Instrukcja do White's Vision

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi

Instrukcja do White's Vision

Postautor: Zapytanie_email » czw mar 19, 2009 12:29 am

potrzebuje instrukcji obslugi w jez. polskim do :garret GT2500 ,,,, E-track minelab ,, oraz Whites -Vision . zaplate przesle przelewem bankowym na wskazany # . Teksty prosil bym o przeslanie na adres [...]
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Instrukcja do White's Vision

Postautor: ProScan » czw mar 19, 2009 12:31 am

Witam,

Cennik znajdzie Pan tutaj:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=177

Instrukcja do Vision zapewne jeszcze jest w opracowaniu u Whitesa, bo wykrywacza nie ma na rynku. Zanim powstanie wersja polska, to zejdzie pewnie kilka miesięcy.

Wersji elektronicznych nie udostępniam.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Instrukcja do White's Vision

Postautor: Zapytanie_email » czw mar 19, 2009 12:32 am

////////// ja juz mam VISION po angielsku /////////// Nie rozumie co znaczy"" wersji elektronicznych niee udostepniam"" -------- nie ma sprawy , sam sobie przetlumacze , chodzilo mi tylko zeby ktos sobie zarobil , a ja oszczedze czasu --------- Mysle , ze po wydruki nie bede specjalnie lecial do Polski , bo bilet kosztuje 1500$ . Zrobic scan VISIONA i przeslac Wam ??? ( w wersji angielskiej ) ( w sobote lub niedziele moge przetlumaczyc za darmo , bo bede mial ze 3 godz. luzu )
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Instrukcja do White's Vision

Postautor: ProScan » czw mar 19, 2009 12:37 am

Nie - dziekuje poczekam, aż Whites umieści pdf-a na swojej stronie.

:pa

proscan


PS
No i instrukcja w 3 godziny przeszła mi koło nosa. Nasi rodacy w USA jednak to potęga. Mi 3 godziny zajmuje przetłumaczenie 3-5 stron.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Instrukcja do White's Vision

Postautor: Heruss » czw mar 19, 2009 6:15 pm

PS
No i instrukcja w 3 godziny przeszła mi koło nosa. Nasi rodacy w USA jednak to potęga. Mi 3 godziny zajmuje przetłumaczenie 3-5 stron.

Proscan masz rację POLACY TO POTĘGA!!! :lol: :lol: :lol: :lol: tylko ciekawe po co mu tłumaczenie na polski skoro zna tak angielski że w 3 h przetłumaczy całą instrukcję =D> =D> =D> =D> normalnie "Amerykański Ninja" :smt041
Heruss
 
Posty: 53
Rejestracja: ndz mar 16, 2008 11:21 pm
Lokalizacja: Gdynia/Rumia

Re: Instrukcja do White's Vision

Postautor: ProScan » czw mar 19, 2009 6:28 pm

no odpowiedź sam podał:

chodzilo mi tylko zeby ktos sobie zarobil , a ja oszczedze czasu


:)

Co więcej, nie przyszło mu do głowy, że ktoś kiedyś wymyslił pocztę:

Mysle , ze po wydruki nie bede specjalnie lecial do Polski , bo bilet kosztuje 1500$


Przypomina mi się taki zmyślony przez moją połowicę nagłowek, który mógłby się pojawić w tabloidzie: Polka sprząta w Białym Domu!

Ot nasza duma narodowa.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Instrukcja do White's Vision

Postautor: Heruss » czw mar 19, 2009 10:11 pm

tak swoją drogą to bilet nie kosztuje 1500 bugsów hehe(wiem coś o tym) koleś chciał sobie dodać jak każdy "azbest".
Śmiech hehe :uhaha :uhaha
Heruss
 
Posty: 53
Rejestracja: ndz mar 16, 2008 11:21 pm
Lokalizacja: Gdynia/Rumia


Wróć do Obsługa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron