Spectra VX3

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Spectra VX3

Postautor: PartyzantPL » ndz sty 01, 2012 12:04 pm

Witam. Moje pytanie brzmi czy warto się pchać w tą wersję mój budżet na ten cel to max 4500zł, jestem doświadczonym użytkownikiem różnych sprzętów min. MXT300 i kilku minelabów. Moje pytanie brzmi czy względem V3i nie zabrano zbyt dużo regulacji parametrów pracy???Z pobieżnego przestudiowania obu instrukcji, stwierdziłem że najważniejsze funkcje, zostały zachowane i wykrywacz będzie można w miarę szybko dostosować do warunków terenowych, ale może się mylę???

P.S.W najgorszym wypadku kupię sobie MXT pro bo z MXT300 byłem w miarę zadowolony tylko wkurza mnie w standardzie cewka12" która gdyby nie była tak ciężka była by naprawdę super. Gdybym kupował MXTPro musiał bym zaopatrzyć sie w moja ulubioną 6x9 DD i cena wyszła by praktycznie ta sam. Tak więc Panie Piotrze co by Pan mi polecił???
PartyzantPL
 
Posty: 33
Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am

Re: Spectra VX3

Postautor: ProScan » ndz sty 01, 2012 12:48 pm

Pytanie podstawowe, które należy sobie samemu zadać: po co zmienia się wykrywacz? Czego oczekuje się po nowym?

Że będzie lepszy? W czym?

Tutaj pomocniczy link do zrobienia sobie listy za i przeciw: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1142

Jeśli kupujemy wykrywacz bo ma inną cewkę, to może wystarczy cewkę zmienić?

A może chodzi o wieloczęstotliwowość?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra VX3

Postautor: PartyzantPL » ndz sty 01, 2012 2:18 pm

Chodzi mi zmianę oczywiście na "lepsze", min. także o wiele częstotliwości, wcześniej jedynym wieloczęstotliwościowcem jaki miałem był sov. GT, MXT był dla mnie prawie idealnym wykrywaczem poza cewką jaką miałem w standardzie czyli 12" ( zbyt ciężka ), po dokupieniiu 6x9 DD wyważenie było idealne, ale miałem jakiś wewnętrzny niedosyt i postanowiłem sprzedać swojego MXT300. Jestem prawie zdecydowany na VX3, cewka nie gra w tym przypadku dużej roli, ale na plus jest to że w VX3 jest 9,5" a nie super 300, i tak planuję dokupić moją ulubioną 6x9 DD ( oczywiście kompatybilną z V3 ), mam nadzieję że nie zawiodę się na tej maszynie i będzie mi dobrze służyć przez dłuższy czas. Pozdrawiam PartyzantPL.
PartyzantPL
 
Posty: 33
Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am

Re: Spectra VX3

Postautor: ProScan » ndz sty 01, 2012 6:33 pm

Na pewno nie mam żadnych argumentów przeciw (cena ?!)..

Za wiele o tym wykrywaczu nie wiem, żeby jakiekolwiek wygłaszać tutaj rekomendacje. Na pewno nie ma on wiele wspólnego z MXT (chyba że będziemy pracować na jednej, wysokiej częstotliwości - też sporo różniącej się od tej w MXT).

Dla zainteresowanych przypominam jeszcze ten wątek: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=2619

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra VX3

Postautor: PartyzantPL » sob sty 07, 2012 11:25 am

Kupiony:) Nowy z USA, wyszło dużo taniej i Sprzedający Bardzo Sympatyczny. Jak będę po pierwszych wyjściach podzielę się spostrzeżeniami. Pozdrawiam.
PartyzantPL
 
Posty: 33
Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am

Re: Spectra VX3

Postautor: Szkodnik » śr sty 11, 2012 11:36 pm

Witam
Partyzant daj namiar na tego sprzedającego, mój mail: [email protected]
Szkodnik
 
Posty: 61
Rejestracja: śr gru 06, 2006 3:20 pm

Re: Spectra VX3

Postautor: PartyzantPL » czw sty 12, 2012 2:04 pm

Sprzęt już mam, obsługa bardzo intuicyjna. Trochę ograniczenia w ustawieniach,ale to co jest w zupełności wystarczy.
PartyzantPL
 
Posty: 33
Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am

Re: Spectra VX3

Postautor: Zapytanie_email » czw mar 01, 2012 6:12 pm

Witam.A czy jest wielka różnica w instrukcji między spectra v3i a vx3.Kiedy się można spodziewać instrukcji do vx3 i czy w ogóle będzie .
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Spectra VX3

Postautor: ProScan » czw mar 01, 2012 6:17 pm

Wystarczy porównać specyfikacje:

V3i

VX3

Instrukcja będzie na pewno. Kiedy? Nie wiem.

UAKTUALNIENIE: Instrukcja do VX3 - już jest!

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra VX3

Postautor: Zapytanie_email » pn sty 13, 2014 11:15 am

whites vx3 lub v3i w razie,,w,, wszystko Pan naprawi lub wymieni????
czy warto doplacac do v3i,czy vx3 wsytarczy?
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Spectra VX3

Postautor: ProScan » pn sty 13, 2014 11:33 am

whites vx3 lub v3i w razie,,w,, wszystko Pan naprawi lub wymieni????


Zajmuje się naprawami White'sa i mam dostęp do wszystkich części, które są dostępne w filii w Szkocji.

czy warto doplacac do v3i,czy vx3 wsytarczy?


Dyskusja o tym jest powyżej - po części.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości