x terra to mój piąty wykrywacz
Pozdrawiam Piotr
- śr lip 02, 2008 4:34 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: X terra 70 problem
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 18627
X terra 70 problem
Witam wszystkich w moim pierwszym poście .
Od kilku tygodni jestem posiadaczem x terry 70 zakupionej w firmie Viking, do tej pory chodziłem z nią po terenie piaszczystym ale w ostatni weekend wybrałem się na grunty gliniaste i tu zaczeły się problemy,
wykrywka jakiś czas pracowała normalnie a ...
Od kilku tygodni jestem posiadaczem x terry 70 zakupionej w firmie Viking, do tej pory chodziłem z nią po terenie piaszczystym ale w ostatni weekend wybrałem się na grunty gliniaste i tu zaczeły się problemy,
wykrywka jakiś czas pracowała normalnie a ...