Minelab Explorer SE PRO

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).

Minelab Explorer SE PRO

Postautor: dziuba8024 » sob lut 25, 2012 10:42 pm

podaje link do aukcji
moje pytanie czy wlasciciel moze wysylal ten sprzet do Pana ? (do naprawy , lub diagnozy )

http://allegro.pl/wykrywacz-metali-mine ... 27146.html
dziuba8024
 
Posty: 42
Rejestracja: sob sie 23, 2008 3:08 pm

Re: Minelab Explorer SE PRO

Postautor: ProScan » sob lut 25, 2012 11:53 pm

Nie.

Jakby próbował, to i tak bym odmówił.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Minelab Explorer SE PRO

Postautor: KrisssK » ndz lut 26, 2012 12:02 am

Ten wykrywacz jest bardzo łądnie opisany
Rozszczelniła się obudowa i jedna z płytek (elektronika) zagięła się
Taaaa, stelaż i podłokietnik też się same połamały?
Chyba tym wykrywaczem znaleziono czołg... jeszcze na chodzie i się niechcący dostał pod gąsienice...
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Minelab Explorer SE PRO

Postautor: sebmar_2005 » ndz lut 26, 2012 10:51 am

czy jest możliwość zakupienia samej elektroniki bezpośrednio w minelabie ,wiem ze kolega Proscan przerabiał temat z firmą xiking odnośnie serwisu minelaba ,ale nadal nie została rozwiazana kwestja napraw pogwarancyjnych ,czy w naszym nieszczęsnym padole oprócz uprzejmości właściciela (w szczególnych przypadkach**
tego serwisu jest ktoś kto podejmuje się tak skomplikowanych napraw ,czy istnieje moziwość serwisu bezpośrednio u producenta
sebmar_2005
 
Posty: 16
Rejestracja: sob sie 05, 2006 8:04 pm

Re: Minelab Explorer SE PRO

Postautor: ProScan » ndz lut 26, 2012 11:02 am

czy jest możliwość zakupienia samej elektroniki bezpośrednio w minelabie


Raczej nie.

ale nadal nie została rozwiazana kwestja napraw pogwarancyjnych


Z tego co wiem Viking zapewnia serwis pogwarancyjny - tj. odsyła do Minelaba w razie bardziej skomplikowanych napraw.

Tutaj mamy przykład co zostanie wymienione w wykrywaczu (co prawda gwarancyjnym), który jak sam przyznał właściciel wcale nie był zepsuty:

http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 10&t=94263

ps. a tak naprawdę nic się specjalnie nie działo ale gwarancja się kończyła więc chciałem go sprawdzić no i pozytywnie mnie w tej Irlandii zaskoczyli :)


czy w naszym nieszczęsnym padole oprócz uprzejmości właściciela (w szczególnych przypadkach** tego serwisu jest ktoś kto podejmuje się tak skomplikowanych napraw


Fuszerów którzy podejmą się naprawy wykrywacza nie brakuje. Poprawki po nich kosztują więcej niż naprawa.

czy istnieje moziwość serwisu bezpośrednio u producenta


Oczywiście.

:pa

proscan[/quote]
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Minelab Explorer SE PRO

Postautor: sebmar_2005 » ndz lut 26, 2012 11:17 am

gdyby można spróbowac naprawy u kolegi Proscana to bym się potargował ,a tak zalicytuję tylko do wartości cewki ,reczta jest w tym stanie bezwartościowa,skoro viking zrezygnował z zaoferowania dalszej naprawy to jest bardzo źle
sebmar_2005
 
Posty: 16
Rejestracja: sob sie 05, 2006 8:04 pm

Re: Minelab Explorer SE PRO

Postautor: KrisssK » ndz lut 26, 2012 12:58 pm

sebmar_2005 pisze:a tak zalicytuję tylko do wartości cewki ,reczta jest w tym stanie bezwartościowa

Jeśli w ciągu roku można doprowadzić do takiego stanu wykrywacz warty jako nowy ok. 5tys. to ja miałbym wątpliwości nawet co do tej cewki czy oby na pewno wszystko z nią jest OK.
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Minelab Explorer SE PRO

Postautor: KrisssK » pn lut 27, 2012 5:52 pm

No i niewiele pomyliłem się przy diagnozie przyczyny uszkodzenia - wykrywacz został najechany przez samochód.

Nie trafiłem jedynie w typ pojazdu :)
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Minelab Explorer SE PRO

Postautor: ProScan » ndz mar 11, 2012 3:56 pm

Wykrywacz został sprzedany za 875zł.

http://www.allegromat.pl/aukcja100784

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Minelab Explorer SE PRO

Postautor: lechowiec » wt mar 13, 2012 8:59 pm

Gdyby był prosto spod koła bez prób naprawy kupiłbym.
lechowiec
 
Posty: 269
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm


Wróć do Czy to dobry wybór ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości