Głęboki wykrywacz - co kupić?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Głęboki wykrywacz - co kupić?

Postautor: Bankier » sob kwie 16, 2011 9:43 pm

Witam ponownie :) po dzisiejszym chrzcie w polu stwierdzam, że mój EuroAce nie nadaje się na tzw. "głębokie doły" ale to nic wykorzystam go w innym terenie nie przejmujcie się :) Tym razem jednak szukam czegoś "głębokiego" co byście polecili? Zastanawiam się nad polskim sprzętem typu HS-3, Traper, któryś Armand lub jakiś inny nie za drogi bo mnie żona zlinczuje :P może być używany... na allegro widzę 2 tanie Trapery (jeden jest kup teraz za 470zł) może to by się nadało? Zapraszam do dyskusji, czas mnie goni bo jak pokrzywy urosną to będzie lipa :)

Pozdrawiam
Bankier
 
Posty: 20
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 1:03 pm
Lokalizacja: Pleszew

Re: Głęboki wykrywacz - co kupić?

Postautor: ProScan » sob kwie 16, 2011 9:52 pm

Głębokiego na jakie rzeczy?

A wątek o wspomnianych wykrywaczach już jest na forum, więc proszę tutaj nie ciągnąć o tych wykrywaczach w tym miejscu. Z resztą jak nic oryginalnego się nie wyłoni to zablokuję.

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=2496

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=817

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Głęboki wykrywacz - co kupić?

Postautor: bigi » sob kwie 16, 2011 10:21 pm

napisz na co ma byc gleboki i ile sobie liczysz na niego
bigi
 
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Głęboki wykrywacz - co kupić?

Postautor: Bankier » sob kwie 16, 2011 10:33 pm

Najlepiej żeby łapał większe rzeczy typu: hełm, stary karabin lub podobne gabarytowo... na dużych głębokościach cena max 1000zł dobrze by było jak by szło ustawić dyskryminację małych rzeczy typu gwóźdź, śrubka, mała łuska... chodzi mi głównie o to by wyciągać rzeczy głęboko zalegające.
Bankier
 
Posty: 20
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 1:03 pm
Lokalizacja: Pleszew

Re: Głęboki wykrywacz - co kupić?

Postautor: ProScan » sob kwie 16, 2011 11:18 pm

OK - wątek zamykam.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości